طراحی با asp.net یا php

dipes

New Member
سلام
من تا حالا با این دو زبان اصلا کار نکردم و در حال جمع آوری اطلاعات برای شروع هستم
آیا این واقعیت دارد که نمیشود با asp.net به زیبایی php سایتی رو طراحی کرد؟

sibetorsh

Member
سلام
من حدود سه سال پیش با asp.net کار کردم و الان هم دارم با php کار می کنم.
من با جفت این زبونها کار کردم و پروژه نوشتم. و بهت می گم که پی اچ پی یه چیزه دیگه است. پی اچ پی عشقه. با پی اچ پی خیلی سریع می تونی یاد بگیری و از همه مهمتر اینه که دست و بالت بازه و مثل asp نیست که خیلی چیز ها رو برات محدود کرده و مهمتر از این اوپن سورس بودنشه و رایگان بودنش!
در مورد سوال شما هم نمی تونم نظر بدم. چون زیاد قبول ندارم! اما نکته ای که هست پی اچ پی خیلی منعطفه!
به هر حال به هر سمتی که رفتی ایشالا موفق و پیروز باشی

dipes

New Member
سلام
من حدود سه سال پیش با asp.net کار کردم و الان هم دارم با php کار می کنم.
من با جفت این زبونها کار کردم و پروژه نوشتم. و بهت می گم که پی اچ پی یه چیزه دیگه است. پی اچ پی عشقه. با پی اچ پی خیلی سریع می تونی یاد بگیری و از همه مهمتر اینه که دست و بالت بازه و مثل asp نیست که خیلی چیز ها رو برات محدود کرده و مهمتر از این اوپن سورس بودنشه و رایگان بودنش!
در مورد سوال شما هم نمی تونم نظر بدم. چون زیاد قبول ندارم! اما نکته ای که هست پی اچ پی خیلی منعطفه!
به هر حال به هر سمتی که رفتی ایشالا موفق و پیروز باشی
ممنون از لطف شما
یعنی گرافیک و طراحی سایت اصلا ربطی به php یا asp بودنش نداره؟و فقط css و html???

farik

Well-Known Member
با سلام..
بله ..طراحی اره ولی سئو و .. به زبانی که تحت سرور نوشته شده ربط داره..من راستش C# رو به صورت مقدماتی یاد دارم و واسه asp میخواستم استفاده کنم که وقت نشده...اما فقط همینقدر بگم که محیط IDE که مایکروسافت واسه زباناش میسازه واسه بقیه زبان ها سخت گیر میاد..(البته در مورد پی اچ پی هم تا حدی این امر صادقه)...
به هر حال اگه میخواین خودتون یاد بگیرین پی اچ پی منابعش بهتره و بیشتر...ولی خوب asp هم منابعش زیاده..
موفق باشید..

جدیدترین ارسال ها

بالا