افزونه 1 عدم گرفتن رندر حتی در تک فریم و دو سوال جانبی

• شروع کننده موضوع Violet89
  • تاریخ شروع
V

Violet89

کاربر مهمان
سلام
لطفا کمک کنید, سه تا مشکل رو یکجا بیان میکنم, چون شاید بهم مربوط باشند, لطفا کمک کنید کارم خیلی عقب مونده:
1- تو مکس reactor استفاده کردم, وقتی میخوام رندر بگیرم, تا فریم 5 رندر میگیره, اما از 5 به بعد, حتی تک فریم رندر نمیگیره و مکس رو می بنده؟ سنگینم نمیشه که بگم برای اون میبنده

2- سرعت کل سیستم بسیار پایین اومده, البته سوال قبل, قبل از پیدایش این مشکل بود, وقتی میخوام ماوس رو حرکت بدم, انگار سی دی پر خش هست, تیکه تیکه حرکت میکنه, آنتی ویروسم جواب نداد؟

3- یه دستوری تو داس وارد میکنن برای از بین بردن ویروس, اون دستور چیه؟

لطفا کمک کنید, کارام خیلی عقب افتاده

پیشاپیش ممنون
همگی موفق باشید

Mandana

Active Member
1.می با راکتور های مکس کار نکردم.ولی اگر دوست داری فایل رو یا قسمتی ازش رو بذار اینجا یا ایمیل کن ببینم مشکلش چی ئه.
2.آتی ویروست چی ئه؟آپدیت هست؟
3.بستگی به ویروس داره.ولی معمولن به این اسونی پاک نمیشه .اگر با تایپ کامند پاک میشد لزومی به ساختن اینهمه انتی ویروس نبود به نظرم.
میذارم توی امضام بقیه دوستانی که می تونن کمک کنن:rose:

shirani

مدیر انجمن <A href="http://forum.majidonline.com/f
مکس تون اپدیت کنید هات فیکس های مربوط به ورژنی که استفاده میکنید نصب کنید و سرویس پک هاش را

من خودم پلاگین فیزک نصب کردم خیلی بهتر از راکتور و قدرتش هم بیشتر ولی بعضی از امکانات راکتور مثل اون ماشین نداره

درایو سی تون راهم چک کنید اگه زیادی پر خالیش کنید برای سرعت سیستم

CG_Master

کاربر متخصص انیمیشن
سلام

اگه ویندوزتون 64 بیتی نیست حتما از 64 بیت استفاده کنین

در کیستون رو باز کنین.. احتمال میدم CPU داغ میشه ... چون چند فریم میگیره و میندازه بیرون
شاید هم از بس خاک نشسه روش یا از عمر فن CPU گذشته که فن درستو حسابی کار نمیکنه(گیر پاچ کرده)
باید ببینی دمای CPU موقع رندر چقدره

در مورد اون ویروس که گفتین فکر کنم این جواب بده

وارد داس بشین فرمان (درايو مورد نظر) Attrib –h –s Autorun.inf رو وارد كنيد بعدش وارد درايو بشین و فايل autorun.inf را حذف كنيد

موفق باشید

V

Violet89

کاربر مهمان
سلام به همه اساتید

1.می با راکتور های مکس کار نکردم.ولی اگر دوست داری فایل رو یا قسمتی ازش رو بذار اینجا یا ایمیل کن ببینم مشکلش چی ئه.
2.آتی ویروست چی ئه؟آپدیت هست؟
3.بستگی به ویروس داره.ولی معمولن به این اسونی پاک نمیشه .اگر با تایپ کامند پاک میشد لزومی به ساختن اینهمه انتی ویروس نبود به نظرم.
میذارم توی امضام بقیه دوستانی که می تونن کمک کنن:rose:
سلام ماندانا خانم :rose:
1- چون کار برای صدا و سیماست نمیتونم اینجا بزارم, اما اون بخشی که مشکل داره رو به میلتون میفرستم, البته اگر مزاحم نیستم !؟
2- آنتی ویروسم اویراست, البته کاسپر رو هم امتحان کردم جواب نداد, البته دو ماه آپدیت نکردم. :sad:
3- نه یکی از اساتید قبلا یک دستوری رو گفته بودند, الان هر چی میگردم پیدا نمیکنم, توی داس یه دستوری بود, دقیق یادم نیست, اما میگفتند این روش بر کاریه, اگر ویروسی با آنتی ویروس پاک نشه, اینطوری پاک میشه...

