عدم نمایش آیکون connection اینترنت

firstclass

New Member
سلام به همه.
آقا یه مشکل ناجور پیدا کردم آیکون اتصال conection بعد از کانکت نمیاد تو تاسک بار.
کلی درده سره برا قطع اینترنت باید کابل رو قطع و وصل کنم!! زمان آنلاینی هم که رو خود کانکشن وصل شده کلیک میکنم صفحه ی اولیه conect to میاد به جای اینکه properties بیاد
اقا خودتون میدونید چقد حیاتیه دیگه قربون دستتون..

[EHSAN]

Well-Known Member
خب روي همون اتصال كتنكشنتون كه ساختيد كليك راست كنيد و Peroperties رو بزنيد توي همؤن صفحه اول يك گزينه هست به اسم
Show icon in notification area wen connected .........
اون بايد تيك داشته باشه و تمام.

تازه اگر هم آيكون نداشته باشيد خيلي ساده هست ديسكانكت براحتي وارد قسمتي كه كانكشن رو ساختيد بشيد و روي آيكون كليك راست و بعد دي سي..

موفق باشيد.

firstclass

New Member
سلام تشکر آقا احسان اما گزینه show... فعاله . در ضمن توی network conections هم که گفتید کانکشن متصل رو به صورت دی سی به حساب میاره وگرنه وقتی آنلاینه اگه روش کلیک میکردم که دوباره conect to رو نمی آورد همون properties رو می آورد
زمان آفلاین و آنلاین کلا به یه صورته conect تبدیل به disconect نمیشه . آیکون هم توی تاسک بار نمیاد

[EHSAN]

Well-Known Member
نميدونم ولي شايد يك برنامه جاسوسي روي سيستمتون نصب شده احتمالا...
با آنتي ويروس چك كنيد تا حداقل به مشكلات بيشتري بر نخوريد..

شرمنده بيشترين چيزي كه به ذهنم ميرسه همين نرم افزارهاي خرابكاري هست..
خيلي مواقب باشيد سعي كنيد حداقل يدونه فاير وال نصب كنيد.

موفق باشيد

EMIRATES

Active Member
ممکنه ویروس باشه آخه بعضی ویروس ها یا SpyWare ها وجود دارند که نشونشون هم اینه که فایل های کانکشن رو عوض میکنن .

حتما یک بار NOD32 آپدیت شده (که تو همین فروم هست + کرک هر روز) رو بزن و یه اسکن بکن. شاید نرم افزار جاسوسیتو شناخت! با تشکر.

firstclass

New Member
ممکنه ویروس باشه آخه بعضی ویروس ها یا SpyWare ها وجود دارند که نشونشون هم اینه که فایل های کانکشن رو عوض میکنن .

حتما یک بار NOD32 آپدیت شده (که تو همین فروم هست + کرک هر روز) رو بزن و یه اسکن بکن. شاید نرم افزار جاسوسیتو شناخت! با تشکر.

سلام ویندوزم media center هست. BitDefender Firewal هم دارم جدیدا هیچ برنامه ای تقاضای اتصال نداشته.
آقا منظور از فایلهای کانکشن چی هست؟ نمی دونم من.. خود کانکشن ها که هیچ تغییری نکردن
ممنون

EMIRATES

Active Member
با سلام دوست عزیز!

در جوابتون که در مورد این که شاید ویروس باشه:

کسایی که میان ویروس مینویسن از هر آنتی ویروس و ... که هست اونو پنهان میکنن و نمیزارن به یه آب خوردن ویروسشون نقش بر زمین بشه.. و بعضی وقتی خیلی روش کار میکنند.

و اما اصل مطلب ... :

نگاه کنین شاید این ویروسی که کامپیورترتون(شاید ها ، من نمیگم حتما ویروسه! ، شاید.) گرفته اومده فایل های مربوط به کانکشن رو حذف کرده و برای اینکه شناخته نشه سپس ویروس به طور خودکار یا حذف شده یا یجوری تو سیستمتون هست ولی طوری
برنامه ریزی شده که نمیزاره ویروس کش ها بشناسنش.!

یا اینکه بعد از انجام عملیات خودشو حدف کرده!؟؟؟

و یا اینکه میتونه از جای دیگه باشه!

firstclass

New Member
آقا قربونت خودش حل شد فک کنم نه ویروس بود نه تروجان! اصولا من حوصله ندارم زودتر از 2 هفته log off کنم:) اینجوری اسکول میشم:D

جدیدترین ارسال ها

بالا