طريقه نصب phpBB فارسي

NabiKAZ

Well-Known Member
Majid گفت:
سلام
مشكلات استايل رو همونطوري هم كه گفتين من رفعش كردم و درست شده... يك سري اشكال ديگه هم داشت كه رفع شده...
در مورد آواترها راستش نميدونم فكر كنم بهترين راه همون باشه كه آدرس سايتتو بدي يه نگاهي بندازيم...
در مورد اون دسترسي كه گفتين براي ادماين بذارم كه بياد انتخاب كنه كه بصورت كليد سويچ بشه يا با فشردن ScrollLock بايد بگم كه من اين كار رو (تايپ فارسي) رو در استايل اومدم رديف كردم اما براي اون كاري كه شما ميگيد بايد توي سورس خود برنامه تغيير داده بشه...

اما چشم براي تايپ فارسي من يك پيغامي ميذارم تا كاربر در جريان باشه..

در مورد جملات هم خيلي ممنونم.. من اونا رو براتون ميفرستم

فعلا باي
مجيد

سلام
يعني اون اشكالاتي كه من گفتم نبايد وجود داشته باشه ! ولي من دارم .. پسورد رو برات پي ام ميكنم
البته ميبخشيد زحمتت ميدم
:wink:

نبي 8)

kazifasa

Member
با سلام

من در قسمت add style رفتم ولي style farsi را در آن جا نمي شناسد . بايد چه كار كنم .

kazifasa

Member
آقا

من phpbb رو نصب كردم حالا وقتي كه يوزرها وارد مي شوند دوباره وارد آنقسمت نمي شود مي رود تو سايتي كه من ريجسترش كردم و فايل phpbb ريختم داخلش كجا را تنظيم كنم كه دوباره بعد از زدن كليد ورود وارد تالار شود

Majid

مدیر سایت
عضو کادر مدیریت
در قسمت كنترل پنل مدير سايت و در قسمت General Admin و قسمت Configuration يه جايي هست به نام DomainName و Script Path تنظيمات اونا رو انجام بدين

مجيد

mehdi_fel

Member
طريقه نصب

با سلام
من فايلهاي زيپ شده را روي روت سرور كپي كردم .اما وقتي اون را اجرا مي كنم يك دايركتوري از روت سرور نشان ميده . يا موقعه اي كه فايل هاي php را اجرا مي كنم به صورت فايل txt نشان ميده .
الام من اون را روي اين ip ريختم http://62.145.54.10
با تشكر :wink:

Majid

مدیر سایت
عضو کادر مدیریت
سلام

دليل اين مشكلتون اينه كه سرورتون از php پشتيباني نميكنه!

مجيد

mehdi_fel

Member
اقا مجيد سلام
ممنون از شما كه منو راهنمايي كرديد . من بايد چيكار كنم كه سرور ما از php پشتيباني كنه .
لطفا هر كاري كه برا راه اندازي سرور من لازم هست را بنويسيد.
ممنون از شما :wink:

Majid

مدیر سایت
عضو کادر مدیریت
سلام
خوبيد؟

راستش براي اينكه هاستتون php رو ساپورت كنه شما خودتون نميتونيد كاري بكنيد بايد اون Adminهاي هاستتون اين كارو بكنن يعني رييس روئسا...

من يك مقاله مينويسم كه توشيح ميدم چطوري يك فضاي رايگان كه php رو ساپورت كنه بگيريد..

فعلا باي
مجيد

mehdi_fel

Member
سلام دوباره به آقا مجيد . ببينيد سرور ما دست خود ماست . يعني ما از طريق ديش به اينترنت وصليم و سرور هاست و دومين در دسترس خودمون هست . براي پشتيباني از php بايد رو سرور من چي نصب كنم .
لطفا منو كمك كنيد :wink:

masoud_kia_kia

New Member
اشكال دارم

با عرض سلام من يك اشكالي دارم در نصب
و اينكه وقتي كه من نصب ميكنم پيغام زير را ميدهد
لطفا بگوييد چرا و چكار كنم
An error has occurred during installation
An error occurred trying to update the database
Table 'phpbb_auth_access' already exists

:roll: :?:

miladmovie

Active Member
سلام

من يك مد مي خواهم phpBB رو از لينك هاي شما دانلود كنم ولي وقتي دانلود مي شود ميگه كه مشكل داره
نمي دونم از چي هست من با چندتا ISP مختلف وصل شدم ولي باز هم همين آش بود و همين كاسه

آيا واقعا آدرس فايل ها مشكل دارند؟

و در جواب اون دوستان كه مشكل براشون پيش اومده خب برويد اون تيبل رو پاك كنيد شايد درست شد
آخه ارور شما مي گه كه قبلا اين تيبل درست شده و نمي تونه دوباره اون رو بسازه

May be this

مشكلي كه پيدا شده ممكن از Database باشه. توجه داشته باشيد براي هر وعده نصب شما نياز به يك Database خالي از Table داريد. يا اگر احيانا مي خواهيد دوباره بر روي همان Database نصب كنيد/ به شما توصيه مي شود تمامي Table هاي ساخته شده را Drop كنيد و عمل نصب را دوباره طي كنيد. حال شما PHPBB خود را بدون دريافت هيچ error نصب خواهيد كرد.
موفق باشيد.
Mohammad

blackpen

Member
تونصب مشكل دارم

سلام
من برنامه رو از اينجا گرفتم و بخش فارسي رو هم نصب كردم
ولي توسط فايل cd.php نتوانستم دیتابیس رو بسازم برای همین بصورت دستی درست کردم
ولی وقتی برنامه رو نصب کردم و دایرکتوری های اضافی رو هم پاک کردم برنامه کار نکرد
چه کار باید بکنم :(
البته مراحل نصب با موفقیت انجام شده و من حتی تیبل هارو هم دارم ولی وقتی آدرس رو میزنم
ارور 404 میده که نمی تونه فایو پیدا کنه

Majid

مدیر سایت
عضو کادر مدیریت
سلام

آقا آدرس رو چي ميزنيد؟! ميشه آدرسشو اينجا بدين؟!

مجيد

blackpen

Member
سلام
خوب آدرس محلي روكه برنامه اونجا قرار داره و فايل ايندكس پي اچ پی رو اجرا مي كنم
در روت دایرکتوریی که برنامه PHPBB در اونجا قرار داره
و اگر منظورتون آدرس سايت هست :
www.niazmand.com/forum/index.php

Majid

مدیر سایت
عضو کادر مدیریت
سلام

اقا الان من همينو هم كه ميرم ارور 404 ميده!! پيدا نميكنه!!

مجيد

جدیدترین ارسال ها

بالا