مرسی مهربون, همیشه به من لطف داری :rose:

مکس تون اپدیت کنید هات فیکس های مربوط به ورژنی که استفاده میکنید نصب کنید و سرویس پک هاش را

من خودم پلاگین فیزک نصب کردم خیلی بهتر از راکتور و قدرتش هم بیشتر ولی بعضی از امکانات راکتور مثل اون ماشین نداره

درایو سی تون راهم چک کنید اگه زیادی پر خالیش کنید برای سرعت سیستم

سلام:rose:
چطوری باید مکس رو آپدیت کنم؟ آیا منظورتون نصب ورژن جدید مکسه؟ منظور از هات فیکس چیه؟

درایو سی هم 40 گیگ آزاد داره, آیا باز هم باید خالیش کنم!؟

سلام

اگه ویندوزتون 64 بیتی نیست حتما از 64 بیت استفاده کنین

در کیستون رو باز کنین.. احتمال میدم CPU داغ میشه ... چون چند فریم میگیره و میندازه بیرون
شاید هم از بس خاک نشسه روش یا از عمر فن CPU گذشته که فن درستو حسابی کار نمیکنه(گیر پاچ کرده)
باید ببینی دمای CPU موقع رندر چقدره

در مورد اون ویروس که گفتین فکر کنم این جواب بده

وارد داس بشین فرمان (درايو مورد نظر) Attrib –h –s Autorun.inf رو وارد كنيد بعدش وارد درايو بشین و فايل autorun.inf را حذف كنيد

موفق باشید

سلام
نه متاسفانه ویندوز 64 بیتی نصب کردم, بعدش هر مکسی با هر ورژنی نصب میکردم, نصب میشد, اما وقتی میزدم که باز بشن, کل سیستم می رفت تو هنگ و باز نمیشد, نمیدونم مشکل از کجاست !؟ :-?

فکر نمیکنم به دمای CPU برگرده, چون فقط یک تک فریم هم از فریم 5 به بعد نمیگیره, اصلا دمای CPU رو کجا میشه دید؟ اصلا باید چند درجه باشه؟خاک هم ننشسته, چون تازه عوض کردم...

میشه دستور کاملش رو بگید؟ آخه بلد نیستم, فقط میدونم آخرش *.inf رو داشت.

نوشتن این پست دقیقا 49 دقیقه طول کشید, نه اینکه کند باشم, نه,فقط بخاطر سرعت پایین سیستمم اینقدر طول کشید
خواهشا کمک کنید, کلی کارام عقب مونده

همگی موفق باشید :rose:

hosienmax100

3D Artist
با زدن f2 یا del یا هر کلیدی که ماله پدربورد bios سیستمتون هست دمای cpu رو چک کنید /

برای همچین مشکلی قسمت task manager رو بیارید و قسمت prosses رو چک کنید ببنید کدوم پروسه cpu رو درگیر کرده / اگر ویروس باشه مشخصه در واقع حتی بدون انتی ویروس هم میشه فهمید سیستم ویروسی هست یا نه اگر مورد خاصی بود end prosses رو بزنید .....

ضمن اینکه پیشنهاد میکنم با panda2012 اپدیت شده تست هم بزنید /

در مورد دستوری که هادی جان زحمت کشیدن بگم فکر کنم اون برا ویروس اتوران هست که درایو هارو با یه ویندو دیگه باز میکنه ../

در مورد مکس هم احتمالا بخاطر اینکه خب سیستم مشکل داره (حالا یا سخت افزاری یا نرم افزاری ) پردازش برای مکس امکانپذیر نیست چون فایل شما هم درواقع در فریم 5 و حتی بیشتر از 5 هنوز کاری انجام نداده که مکس بخواد کراش کنه به محض اینکه وارد پروسه عملیات فیزیک کارتون میشه و بحث رندر و نور اینا سیستم کراش میکنه سنگینه حتمآ ..

Mandana

Active Member
اویرا یکم از اپدیتش می گذره خنگ میشه.خودمم اویرا دارم و دائم اپدیته.اپدیتش کن بذار یک فول اسکن بگیره دوست هاین.ایمیلم هم داری بفرست به ایمیلم زحمتی نیست مهربون
کاری که حسین گفته هم حتمن انجام بده متوجه بشی ایراد از ویروسه یا چی.شاید همونطور که هادی گفته مشکل از فن سی پی یو باشه
موفق بباشی:rose:

shirani

مدیر انجمن <A href="http://forum.majidonline.com/f
اول یاید مشخص بشه مشکل از کجا شاید واقعاً ویروس نباشه

شما این برنامه را نصب کن و بذار اجرا بشه و ببین سرعت و گرمای قطعات مختلف چیه ممکن هم هست به قول هادی از گرمای سیستم باشه من خودم فن پاور مجبور شدم عوض کنم چون درست خنک نمی کرد باعث گرم شدن سی پی یئ می شد و ریست میکرد

برنامه را پیوست کردم

این هم برای انواع انتی ویروس من خودم اوست نصب کردم خیلی قوی حتی عکس و فیلم را هم اسکن میکنه
http://www.iransetup.com/

پیوست ها

• hwmonitor-pro_1.12-setup-en.rar
    1.1 مگایابت · بازدیدها: 37

ali_118

کاربر VIP
البته فکر نمیکنم دمای سی پی یو ربطی به افت سرعت داشته باشه، دما یا در بازه ی مجاز تعریف شده هست، یا نیست، اگه نباشه بلکل کار سی پی یو متوقف میشه و سیستم ریست میشه.
افت سرعت سی پی یو میتونه از پاور باشه که شاید به علت خرابی نتونه ولتاژ کاری CPU رو تامین کنه

