طرفداران بخش فارسي بي بي سي در سايتي از ( بابك ساطلي )

Babak Sateli

Active Member
آقا دیگه کم کم داره گوشام سرخ میشه
من بیشتر دوست داشتم درباره سایت بحث کنیم و اینکه چه قسمت هایی میشه بهش اضافه کرد و یا چه چیزهایی توش تغییر بکنه
سالار جان، سالاری

sorosh گفت:
سلام بابك عزيز

خيلي خوش حال شدم ...كارت درسته ...

من فكر ميكنم اگر يك forum هم براي سايت بي بي سي و روز هفتم ايجاد كني خيلي

طرفدار پيدا ميكنه ...
فكر جالبيه ....

بايد ديد مديران BBC چي ميگن ؟

فرهاد :(

mostafa_az

Well-Known Member
آقا بابك چشم ما به جمال شما روشن شد
بالاخره تونستيم وجوه زيباي شما رو هم ببينيم

مخلصيم

مصطفي

alireza-metal

Active Member
بابك جان من هميشه برنامه هاي شب هفتم و روز هفتم رو گوش ميدم--- واقعا معركست-- مرسي--همه ما دوست داريم در انجمنهاي اين سايت هم حضور بيشتري داشته باشي --- مرسي

Babak Sateli

Active Member
مصطفی جان ممنونم از لطفت
علیرضا جان لطف داری من هم خودم عاشق برنامه های بهزاد هستم به زودی هم سوپرازهای زیادی توی برنامه داریم
مرسی زیاد

M

Mahmoodi

کاربر مهمان
به به بابك چه عجب بابا ايول نيومدي نيومدي وقتي هم اومدي دسته پر اومدي :wink:

بابا كجايي مرده مومن نيستي غيبت ميزنه معلوم بود كجا بودي نگاه كن درويش شدي ها :lol: (موها رو)

ولي خسته نباشي سايته خيلي قشنگي طراحي كردي ايول بذار خوب نگاه كنم تا از سر تا پاش اشكال واست بگيرم :D (شوخي)

مجيددددددد مجيد بدو بيا دست پايه اينو ببنديم تا اين باز در نرفته :wink: اين كاربر مخفي رو هم از اين بابك بگيرن تا ما بفهميم اين كي آن هست بريزيم سرش :D

ولي خدايش سايته جالبي طراحي كردي خسته نباشي يك دستي هم به سرو روح اينجا بكش

آقا خيلي خوشحال شدم

موفق باشي

علي

FashisT

Active Member
خبر داغ برای طرفداران Pink Floyd

pinkf1.gif

مصاحبه بهزاد با گروه Pink Floyd هفته دیگه همینجا و در برنامه روز هفتم!

اگر شما هم سوالی از ( نیک میسون ) دارید، (( اینجا رو فشار بدین )) و سوال خودتون رو برای بهزاد ارسال کنید.
در:
maintitle.jpg

فعلا :arrow:

kami_mz

Well-Known Member
خب مثل اينکه بازم من دير رسيدم. ولي بابک خان دمت گرم. والله چيز ديگه اي نمي تونم بگم.
خيلي خوش حال شديم که دوباره زيارتتون نموديم.

Babak Sateli

Active Member
ممنونم بچه ها
خیلی لطف کردین به من
البته مصاحبه با پینک فلوید رو می تونید توی برنامه (( صدای شما )) از سایت بی بی سی هم گوش کنید.
این هفته گروه آریان هم داره میاد لندن. اگر سوالی دارین که میخواهین بهزاد از گروه آریان بپرسه ، حتماً اون رو توی وب سایت (( شب هفتم )) ارسال کنید تا بهزاد از بچه های آریان بپرسه.
این هم آدرس قسمتی که می تونید سوال های خودتون رو ارسال کنید:
http://www.bbcpersian7.com/contact

شاد باشید

Babak Sateli

Active Member
kami_mz گفت:
خب مثل اينکه بازم من دير رسيدم. ولي بابک خان دمت گرم. والله چيز ديگه اي نمي تونم بگم.
خيلي خوش حال شديم که دوباره زيارتتون نموديم.

