عجله کنيد! لپتاپ مجانی بگيريد. (کاملاً واقعی)

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Fredi

New Member
اول که به همه سلام، چه مخالف و چه موافق
دوم من فقط خواستم اطلاع داده باشم تا اونايی که دوست دارن برن و عضو بشن. به قول يکی از دوستان هيچ اجباری در کار نيست. فکر کردم اگه چيزی هست ديگران رو هم شريک کنم.
سوم با عضو شدن چيزی رو از دست نميديد بلکه ممکنه که بدست هم بياريد !
چهارم هم هميشه نظر همه محترم حتی مخالفين !
پنجم همگی سبز و موفق باشيد...

Ghamnevis

Well-Known Member
d@nyal گفت:
برو سر خودت شيره بمال !!!!!!!!!!!!!!!
بچه گير آورده.
كسي شما را وادار به ثبت نام كرده ؟
كسي به شما حرفي زده كه چرا ثبت نام نكردي ؟

به چه حقي توهين ميكني عزيز ؟

شعور خودت را زير سوال بردي با اين پستت !!!!

d@nyal

Member
برو بابا حد اقل من نگم آدماي عاقل تر از من هم هستن كه!!!!!!!!!
برو
برو سر خودتو شيره بمال لللللللللل!!!

ACTIVE

Active Member
سلام
اولا سایان جان خیلی وقته که کم پیدا بودی... یا ما نبودیم؟

آقا منم یه کم تو کاره نتورک مارکتینگ بودم و یه چیزایی یاد گرفتم و تقریبا اعتقاد دارم که این یک نوع تجارت تحت شبکه یا به قول معروف چهره به چهره
Face to Face
هستش

خلاصه بگذریم
من عضو شدم و با این تفاسیری که دوستان گفتند که باید پول بدی و فلان فکر نکنم بشه ادامه داد.

البته من الان در قسمت
Offers
مشکل دارم و نمیدونم چیه؟ و به چه دردی میاد؟
بگذریم اگه کسی عضو شده در مورد صفحه زیر کمک کنه

من اصلا با این دانیال حال نمی کنم آی دی خودشو شبیه یه مدیر سایت ساخته من فکر می کنم یه توهینه به اون مدیر تاحالا چرا دسترسیتو قطع نکردن تعجبمه

Ghamnevis

Well-Known Member
d@nyal گفت:
برو بابا حد اقل من نگم آدماي عاقل تر از من هم هستن كه!!!!!!!!!
برو
برو سر خودتو شيره بمال لللللللللل!!!
و جواب ابلهان خاموشيست !

يكي نيست بگه برو تاپيك را بخون ببين مال چه كسي هست و يه نگاه هم به پست هاي من بنداز بعد بيا قار قار كن !

Ghamnevis

Well-Known Member
ACTIVE گفت:
سلام

آقا منم یه کم تو کاره نتورک مارکتینگ بودم و یه چیزایی یاد گرفتم و تقریبا اعتقاد دارم که این یک نوع تجارت تحت شبکه یا به قول معروف چهره به چهره
Face to Face
هستش

خلاصه بگذریم
من عضو شدم و با این تفاسیری که دوستان گفتند که باید پول بدی و فلان فکر نکنم بشه ادامه داد.

البته من الان در قسمت
Offers
سلام رضا جان...
زير سايتون هستيم...

ولله در مورد اين نتورك ماركتينگ ها من اطلاعات زيادي ندارم.. توي انجمن كسب درآمد توي سايت پرشين تولز هم اين تاپيك بود كه بچه ها محل نذاشتند...

كلا نميدونم چطور هستش ولي براي اطلاعات بيشتر بد نيست يه سري بزنيد به : http://forum.persiantools.com/forumdisplay.php?s=&daysprune=&f=48

ACTIVE گفت:
سلام

Face to Face
هستش

خلاصه بگذریم

البته من الان در قسمت
Offers
سلام دوست عزيز
اي كاش توضيحات صفحه قبل منو مي خونديد !
حالا هم فرقي نداره : تو اون قسمتي كه شما اشاره كرديد بايد روي هر لينك كليك كرده و تو سايت مربوطه عضو بشيد كه عضويت در اون سايت ها پوليه ( پول اونم بايد از كارت اعتباري يه بانك خارجي بپردازيد )
اميدوارم مشكلتون حل شده باشه !

Fredi

New Member
جناب دانيال خان "با ادب" ! بهرحال هر کسی خودش ارزش خودش رو به نمايش ميزاره ! به اين ميگن دمکراسی !

آخرین ویرایش:

mashhadorreza

New Member
سلام بچه ها
ببينيد اين كار زياد هم سخت نيست چون فكر كنم اگر كسي حساب ارزي داشته باشه خيلي راحت ميتونه پرداخت كنه
بعد هم اگر يه شناس داخل يكي از كشورهاي جهان اول داشته باشيد ميتوانيد به حساب آنها پول بفرستيد و آنها براي شما خريد كنند ....
و براي اين دوستي كه ميگه مدرك بيارين بايد بگم از دوستان خود من كه كار آنها nework هست درآمد واقعا بالايي را از همين راه در آورده اند ....
ولي واقعا بايد اهل كار باشي تا بتوني پول درست و حسابي بدست بياري.....
با آرزوي موفقيت براي تمام network كارها....

