عجله کنيد! لپتاپ مجانی بگيريد. (کاملاً واقعی)

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Fredi

New Member
به وسيله لينک زير دراين سايت روی کلمه رجيستر کليک کنيد و ثبت نام كنيد ولپ تاپ يک ميليون تومانی جايزه بگيريد بدون كلك

درضمن اطلاعاتي كه وارد ميكنيد بايد كامل باشه درغير اينصورت برگشت داده ميشه

http://notebook.GustoNetwork.com/index.php?mid=194476

( تذكر سعي نكنيد كه چند بار ثبت نام كنيد موقع كه يك بار ثبت نام ميكنيد مشخصات كامپيوتر شما ثبت ميشه اگه خواستيد چند بار ثبت نام كنيد مشخصات شما باطل ميشه )

شما بعد از اينكه مرحله اول يعني عضويت را پشت سر گزاشتيد براي مرحله دوم وارد اكانت خود شود بعد درقسمت referrals وارد شويد يك لينك مشاهده ميكنيد مثل http://notebook.GustoNetwork.com/index.php?mid=10011ؼ/a>?ا كدي كه براي شما درنظر گرفته شده بايد لينك رابراي دوستان هركه آدرس ايملش را داريد براش بفرستيد درصورتيكه شخص مورد نظر عضو سايت ازطريق لينك شما بشن براي شما مشخصات فرد را ارسال ميكنه اگه رسيد به 18 نفر براي مرحله سوم بايد براي سايت ميل بزنيد تا عضويت شما تكميل بشه
خيالتون راحت شد

اينم مشخات لپ تاپ Acer

سايت مربوط از طريق عضو گيري اونم به تعداد18 تا به شما يه لب تاپ به مشخصات زير رو ميده :
TravelMate® 2700 features Microsoft® Windows® XP Professional (SP2); Intel® Pentium® 4 Processor 2.80GHz (512KB L2 cache, 533MHz FSB); 512MB (256/256) DDR333 SDRAM; 40GB hard drive; integrated CD-RW/DVD-ROM combo drive; 15.4" WXGA (1280 x 800) TFT display; ATI® MOBILITY™ RADEON™ 9000 graphics; 802.11g WLAN, 10/100 LAN, V.92 modem
عاليه
پس حالا كه ميدونيد تكون بخوريد.
ممنون.
راستي اگه خياله عضوگيري نداريد.ثبت نام نكنيد.
چون سودي نداره.
راستي تو step 1 بايد تو قسمت بالاي سايت روي offers كليك كنيد و روي تمام چيزايي كه داره كليك كنيد تا بنفش بشه .يعني رو كامپيوترتون كوكي بندازه.اين از step 1 كه حل شد.
step 2كه بايد 18 نفر جمع كنيد.
step 3 سفارش ميديد كه لپ تابتون تخويل بگيريد.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
اولا بايد به صورت فينگليش بنويسيد.
به ايرانم ميفرستند.
تو خود سايت گفته 4 هفته بعد.
اگه شما offers را تكميل كرده باشيد.step 3 خودبهخود فعال ميشه.
منظورم اينه كه بايد رو تبليغاتش كليك كنيد تا تو كامپيوترتون cooki بندازه و بنفش بشه.

d@nyal

Member
آقا باور نكنيد ... خالي مي بنده . چون اونجا مي گن 18 نفر بيار داره واسه خودش مشتري جمع ميكنه !!!!!11
(عجب آدمايي پيدا ميشن )
آخه كي لپ تاپو اونم از كانادا به ايران مي فرسته ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

d@nial

Well-Known Member
بدون هیچ اظهار نظری

فکر کنم هفتمین مقاله در این مورد باشه

آقا دیگه داری شورشو در میاری این تا÷یک قبلا هم بود و حذفش و قفل شد امید وارم اینم قفل شه

Ghamnevis

Well-Known Member
d@nyal گفت:
آقا باور نكنيد ... خالي مي بنده . چون اونجا مي گن 18 نفر بيار داره واسه خودش مشتري جمع ميكنه !!!!!11
(عجب آدمايي پيدا ميشن )
آخه كي لپ تاپو اونم از كانادا به ايران مي فرسته ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
كاري به درست يا غلط بودن اين تاپيك ندارم ! ولي عرف و معرفت ايجاد ميكنه در سيستم هاي ماتريكسي يا هرمي شما زير مجموعه ي يك Referrer بشي وگرنه نبايد انتظار داشته باشي كه كسي هم زير مجموعه شما باشه !

فكر هم نميكنم درخواست نا به جايي كرده باشند ! شما را هم مجبور به پذيرش نكردند اگر دوست نداريد عضو نشيد !

