عرضه 10 هاست و سرور برتر جهان توسط آرمل نت دات کام top 10 web hosting ,VPS,Dedicated

*Aryan*

Member
عرضه 10 هاست و سرور برتر جهان توسط آرمل نت دات کام top 10 web hosting ,VPS,Dedicated Server
با سلام
گروه تجاری آرمل نت دات کام اقدام به عرضه بهترين وب هاستينگهای جهان ، سرور های مجازی و سرور های اختصاصی که رتبه يک تا 10 رو در جدول بسياری از سايتهای مقايسه برترين ها دارا می باشند، نموده است.شما می توانيد از طريق موتورهای جستجوگری مثل گوگل ، سوابق اين وب هاستينگ ها و يا سرورهای مجازی يا اختصاصی را پيگيری کرده و نسبت به خريد آنها اطمينان حاصل نماييد.

شما فقط کافيست جمله top 10 web hosting را در گوگل سرچ نموده ( که دارای 12.700.000 ريزالتز تا الان) و يا به سايت www.top10webhosting.com رفته و بهترين هايي را که با ايران مشکلی ندارند انتخاب نماييد.

*بديهيست بدليل تحريم ايران توسط بعضی از اين شرکت ها، بدليل ريسک آن، ما قادر به عرضه آنها به شما نيستيم.

اما ليست چند مورد از بهترين وب هاستينگها را که به شما توصيه خريد آنها را داريم بدين شرح می باشد:
و ليست بهترين سرورهای مجازی و اختصاصی نيز ( در صورت استقبال ) در اين تاپيک قرار خواهد گرفت!

IX WEB HOSTING*
اين هاستينگ که خودم تجربه شخصی استفاده از ويندوز هاستينگ آنرا دارم بدليل ساپورت عالی و ارائه انواع کوپن مجانی گوگل ادوردز ، ياهو مارکتينگ، ميوا و سايت پال، و کيفيت بی نظير، پيشنهاد اول ما به شما می باشد. و برای اطلاعات بيشتر به سايت اين شرکت مراجعه نماييد و حتی می توانيد با بخش ساپورت آن آنلاين 24 ساعته چت نماييد و کيفيت ارائه خدمات را ملاحظه فرماييد
www.ixwebhosting.com

Host Monster*
که در حال حاضر در جدول 10 هاست برتر جهان در سايت تاپ تن وب هاستينگ مقام اول را که قبلا مربوط به آی ايکس وب هاستينگ بود، به خود اختصاص داده است
www.hostmonster.com

Hostpapa*
که يکی از بهترين هاستينگ های کانادايي می باشد و فقط سرويس لينوکس را ارائه می نمايد
www.hostpapa.ca

LunarPages*
www.lunarpages.com

Blue Host*
www.bluehost.com

و تمامی هاستينگهای برتر موجود در سايت تاپ تن وب هاستينگ که با ايران مشکلی ندارند

برای تاکيد بيشتر باز يادآوری می شود که شما فقط کافيست جمله top 10 web hosting را در گوگل سرچ نموده ( که دارای 12.700.000 ريزالتز تا الان) و يا به سايت www.top10webhosting.com رفته و بهترين هايي را که با ايران مشکلی ندارند انتخاب نماييد.

مطمئن باشيد چنانچه فقط يکبار کيفيت اين وب هاستينگ ها را امتحان نماييد ، به هيچ وب هاستينگ ديگر مراجعه نخواهيد کرد!!!

برای توضيحات بيشتر با ما تماس بگيريد (ترجيحا ايميل)
[email protected] or [email protected]
093-64-63-6300
با سپاس از توجه شما
آرمل نت دات کام
www.armelnet.com

kjavan

Member
آقا من یه هاست خارجی خیلی ارزون می خوام (ارزونتر از اینا) فقط به عنوان دانلود سنتر.
چیزی سراغ داری؟

ArYaIeIrAn

Member
فكر نكنم هاست ارزان با اين قيمت بهت براي آپلود سنترو دانلود بدن
تازه اينا مشكل سي پيو و رم و كپي رايت دارن

*Aryan*

Member
آقا من یه هاست خارجی خیلی ارزون می خوام (ارزونتر از اینا) فقط به عنوان دانلود سنتر.
چیزی سراغ داری؟

سلام دوست عزيز
معمولا اين هاستينگها داونلود سنتر رو ممنوع می کنند . مثلا ix web hosting که خودم خيلی وقته از هاست ويندوزش استفاده می کنم يکی از قوانينش همينه که هر چيزی مثل دانلود سنتر يا اف.تی.پی سرور که فشار به سروراشون وارد کنه رو ممنوع می کنن.برای داونلود سنتر مناسب ترين گزينه دديکيتد سرور هست.اما باز هم سرچ می کنم و از دوستانم هم می پرسم اگر چنين هاست يا سرور ارزونی باشه بهتون اطلاع میدم.