کامی جان ممنون از لطفت

Mandana

Active Member
من الان ديدم.مثل هميشه عاليه دست درد نكنه خيلي توپه.من موندم چرا با وجود اينكه اين تاپيك 5 صفحه شده قبلا نديده بودمش.حالا كه ديدم واقعا خوشم اومد.دستت درد نكنه بابك.واقعا ايول

Babak Sateli

Active Member
abtin_khosravi گفت:
من الان ديدم.مثل هميشه عاليه دست درد نكنه خيلي توپه.من موندم چرا با وجود اينكه اين تاپيك 5 صفحه شده قبلا نديده بودمش.حالا كه ديدم واقعا خوشم اومد.دستت درد نكنه بابك.واقعا ايول

مرسی آبتین جان

:wink:

Mehdi_Naissipour

کاربر VIP
بابك جان سلام.
از صميم قلب خوشحالم كه بعد از اينهمه مدت دوباره ازت تاپيك ميبينم و البته خودت رو هم.
اين سايت فوق العاده است و توجيه بسيار خوبي هم براي اين غيبت طولاني تو.
آرزو مي كنم هرجا كه هستي و مشغول به هر كاري موفق باشي.

مهدي

Babak Sateli

Active Member
Mehdi_Naissipour گفت:
بابك جان سلام.
از صميم قلب خوشحالم كه بعد از اينهمه مدت دوباره ازت تاپيك ميبينم و البته خودت رو هم.
اين سايت فوق العاده است و توجيه بسيار خوبي هم براي اين غيبت طولاني تو.
آرزو مي كنم هرجا كه هستي و مشغول به هر كاري موفق باشي.

مهدي

مهدی عزیز
ممنونم از لطفت و حرف های شیرینت
البته نبود من در وب سایت MajidOnline هیچ ارتباطی به کار جدید من نداره.
اما به هر حال ممنونم از لطفی که به من داشتی
امیدوارم تو هم موفق باشی

آقا مي تونم بپرسم چرا طرحی رو که در بالای صفحه شب هفتم شروع کردید , ادامه و تمام نکردید؟ به نظر می رسه که اون طرح آهنی نصفه هست و ادامه داده نشده! یعنی بالای صفحه به زیرش نمی خوره! اگر ادامه می دادید اون طرح رو شاید حتی سایت زیبا تر می شد !نمی دونم اون اولش هم می خواستم اینو بگم امّا یادم رفت! به هر حال بدون اینکه ادامش داده باشید هنوز هم زیباست! خیلی از این سایت خوشم میاد!

Babak Sateli

Active Member
alitanara گفت:
آقا مي تونم بپرسم چرا طرحی رو که در بالای صفحه شب هفتم شروع کردید , ادامه و تمام نکردید؟ به نظر می رسه که اون طرح آهنی نصفه هست و ادامه داده نشده! یعنی بالای صفحه به زیرش نمی خوره! اگر ادامه می دادید اون طرح رو شاید حتی سایت زیبا تر می شد !نمی دونم اون اولش هم می خواستم اینو بگم امّا یادم رفت! به هر حال بدون اینکه ادامش داده باشید هنوز هم زیباست! خیلی از این سایت خوشم میاد!

مرسی دوست من.
البته اون طرح به این صورت هست.
فرض کن قسمت فلزی پایه و زیر یک قسمت دیگه هست.
پنل بالایی ( که عکس بهزاد و ... روش هست ) به صورت کشویی از بالا با پایین
کشیده شده و از روی اون پایه زیری فاصله گرفته.
دو پایه ( به صورت سیلندر ) هم این پنل رو نگه داشتند!
:wink:

Maxton

Active Member
سلام اقا بابک..خوشحالم برگشتید...دلم واست تنگ شده بود...سایت جالبیه اما به نظر من اون تصویر بالاییش عوض بشه خیلی قشنگتر میشه...مهدی

جدیدترین ارسال ها

بالا