طراحی آپلود سنتر

Shouli

Active Member
سلام :

میخواستم یه آپلود سنتر مثله parsimages.ir درست کنم, اگه پولی هم باشه مشکلی نداره, فقط کاراییش مثله همین سایت باشه . کارای گرافیکی خودم هستم فقط برنامه نویسیش مهمه ...
دوستانی که مایلن همکاری کنن همینجا اعلام کنن

آی دی من : Blue2x2008

مخلص شما
صـادق

آخرین ویرایش:

Shouli

Active Member
دوستان کسی میتونه کمک کنه ؟
لطفا همینجا اعلام کنه ...

Shouli

Active Member
مخلص علی آقا
--
این Script که بهم دادی خیلی خوبه ولی میخوام یه اختصاصی درست کنم, مثله همون سایت بالایی که عرض کردم خدمتتون ... اگه کسی هست و میتونه تو برنامه نویسیش کمک کنه, بهم اطلاع بده .

موفق باشید
Xaniar

alionline1366

Active Member
اینی که دادم دقیقا همونه فقط باید یکم تغغیرات در ظاهرش و کمی هم جا به جایی در کدهاش بدی

VahabOnline

Member
سلام دوستان

ببخشید می پرم وسط بحثتون
اما من می گم چرا می خوای این قدر خرج کنی و برنامه نویسی و از این حرفا، بالاخره برنامه نویس که مفتی برای شما کاری نمی کنه اونم یه اسکریپت اختصاصی برای شما.
در این زمینه اسکریپت های خوبی نال شده که بسیار به کار می یاد فقط یه کم باید رابط کاربریشو زیباتر کنی که ماشا الله شما خودتون فوتوشاپ کار هستسد.
اگر یه اسکریپت خوب و زیبا خواستید به من بگید براتون می فرستم.
موفق باشید.

alionline1366

Active Member
نه عزیز این اسکریپتی که من به صادق جان مجانی دادم تمام امکاناتی رو که میخواد دقیقا میخواد فقط میخواد یکی براش یک تغییرات جزئی بده

Shouli

Active Member
آقا علی دقیقا درست میگن, فقط میخوام یه تغییر جزئی بهش بدم ...

VahabOnline

Member
نه عزیز این اسکریپتی که من به صادق جان مجانی دادم تمام امکاناتی رو که میخواد دقیقا میخواد فقط میخواد یکی براش یک تغییرات جزئی بده

سلام علی جان
مثل اینکه شما بد متوجه شدی.
بنده نمی خواستم که اسکریپت رایگان رو پولی به دوستمون بدم.
در ضمن یک اسکریپت ایجاد آپلود سنتر که بسیار جالبه و خودم هم باهاش کار کردم رو برای دانلود تو سایتم قرار دادم.
به هر حال سو تفاهم پیش نیاد.
موفق باشید.

DaRiOuShJh

Member
من کجا میخواستم برم اینجا کجاس!

صادق جان متاسفانه من سرعت ندارم که به اون سایت و این اسکریپت یه نگاهی بندازم
ولی شما یه کاری کن

اون چیزایی که میخوای رو حدودی لیست کن اینجا با شماره بنویس که کسی هم که طراحه ببینه میتونه اونا رو انجام بده یا نه
فقط نمیشه گفت مثله فلان سایت یه مقدار ممکنه تو costumize بندیشون فرق داشته باشه و از طرفی معمولا زراح های حرفه ای دوست ندارن تقلید کنن از کسی
موفق باشی
منم تونستم سرم خلوت تر شد یه سر میزنم ببینم چیه
اسکرپیت که در این ضمینه زیاد دیده بودم

جدیدترین ارسال ها

بالا