عدم نمایش عکس در فتوشاپ cs5 64bit

saman3d

Member
سلام و درود
من فتوشاپ cs5 64 bit و 32 bit روی ویندوز 7 64bit نصب کردم و کرک هم شده ...کارت گرافیک هم نصب کردم ولی وقتی عکسی رو باز میکنم یه صفحه خاکستری نشونم میده ولی تو قسمت لایه ها عکسو نشون میده .. همه چیزش درسته فقط عکس رو نشون نمیده ... 2 روزه دارم داخل منوها ور میرم دیگه قاتی کردم :-?.. نمیدونم چیکارش کنم .. تا حالا کسی این مشکلو داشته ... ؟:?: لطفا کمکی برسونید چون فکر کنم دیگه تنها راهم نصب ویندوز 32 bit باشه ...

majid_a95

Active Member
سلام و درود
من فتوشاپ cs5 64 bit و 32 bit روی ویندوز 7 64bit نصب کردم و کرک هم شده ...کارت گرافیک هم نصب کردم ولی وقتی عکسی رو باز میکنم یه صفحه خاکستری نشونم میده ولی تو قسمت لایه ها عکسو نشون میده .. همه چیزش درسته فقط عکس رو نشون نمیده ... 2 روزه دارم داخل منوها ور میرم دیگه قاتی کردم :-?.. نمیدونم چیکارش کنم .. تا حالا کسی این مشکلو داشته ... ؟:?: لطفا کمکی برسونید چون فکر کنم دیگه تنها راهم نصب ویندوز 32 bit باشه ...
میشه یه نمونه بزارید؟

saman3d

Member
همون طور که میبینی تو لایه هستش وای فقط یه کادر خاکستری تو صفحه دارم...لطفا اگه کسی میدونه کمک کنه ... تشکر

پیوست ها

• Untitled-1.jpg
    Untitled-1.jpg
    186.8 کیلوبایت · بازدیدها: 10

nima_dsnr

کاربر VIP
پسر تو چندتا فتوشاپ داری؟
این کار زیاد خوب نیست...
حداقل اون ps 8 رو پاک کن. هیچ وقت 2 ورژن از یک محصول رو نصب نکن چون عملکردش خراب میشه و قات میزنه.
من فکر میکنم 64 بیتی کرک نشده و این کرکی که نصب کردی فقط مال 32 بیتی هست.
چون ظاهرا اینی که پایین نوشته Exposure work in 32bit only شکایاتی از عدم کارایی در 64 بیتی داره.

saman3d

Member
فایده نداره...اونا رو پاک کردم ولی دردی دوا نکرد....فرقی نمیکه 64 یا 32 هر دوشون اینجوریه ... همینا رو تو ویندوز 32 نصب کردم مشکلی نداشتن...والا کرکی که من داشتم مال هر دو نسخه بود ... نمیدونم ... واقعا هیششکی این مشکلو نداشته ؟؟؟:shock:

Saeed

Well-Known Member

بنظرم تمامی نسخه های فتوشاپتون رو حذف کنید و بعد فقط به نسخه سالم و تست شده

رو نصب کنید و نتیجه حال رو اطلاع بدید :دی :wink:

saman3d

Member
بله ... ورژن تست شده همین cs هست که همین الانم مشکلی نداره .. ولی من cs5 رو توی 32bit نصب کردم مشکی نداشت و اینی که الان نصب مردم مخصوص 64 bit هستش ... ولی بازم میبینید که چه پیری از ما در آورده ...
به هر حال متشکر ... ویندوز رو عوض میکنم ... :sad:

من از ویندوز 64 بیتی استفاده میکنم و نسخه ای که من دارم (روی هر دو ویندوز 32 و 64 نصب میکنم و ) اصلاً مشکلی نداره.

جدیدترین ارسال ها

بالا