عدم نمايش درست فونت هاي مريم

feizaghaee

New Member
سلام دوستان
در اين url :
من از يكسري از فونت هاي مريم استفاده كردم. بعضي از اونها در بعضي از سيستم ها درست نمايش داده نميشه. مشكل كجاست؟:shock:
پيشاپيش ازتون ممنونم​

Avang2005

مدیر انجمن
سلام دوست من

بهترین راه این که فونت رو embed کنید و یا به shape تبدیل کنید متن را نتخاب کرده و Ctrl + B رو دو مرتبه بزنید

موفق باشید

feizaghaee

New Member
سلام دوست من

بهترین راه این که فونت رو embed کنید و یا به shape تبدیل کنید متن را نتخاب کرده و Ctrl + B رو دو مرتبه بزنید

موفق باشید

ممنون اين كارو انجام دادم.
دوستان اگه براتون مقدوره يه سر به http://www.dkvirtual.com/yadegar/ بزنيد ببنيد فونتها درست نمايش داده مي شه؟

با تشكر قبلي از همگي

Mojtaba7

Member
سلام feizaghaeeدوست من آره همه فونتها درسته من با 3 تا سیستم برات چک کردم ،همه درست نشون میدادن
موفق باشی
یا علی

mohammad.sub7

کاربر فعال
1 راه دیگه هم هست مخصوصاً وقتی فارسی ساز نصب نیست یا کامپوننتش رو نداریم

اونم اینه که تو corel draw متن رو بنویسیم convert to curve کنیم .

salehi56

Member
برای embed کردن فونت باید چی کار کنیم؟
ایا نصب کردن فونت روی سیستم کاربر بهتره هست یا embed کردن فونت ؟

mohammadbasri

کاربر فعال
شما این تاپیک رو کامل خوندین؟
در پست شماره 2 آونگ روش embed رو گفته
و در مورد سوال دوم: بستگی به نوع کار داره، ممکنه کار طوری باشه که کاربر نیاز به متن داشته باشه
به نظر من بیشتر کارهای فلش فارسی فونتهاش embed میشه

mohammad.sub7

کاربر فعال
آقا هادی من تازگیا رو آوردم به قول شما به اکشن 3 . اما مشگل اینجاست tlf مورد داره. من نمونه های امضای شما و بقیه نمونه هارو امتحان

کردم رو بعضی سیستم ها tlf جواب نمیده. اگه مطمئن نبودم نمیگفتم چون فونت embedd شده هم بوده که رو اکثر سیستم ها کار کرده اما

بعضی سیستم ها خالی نشون داده.

++Hadi++

Active Member
یه سمپل عالی از embed فونتو انشاءال... تا فردا با آموزش واستون می زارم. خودم با این روش حتی تو ویندوز xp بدون فونت هم جواب گرفتم .

جدیدترین ارسال ها

بالا