عرض تسلیت به داغ دیدگان زلزله اخیر

the_king

مدیرکل انجمن
از طرف خودم و کادر مدیریتی مجید آنلاین به تمامی بازماندگان و مصیبت دیدگانی که در حادثه ناگوار زمین لرزه آذربایجان شرقی عزیزان شون رو
از دست داده اند تسلیت عرض می کنم، ما رو در غم تون شریک بدونید. خدا بهتون صبر بده. برای جان باختگان این حادثه از خداوند متعال
طلب آمرزش دارم، روحشون شاد.

ABOLFAZL-PS

کاربر فعال انجمن فتوشاپ
منم به نوبه خودم تسلیت میگم به مردم ترک تبار آذربایجان. از خداوند متعال هم آرزوی صبر و شفای هر چه زودتر آسیب دیدگان رو دارم.
به زبان ترکی: تسلیت دِییرَم بیلییزَه. الله سیزَه صبر ورسین و تمام اَمواتییزی رحمت اِلَسین و مجروحین لَرییزی شفا وِرسین. انشاءالله که هر کمک که اَلیمیزدن گلیری انجام وِرَگ بیلَییزَه. بیزی اوز غَمیزدَه شریک اِلَیی. الله تابشوردوم بیلَییزی.

Mandana

Active Member
منم به نوبه ی خودم تسلیت میگم.رفتار کسایی که در سازمانهای انتقال خون مشهد کار می کنن واقعن زشت و بی نزاکت بود در برابر کسایی که رفته بودن خون اهدا کنن.ولی خوشحالم از همه جا به یاد هموطنان آسیب دیده شون هستن
این گلم برا دوستان :rose:

+Mohammad+

Well-Known Member
منم به تمامی هموطنان آذربایجانی و خانواده هاشون که توی این حادثه عزیزانشون رو از دست دادند تسلیت عرض می کنم و از خداوند براشون صبر و مسئلت خواستارم...
خداوند رحمت کنه تمامی اموات رو :sad:

1mdfr

Member
سلام
منم به مردم زلزله زده آذربایجان شرقی تسلیت می گم.
اما یک چیز تاسف بار است.
هنوز هیچ اخبار مهمی از هیچ یک از رسانه ها پخش نشده.
در شبکه ی سیما به جای تسلیت خنده بازار مسخره رو انداختن.
واقعا متاسفم.
جا داره یک تسلیت به زبان خودمون یعنی آذری بهشون بگم.
منم خودم ترک زبانم

tabriz1.jpg

tabriz2.jpg

tabriz3.jpg

دارند مرا از زمین می کشند بیرون
ز آغوش ِ تو
چیزی بگو
ببین
جز من تویی که مانده ای
بگو
جای تو، من مُرده ام ..
دستم را بگیر
قرارگذاشته بودم
حالا که خانه دارد می ریزد
در آغوش ِ تو فرو بریزم

از چه لرزیدی آذرآبادگان من... ؟

هموطنان آذری ، تمام ایران در سوگ تو بنشسته است ..بنگر اطرافت را ، ترک ، لر ، بلوچ و ... در ماتمت شریک اند.کاش می شد مرهمی بر دلت گذاشت...تسلیت تیم میهن دانلود را در از دست دادن عزیزتان پذیرا باشید،
از تمامی مردمان سرزمین پارس، ایران عزیز تقاضا داریم امروز و فردا با مراجعه به پایگاه های انتقال خون در سرتاسر کشور نسبت به انجام وظیفه ی انسانی و ایرانی خود ، کمال هموطن دوستی را به همگان اثبات نمایند.همچنین می توانید کمک های نقدی را به بانک های مربوطه اهدا نموده، هلال احمر آماده دریافت كمك های مردمی جهت زلزله زدگان آذربایجان شرقی می باشد.

جدیدترین ارسال ها

بالا