با سپاس از توجه شما دوست گرامی

*Aryan*

Member
چیزی سراغ داری؟

آقا برای داونلود سنتر فقط دديکيتد سرور هست که الان ارزونتر از ماهی 75000 تومان سراغ ندارم که قطعا شما از اين قيمتها ارزونتر میخوايد و اميدوارم دوستانی که چنين دديکيتدی دارند با شما تماس بگيرند و يا از نت پيدا کنيد.

موفق باشيد

*Aryan*

Member

قابل توجه دوستان و خريداران محترم

اين وب هاستينگ ها از لحاظ کيفيت و برتری و قيمت ارزان در مقايسه با کيفيت و برتری جز بهترين وبهاستينگهای جهان هستند و اگر به حرف من اعتماد نداشته باشيد فقط کافيه در موتورهای جستجو مثل گوگل، ياهو و ... عبارت های top webhosting يا top 10 web hosting رو سرچ کنيد و يا سوابق هر يک از هاستينگهای معرفی شده را پيگيری کنيد و حتی از ما هم خريد نکنيد می توانيد از دوستان و آشنايان مقيم خارج بخواهيد درباره اين وبهاستينگ ها تحقيق کنند.

الان در اين دو سايت زير ملاحظه بفرماييد:

http://www.top10webhosting.com

http://www.thetop10webhosting.com

بطوريکه در اين سايتها و سايتهای معتبر ديگر که بهترين های جهان را باهم مقايسه می کنند اگر شاهد باشيد کمپانيهايي را باهم مقايسه می کنند که هر کدام در کيفيت و ارائه خدمات يک غول آمريکايي محاسبه میشوند

مثلا بدون شک IX WEB HOSTING يا Yahoo يا Host Monster در قبال سایر وب هاستينگهای آسيايی يا اروپايی بدون رفيب هستند و وقتی مثلا پلن ويندوز اين هاستينگها با 160 دلار و با ارائه بيش از 200 دلار کوپن مجانی خريداری کردم بطوريکه 7 تا وب سايتم رو روی همين هاست 160 دلاری آيکيس وب هاستينگ قرار دادم و از نظر ساپورت 24 ساعته و عالی بود

و يا پلن 71 دلاری يکساله IX WEB HOSTING رو از نظر کيفيت با هاستينگهای ريسلرهای فروشنده هاست از هر نظر مقايسه کنيد تا به تفاوت اونها خودتون پی ببريد.

و پيشنهاد می کنم خودتون ازشون خريد کنيد حتی اگر از ما نخريد ! خواهيد ديد حتی پول رو تا يک ماه بهتون برگشت میدند
( ما بدليل ترنسفر دلار ، هزينه رو کم می کنيم اما اگر خودتون با کرديت کارت خريداری کرديد شاهد برگشت پول بصورت 100 در صد خواهيد بود

بطور خلاصه صرفنظر از وب هاستينگهای نا محدود ، وب هاستيتگهای محدود با 300 گيگابايت پهنای باند و 300 گيگابايت فضای آمريکايي کجا و وب هاستينگهای کم حجم و گرانقيمت ايرانی کجا.

در کل پيشنهاد می کنم هرکس به گفته من ذره ای شک داره خودش مستقيم اين وب هاستينگها و وب هاستينگهای ايرانی و آسيايي رو مقايسه کنه و تفاوت رو خودش قضاوت کنه.

kjavan

Member
برای vps کدوم هاستینگهای خارجی را پیشنهاد میدین؟
البته همونطور که عرض کردم فقط شرکتهای خارجی.

*Aryan*

Member
برای vps کدوم هاستینگهای خارجی را پیشنهاد میدین؟
البته همونطور که عرض کردم فقط شرکتهای خارجی.

با سلام خدمت شما دوست گرامی
در اين سايت برترين وی.پی.اس ها رو معرفی کرده که در جهان جز ده وی پی اس های برتر هستند، و با ذکر جزييات می تونيد با هم مقايسشون کنيد:
http://www.thetopwebhost.com/vps.html

اما من خودم چون با lunar pages آشنايی دارم مشخصات اونو اينجا ذکر می کنم ، اما لطفا خودتون سرچ کنيد تا مطمئن تر بشيد چون من در حال حاضر از وی پی اس استفاده نمی کنم و چون استفاده نمی کنم و در عمل جواب نگرفتم ترجيحا بهتره خودتون خوب تحقيق کنيد و يا top 10 vps رو جستجو کنيد
لينک صفحه:
http://www.lunarpages.com/solutions.php
مشخصات وی پی اس لينوکس:

Linux Virtual Private Servers
FREE Domain Name
20 Gigs Storage
1,000 Gigs (1 TB) data transfer
Bonus Programs $775 Included
Host Unlimited Sites
FREE SETUP!
24/7 Award Winning Support!
Plesk 8.1 Control Panel, Power Pack available