عدم برقراری ارتباط Outlook Express با میل سرور

Nadia-Mp

New Member
سلام عزیزان

من سایتم رو به یه سرور جدید دیگه انتقال دادم ولی برنامه Outlook Express دیگه نمی تونه به میل سرور جدید وصل بشه و همش پسورد میخواد ! ( از سی پنل به سی پنل )

به همین خاطر پسورد ش رو در سی پنل عوض کردم ولی درست نشد حتی اکانت ایمیلم رو حذف کردم و دوباره اکانت جدید با همون نام در سی پنل و Outlook Express ساختم ولی باز درست نشد :razz:

البته از طریق وب میل بدون هیچ مشکلی میتونم وارد ایمیلم بشم ولی میخوام Outlook Express وارد ایمیلم بشم نه وبمیل !

چیکار کنم درست بشه ؟

سلام دوست عزیز و گرامی هنگامی که داری میل میشازی توی پنل جدید یه بخش اخرش ازت سوال میکنه می خوای میل سرورت رو واسه اوتلوک کنفیگ کنم اونو باید بزنی
وقتی درستش کردی
توی گوگل سرچ بزن تنظیمات اوتلوک برای ارسال و دریافت میل
موفق باشید

Nadia-Mp

New Member
سلام دوست عزیز و گرامی هنگامی که داری میل میشازی توی پنل جدید یه بخش اخرش ازت سوال میکنه می خوای میل سرورت رو واسه اوتلوک کنفیگ کنم اونو باید بزنی
وقتی درستش کردی
توی گوگل سرچ بزن تنظیمات اوتلوک برای ارسال و دریافت میل
موفق باشید

ممنون از جوابتون

همین کاری که گفتید رو هم انجام دادم و همون فایل کانفیگ اوتلوک رو هم دانلود و اجرا کردم و تنظیمات اوتلوک رو هم دقیقا انجام دادم متاسفانه بازهم مشکل پسورد باقییه ! :lol:

جالبه بدونید که این مشکل عدم برقراری ارتباط اوتلوک با میل سرور یه مشکل کلی هست برای هاست من و حتی اکانت های ایمیل های جدیدی هم که می سازم هم همین مشکل را دارند و قبلا هم گفتم این مشکل بعد ترنسفر هاستم از یه سرور به سرور دیگه پیش اومده !!!
ایراد از اوتلوک نیست از سروره چون اکانت های ایمیل اون یکی هاستم راحت با اوتلوک باز میشند !
لطف کنید کمک کنید این مشکل حل بشه.

ممنون از لطف شما

آخرین ویرایش:

Nadia-Mp

New Member
از اینهمه وبمستر و مدیر سرور کسی نیست که از این مشکل ما سر در بیاره ! واویلا ..........:razz:

ehsan-ets

Member
حتما نیازی نیست که فایل کانفیگی که cpanel برای outlook می سازه رو دانلود و اجرا کنین.
شما تنظیماتی که زیر اون لینک ها قرار گرفته و گفته که هر چیزی باید چی باشه رو نگاه کن و بر اساس اونها تنظیم کن
رمز هم که همون رمزی هست که برای اکانت میل می سازی
نباید مشکلی باشه
اگرم باشه شاید از outlook باشه که مثلا یکی از فایل هاش رو به اشتباه پاک کرده باشی

جدیدترین ارسال ها

بالا