طراحی هدر سایت

hamid

Well-Known Member
سلام بهاین طرح باید کراپ شه تا به اندازه هدر دربیاد اینو فعلا 1024*768 زدم تا بعد تبدیل شه به هدر
عمده کارش با Cinema 4d و فتوشاپ بود که کار با نرم افزار4d رو مدیون گیلاسم که بهم یاد داد
خودم کار 2 رو بیشتر دوست دارم

آخرین ویرایش:

AliReza Bahrami

مدیر انجمن
به به حميد جان ميبينم كه داري عالي كار ميكني
آفرين پسمر گل
من كه كاري نكردم خودت استعداد داري حبيبي
مي هم اولي رو دوست دارم از سمت چپ
موفق باشيد :rose:

Webber

Well-Known Member
سلام
گرچه خودم با اين نرم افزار كار نكردم ولي زيبايي كار معلومه.فقط نوشته ها كمي خام به نظر مي رسند.در مورد سطح بالاي cg هم همينطور.اگه افكتي رو كه به كناره هاي cg داريد به كل نوشته ها بديد،فكر كنم بهتر ميشه.اون نور بنفش هم طبيعتا بايد از بالاي حرف a رد بشه تا طبيعي تر باشه.

در كل زيباست.موفقيت:rose:

.:BEHNAM:.

Active Member
ایول خیلی جالب شده ! اگه زمینه ی کلش که مشکی هست رو اجرام اسمانی میگذاشتی با نورهای ابی و بنفش محشر میشد !
گیلاس به من سینما 4دی یاد میدی؟!!!!!! :sad:

samvision

Member
منم میخوام 4d یاد بگیرم:green:
اخه یکی نیست بگه تو هنو فتوشاپش بلد نیستی حالا میخوای سینما فور دی یاد بگیری؟:green:

p30graphic

Active Member
ببخشید که همیشه سعی می کنم موقع نظر دادن فقط دنبال اشکالات کار بگردم اما در کل عالی کار شده:

1. انعکاس روی سطح حرف G با نورهای زیرش هماهنگ نیست.
2.حرف M از Academy به نظرم جالب نیست اما فکر کنم همیشه اینو استفاده میکنی
3.فکر نکنم واسه هدر چیز خوبی بشه. چون نمیدونم چطور می خوای جمعش کنی
4. ما با کلمه CG Academy آشنایی داریم اما شخص دیگه فکر نکنم بتونه حرف C رو تشخیص بده که این جالب نیست.
5.زمینه مشکی هم خیلی اذیت می کنه مخصوصا زمینه آبی کار که با لبه ی تیز قطع شده

اما در کل عالیه من که خیلی حال کردم

hamid

Well-Known Member
كارتون زيباست
ميتونم بپرسم با چي زدي؟
ميشه طريقه كارو بزاري تا ياد بگيريم؟؟

ممنون نوشتم که با cinema 4d

ببخشید که همیشه سعی می کنم موقع نظر دادن فقط دنبال اشکالات کار بگردم اما در کل عالی کار شده:

1. انعکاس روی سطح حرف G با نورهای زیرش هماهنگ نیست.
2.حرف M از Academy به نظرم جالب نیست اما فکر کنم همیشه اینو استفاده میکنی
3.فکر نکنم واسه هدر چیز خوبی بشه. چون نمیدونم چطور می خوای جمعش کنی
4. ما با کلمه CG Academy آشنایی داریم اما شخص دیگه فکر نکنم بتونه حرف C رو تشخیص بده که این جالب نیست.
5.زمینه مشکی هم خیلی اذیت می کنه مخصوصا زمینه آبی کار که با لبه ی تیز قطع شده

اما در کل عالیه من که خیلی حال کردم
1- در مورد حرف G که اون یه افکت رفلکت هستش تو سینما 4 دی که توش انعاکاس تصویر رو مشخص میکنیم که انعکاس از کجا و به چه صورت بتابه به اون رفلک پس زمینه رو گرفته
2-در کل این یه لوگو هست خیلی از برند های معروف لوگوشون فقط یه فونت معمولی هست منم برای این کار از این فونت استفاده کردم که با دیدن این فونت و رنگ قرمز CG متوجه این موصوع بشن حتی favicone سایتم هم نشون دهنده لوگو هستش
3- نوشتم که این کار باید کراپ شه و فقط توی هدر CG میاد و آکادمی رو توی فتوشاپ طراحی میشه مجدد برای هدر
4- اسم سایت cg-academy هست و کسی که این آدرس رو وارد میکنه 100% متوجه این موضوع میشه هرچند C تو تصویر مشخصه چون حرف C حالت بخصوصی نداره
5- رنگ قرمز ، رنگ شیری یا همون سفید با بهترین حالت به با رنگ های تیره تناسب پیدا میکنن برای اطلاع بیشتر کتاب رنگ آیتن رو بخونید
درکل ممنون از نظرتون:rose:

سلام بهاین طرح باید کراپ شه تا به اندازه هدر دربیاد اینو فعلا 1024*768 زدم تا بعد تبدیل شه به هدر
عمده کارش با Cinema 4d و فتوشاپ بود که کار با نرم افزار4d رو مدیون گیلاسم که بهم یاد داد
خودم کار 2 رو بیشتر دوست دارم
سلام
خوشم اومد
من به نوشتن متن سه بعدی خیلی علاقه دارم دقیقا این سبکی که شما کار کردید
رفتم یه مجموعه اموزشی فتو شاپ سه بعدی خریدم ولی خیعلی بدنخور بود اینقدر که خودم بهتر از اونا بلد بودم :green:
گفتم ببینم اموزشی در زمینه ابزار های فتوشاپ سعه بعدی و منوی تریدی فتو شاپ دارید؟ یه چیزی که بتونم عیناً مثله کار شما متن رو سه بعدی کنم
یا اگر راحل بهتری دارید ممنون میشم بگید

MOSTAFA

کاربر فعال
کار خیلی زیبایی شده، خیلی خوشم اومد اما چند نکته به ذهنم اومد که گفتم بهتره بیان کنم چون از کارات خوشم میاد،
من زیاد در زمینه ی 3d وارد نیستم، اما به نظرم اگه اون رفلکسی و حالت بازتاب نوری رو که به CG دادید رو به Academy هم میدادید بهتر میشد، و یک مسئله ی دیگه زاویه ی دید کلمه ی Academy است، به نظرم برای این جور کارهای 3d مخصوصا وقتی اسم یک سایت یا شرکت در میان هست زاویه ی دید خیلی مهمه، به نظر من زاویه ی دید از بالای راستای عمود بر متن مناسب نیست، بهتره که زاویه ی دید عمود یا پایین تر از سطح متن باشه، شبیه به همون اصلی که در سینما و کتاب های کمیک برای بیان شخصیت استفاده میشه... مثلا در امضای خودتون این امر به خوبی نشون داده شده
پیشنهاد میکنم متن academy رو 90 درجه به سمت بالا بچرخونید، اینطوری خیلی عالی میشه، البته این ها نظرات شخصی بود...
موفق باشی:rose:

جدیدترین ارسال ها

بالا