2- سرعت کل سیستم بسیار پایین اومده, البته سوال قبل, قبل از پیدایش این مشکل بود, وقتی میخوام ماوس رو حرکت بدم, انگار سی دی پر خش هست, تیکه تیکه حرکت میکنه, آنتی ویروسم جواب نداد؟
احتمال اینکه این حد از مشکل کندی سیستم مربوط به ویروس باشه از نظر من خیلی کمه
آیا هر بار از زمانی که ویندوز بالا میاد این مشکل کندی حرکت موس وجود داره ؟
اگه براتون مقدور هست سیستم رو با یک پاور دیگه امتحان کنید و نتیجه رو همینجا بگید.

برای اسکن ویروس هم من Malwatebyte anti-malware رو پیشنهاد میکنم که عملکردش در پاک کردن ویروس های نصب شده فوق العاده اس

AREF

مدیر انجمن های <A href="http://forum.majidonline.c
سلام.45 دقیقه صرف پست نوشتن کردی! خواهر جان ویندوز رو عوض کن:lol:
جدی میگم.ویندوز رو عوض کن.64 بیت نصب بکن حتما.ویندوز 7 باشه.

من از وقتی به ویندوز 7 64بیت هجرت کردم ، تا حالا یه بارم نشده مکس کرش کنه یا به بهانه رم و اینا بندازه بیرون ! :green:

V

Violet89

کاربر مهمان
سلام به همه بزرگواران
ممنون از لطف و بزرگواری همه شما, خیلی کمکم کردید :rose:.
مخصوصا تشکر بابت معرفی سایت دانلود آنتی ویروس ها :rose:.
ویندوز 7, 64 رو هم نصب کردم, البته هنوز مکس نصب نکردم, چون دنبال دانلود مکس 2012 هستم, اما سرعتم خوب شده خدای شکر...
مشکل اصلی دو تا مورد بود, اولیش ویروس و دومی رو نمیدونم درست هست یا نه, اما 50 گیگ دانلود کرده بودم روی دسکتاپم, فکر میکنم مشکل اصلی این بوده, البته فکر میکنم, مطمئن نیستم...

خدای شکر سرعت کامپیوترم به روال عادی برگشت, ان شاء الله مکس 2012 رو پیدا کنم و دانلود کنم و نصب کنم, ان شاء الله اونم راحت و بدون مشکل کار کنه...

باز هم تشکر و سپاس از شما بزرگواران :rose:

.:BehzAd:.

Active Member
سلام.45 دقیقه صرف پست نوشتن کردی! خواهر جان ویندوز رو عوض کن:lol:
جدی میگم.ویندوز رو عوض کن.64 بیت نصب بکن حتما.ویندوز 7 باشه.

عارف جان خودت ما شاالله حرفه ای هستی این حرف ها چیه میزنی :shock: به نظرت عوض کردن ویندوز راه منطقی هست و راحته اگه آره باید بگم که برا ما ایرانی ها این کار راحته چون همه نرم افزار های که کرک شده استفاده میکنیم و عوض کردن ویندوز برامون مثل آب خوردن هست.

نه اینطوری نمیشه باید ببینی مشکل از کجاست و بر طرفش کنی بچه های هر کدوم راه های خوبی رو گفتن همشون ما شاالله استادن و ما مبتدی دیگه حرفی برای گفتن نداریم.

V

Violet89

کاربر مهمان
سلام
بزرگواران مشکل سرعت ویندوز به حمدلله و با کمک شما اساتید رفع شد... :rose:
اما در مورد مکسم, با هزار تا دردسر مکس 2012 رو خریدم که سی دیش مشکل داره, نه رو PC نه رو لپ تاپ نصب نمیشه, با واسطه از یکی از اساتید اینجا مکس 2012 رو خواستم, که متاسفانه به هر دلیلی بهم ندادند, بزرگواران هر کی براش امکان داره برام مکس 2012 رو رایت بزنه, هزینش هر چقدر باشه پرداخت میکنم... :rose:

و مورد آخر, من مکس 2009 تا 2012 رو, روی PC امتحان کردم, بعد نصب ویندوز جدید, مکس نصب میشه ولی باز نمیشه, یعنی ارور اکتیویت میده, همین مکس رو لپ تاپ نصب میشه و دارم کار میکنم, اما روی PC نمیشه, ممنون میشم در صورت امکان راهنماییم کنید... :rose:

Golden Gold

Member
سلام بنفشه ملبون
خوبی ؟
منم مشکل تو رو داشتم , استاد پژمان (بلوت) کمکم کرد , یه دستور داد , وارد کردم , درست شد , از استاد کمک بگیر :)

madmaster_3d

Well-Known Member
یک نود 32 بریز توپه. بعد disk difragment هم بکن. ترجیحا بعد از این کارا یک ویندوز جدید بریز از یک سی دی دیگه اصلا. که خیالت هم راحت شه

جدیدترین ارسال ها

بالا