ACTIVE

Active Member
Saeid Bagheri گفت:
سلام دوست عزيز
اي كاش توضيحات صفحه قبل منو مي خونديد !
حالا هم فرقي نداره : تو اون قسمتي كه شما اشاره كرديد بايد روي هر لينك كليك كرده و تو سايت مربوطه عضو بشيد كه عضويت در اون سايت ها پوليه ( پول اونم بايد از كارت اعتباري يه بانك خارجي بپردازيد )
اميدوارم مشكلتون حل شده باشه !

با سلام
واله قبل از اینکه شما ارسال بزنین من عضو شده بودم
:cool:

d@nyal

Member
اول:
من چيكار كنم كه اسم منم دانياله .( به آقا دبيري بر نخوره)
مگه گناهه كه اسمم دانياله ؟؟؟؟
شما هم همون فردا برين اسمتون رو دانيال كنين.
دوما به وبلاگ زير سر بزنيد از خودش بپرسيد دروغه يا راست؟
:mad:

www.fnotbook.mihanblog.com
www.freenotebook.mihanblog.com

d@nyal

Member
فعاليتهاي يه جوان ايران بايد هميشه بر گرفته از تواناييهاي خدادادي اون باشه ما در حال شروع يه فعاليت در زمينه هاي مختلف علمي هستيم و شما را به همكاري جدي در زمينه علايق علميتان دعوت مي نماييم / اميد است بتوانيم با شما مجددا تماس داشته و از اقدامات بعمل آمده آگاهتان نماييم / تا بدينوسيله با همكاري هم بتوانيم نسبت به انجام واقعي فعاليت هاي اساسي در جهت رشد اين حركت علمي مشاركت فعال داشته باشيم . / سلام بهتر بجای توسل به اين کارهای غير مولد و کاذب دنبال نان و کار توليدی و جديد باشيم تا از وقتمان بهينه استفاده نماييم
آخه اينا چين كه ما بايد اينهمه وقتمونو به اينا صرف كنيم ؟؟؟؟؟؟؟؟
يه خورده فكر كنين .
چند تا ژست به اينجا فرستاده شده ؟؟؟
چقدر اينترنت اينجا مصرف شده ؟؟؟ چقدر وقت ؟
آخه اين انصاف كه جوون هاي ما بخاطر يه مطلبي كه حتي نمي دنن درسته يا نه به جنك با هم بپردازن؟
در حالي كه ما هرروز داريم عقب تر مي ريم( عوض اينكه پيشرفت كنيم) يه تبليغات كه ميگه بيا مفت واست لپتاب بدم مارو وسوسه مي كنه .
آخه اگه قراره كسي لپتاپ بگيره چرا به ما ايرانياي تروريست برن ؟؟؟
آخه مگه اونا مارو آدمفرض مي كننن؟
فرض مي كنيم حساب كنن حالا گوش كن :
سر دادن يه نوت بوك جيباي اين رؤسا پر پول مي‌شه چون خودتون بايد يه آفر پر كنيد كه از سايتائيه كه تبليغ به اين سايت GustoNetwork دادن. اين سايتم كه كشكي تبليغ نذاشته. كلي پول گرفته. بعدشم شما بايد از بين 10 20 آفر يكي رو انتخاب كنيد. بعد اون اون 18 نفري كه زيرمجموعه شما مي‌شنم بايد يه آفر انجام بدن تا شما بتونيد نوت بوكتونو بگيريد. يعني در واقع براي دادن اون نوت بوك 19 تا آفر انجام مي‌شه.

حالا دوتا چيز مي‌مونه:

اوليش اينكه كسي تونسته آفري پيدا كنه كه يه كار مفتي انجام بدي؟

دوميشم اين كه به نظر شما مي‌صرفه؟ البته يكي از آفراش (24/7 Download) هر ماه 1.99 دلار به مدت يه سال مي‌خواد كه سر جمعش مي‌شه 23.88 دلار. اين تا حالا ارزونترينش بوده. يا اينكه كسي راهي براي دور زدن اين سيستم داره (نه به اين منظور كه بپيچونيمش يني كسي هست كه كارت اعتباري داشته باشه و به بقيه كمك كنه؟

والا من بخاطر خودتون مي گم.
حالا هر كاري مي خواين بكنين.
به من چه
100 سال از ژاپن عقبيم . چه فرقي داره ؟؟ مي ريم 120 سال عقب ...

Ghamnevis

Well-Known Member
والا من بخاطر خودتون مي گم.
حالا هر كاري مي خواين بكنين.
به من چه
دقيقا مسيله سر همينه !!! به شما چه ارتباطي داره ؟ اگه من عضو بشم شما ضرر ميكني ؟

مهم اينه كه شما بفهمي بقيه هم شعور دارند و ميدونند بايد چه كار كنند !!

M

Mahmoodi

کاربر مهمان
این موضوع دیگه خیلی از بحث اصلی خارج شده!

در ضمن اشتباه از ما بود که از همون اول این تایپک قفل نکردیم چون جایه اینجور بحث ها اصلا در این انجمن نیست!

یکبار اجازه ادامه دادن اینجور بحث ها رو تو انجمن دادیم بدجور هم پشیمون شدیم :wink:

علي

وضعیت
موضوع بسته شده است.

جدیدترین ارسال ها

بالا