عكس در DataBase

miladmovie

Active Member
راستش
تا اونجاي كه من تست كردم براي اينكه به شاخه اي فايلي كپي كرد بياد حق دسترسي داشته باشي درسته؟

شما يك بار تست كن اگر يك شاخه رو معمولي(توي اف تي پي) درست كني حتي نمي توني توي اون شاخه يك فايل درست كني

oxygenws

Active Member
miladmovie گفت:
شما يك بار تست كن اگر يك شاخه رو معمولي(توي اف تي پي) درست كني حتي نمي توني توي اون شاخه يك فايل درست كني
سلام،

ممکنه چنین باشه، و تا اونجایی که من می دونم، این بستگی به برنامهء ftp شما داره.
ولی به هر حال شما می تونید بعد از ساخت اون شاخه، از طریق همون ftp دسترسی اون شاخه رو ک برای زبان تحت وب شما read-only می باشد (755) تغییر داده و قابل نوشتن کنید. (فکر کنم با 775 درست بشه :) اگر خواستی می تونم دلیل هم بگم، البته این شماره قطعا به نوع سرور، می تونه فرق کنه)

موفق باشید، امید

nima_isp

Member
oxygenws گفت:
miladmovie گفت:
سلام،

ممکنه چنین باشه، و تا اونجایی که من می دونم، این بستگی به برنامهء ftp شما داره.
ولی به هر حال شما می تونید بعد از ساخت اون شاخه، از طریق همون ftp دسترسی اون شاخه رو ک برای زبان تحت وب شما read-only می باشد (755) تغییر داده و قابل نوشتن کنید. (فکر کنم با 775 درست بشه :) اگر خواستی می تونم دلیل هم بگم، البته این شماره قطعا به نوع سرور، می تونه فرق کنه)

موفق باشید، امید
والا ما هم مه به نتيجه نرسيدم اقا يه سمپل بدين بيشتر مساعل با اين سمپل حل خواهد شد

oxygenws

Active Member
1- اول اینکه کلا صحبت در مورد سیستم عامل لینوکس می باشد
2- دوم، نمونه نمی خواد خوب!!! می تونی بگی در مورد چی نمونه می خوای؟!!

موفق باشید، امید

جدیدترین ارسال ها

بالا