ببخشیدا البته
ولی شما فکر نمی کنید 18 نفر با یه عضو شدن برای یه نوت بوک زیاده پس با این صورت دره شرکتای گلد کوییزو باید گل بگیرن
به قول یکی از دوستان در اون تا÷یک با همین مضمموم چون تو یکی از داهاتایه کانادا یه تراکتور نوت بوک ریختن ملت با قابلمه می رن باسه همسایشون هم می گیرن
اگه کسی گرفت من 10% از قیمت اصلیش ازش بیشتر می خرم به شرطی که از این راه گرفته باشه

YTERROR

Active Member
ببخشید ولی ایشون داره با سند می گه آقا این سایت همچین کاری رو انجام میده یک سوال شما چه چیزی برای اثبات حرفت داری که این قدر مطمن داری می گی نه آقا نمیده نکن و ..... و طرف مقابل رو زیر سوال می بری سر معرفت هم شده باید بری عضو بشی تا دفعه بعد تو هم از بقیه انتظار یک کاری رو داشته باشی

mashhadorreza

New Member
سلام به همه
من درباره اين سايت چيز زيادي نميدانم ولي اين رو بگم كه به اين نوع كار ميگن تجارت الكترونيك و زياد بد هم نيست
چون شما حداقل 18 نفر را به اين سايت ميفرستيد و براي يه كاسب اين چيز كمي نيست و خوب هيچ كس اين كار رو
مفت انجام نميده و شركت هم براي دستمزد يه چيزي ميده كه اينجا گفته شده لبتاپ ..
خوب هر كسي كه بخواد لبتاپ بگيره بايد بازار يابي كنه .
امتحانش هم آزاده ...........

يازدهمين باره كه تو سايت هاي مختلف راجع به اين قضيه مي شنوم !
اگه كسي نميدونه ، حالا بدونه :
تمام حرف هاي اين سايت حقيقت داره و لب تاپ رو ميده ، اما !!!!
بايد تو قسمت Step1 رو تمام لينك ها كليك كرده و عضو بشيد كه براي عضو شدن شما بايد هزينه ي عضويت بپردازيد ، اونم از يك بانك تجاري و با كارت اعتباري !
من از شماهايي مي پرسم كه تو ايران هستيد : آيا شما مي تونيد اين پول رو ( هر چند نا چيز ) بپردازيد !!!
موفق باشيد

ققنوس

Member
سعید جان چرا نمیشه پرداخت کرد؟؟
به نظر من اگه حق عضویت بگیره حقیقت داره ولی یه مشکلی که داره اینه که آیا از کانادا به ایران میفرسته یا نه؟؟

شما كارت اعتباري يه بانك خارجي رو داري ؟!!!!!!
اگه داري كه كه خوب مشكلت حله
در مورد سؤالتم بايد بگم كه بله ، از كانادا برات ظرف 4 هفته مي فرسته

و الا من واسه خودم 19 زير شاخه با بدبختي جمع كردم
ولي وقتي اين قضيه رو متوجه شدم ، اعصابم واقعا به هم ريخت ( به خودم گفتم حيف اون اكانتي كه سوزوندي ) !

با با اینجا مدیر نداره یکی بیاد اینو قفل کنه
ببینین برادرا اگه اینطوره ومیگید راست می گه سند بیار مدرک بیار 2 نفرو بیار بگو اینا گرفتن با دلیل بعد سرش دعوا کنید

Ghamnevis

Well-Known Member
majidOn|ine گفت:
با با اینجا مدیر نداره یکی بیاد اینو قفل کنه
ببینین برادرا اگه اینطوره ومیگید راست می گه سند بیار مدرک بیار 2 نفرو بیار بگو اینا گرفتن با دلیل بعد سرش دعوا کنید
اولا مدير داره و خودشون به اندازه كافي فهم دارند ! اگر نياز باشه مطمئن باش منتظر حرف شما نميموند وقفل ميكنند !!

ثانيا كسي شما را مجبور كرده اينجا پست بزنيد يا بريد عضو بشيد ؟

همه به اندازه اي كه لازمه فهم و شعور دارند و خودشون تشخيص ميدن كه اين موضوع حقيقت داره يا نه ! اگر بخوان عضو ميشن و اگر هم نخواهند نميشن !!!!

فكر نميكنم مسيله انقدر پيچيده باشه !

Ghamnevis

Well-Known Member
majidOn|ine گفت:
ye khorde pichididast
khob baraye intori 18 nafaro man dar ja ozv mikonan ona ham miferestand ye zare mashkok mizane
اگر يكمي با سيستم هاي اينچنيني آشنا بوديد متوجه ميشديد كه اينكار واسه اونا نه تنها ضرر نداره بلكه كلي هم سود ميكنند !!!

در ضمن شما را مجبور نميكنند كه عضو بشيد ! كسي هم شما را در آينده مواخذه نميكنه كه چرا عضو نشديد !
پس بهتره به جاي منحرف كردن تاپيك پست نزنيد !

بذاريد اونهايي كه ميخوان استفاده كنند !

پ.ن : به شخصه به هيچ كدوم از اين سيستم ها علاقه اي ندارم و بهشون اعتقاد هم ندارم...

وضعیت
موضوع بسته شده است.

جدیدترین ارسال ها

بالا