طراحي logo

سلام دوستان خوبين همه ؟ خوب به سلامتي .:oops:
غرض از مزاحمت ميخواستم بدونم آيا كسي هست بتونه به من كمك كنه تا يه لوگو مناسب واسه يه مسابقه اينترنتي كه اتفاقا موضوعش طراحي كارت اينترنت هست درست كنم .
من خودم مثلا يعني طراح هستم :mrgreen:و نميخوام كسي واسم طراحي كنه، ازتون ميخوام كه بهم ايده بدين؛
تازه خودتونم ميتونين تو اين مسابقه كه البته بعد از زدن لوگو مطرحيت عمومي پيدا ميكنه شركت كنيد:wink:
ازتون ممنون ميشم و منتظر نظراتتون هم هستم :oops:
بيخبرم نذارينا دمتون گرم :-*
ديديد داشت يادم ميرفت اسم شركت و نگفتم :lol: اسم شركت يا بهتره بگم اسم كارت آميناوا هست
خوش باشين و فعلا

:oops: آنكس كه دوستش داريم هر گونه حقي بر ما دارد حتي اينكه دوستمان نداشته باشد:cry:

ToFaN

Well-Known Member
سلام
شما ميتونيى يه كاپ درست کنید و توش یه علامت @ بزارید
البته این فقط یه ایده ای بود که تو سرم اومد
حالا جایزش چیه؟ 5 ساعت اینترنت مجانی ؟ D:

مرسي از نظرتون :oops:
نه بابا فكر نكنم جايزش اين باشه خودمم هم هنوز خبر ندارم چيه .ميخوان تو خماري بمونيم :wink:
ولي اگه فهميدم چيه طي يك متن بلند بالا به اطلاع جميع دوستان ميرسونم .
خوش باشين و موفق :)

GFX Master

مدیر انجمن گرافیک دو بعدی ومسئول فروشگاه
فریبا جون خیلی خوش اومدی به جمع بچه ها

به نظر من هر چی درست می کنی سعی کن توش تلفیقی از سرعت و ارتباط وجود داشته باشه چون لوگو مخصوص کارت اینترنت میشه. سرعت رو می تونی با کشیدن چند تا خط در آخر لوگوت نشون بدی و ارتباط رو با کشیدن یه نیم دایره دور یکی از حروف لوگوت (مثل علامت مرورگر اینترنت اکسپلورر یعنی همون حرف e که یه نیم دایره دورش هست)

در هر حال موفق باشی

mamad_tala

Member
فریبا خانوم به این طرح یه نگاه کن اگه خوشت اومد بگو فایل psd رو براتون بفرستم اندازه لوگو هم 1.2*1.4 است

پیوست ها

• amin.jpg
    amin.jpg
    7.2 کیلوبایت · بازدیدها: 17

GFX Master

طرح خوبیه ولی به نظر من بیشتر شبیه لوگوهایی که مخصوص جغرافیا و این جور چیزاس

لوگوی مربوط به کارت اینترنت باید حس ارتباط و سرعت رو القا بکنه

S.H.R.M.K

Well-Known Member
mamad_tala جان طرحت خوبه ولی اگه اون اندازه که میگی زدی خیلی کوچیکه مگر اینکه وکتور باشه؟هست؟؟

:-*

واقعا از همتون ممنونم.:oops:
محمد جان مرسي هم از طرحت ولي من با نظر سارا جان موافقم
در ضمن عزيزان قرار بود ايده بدين بعدش اگه خواستين يه طرحي هم بفرستين:wink: البته اگه واستون مشكلي نيست كه به اسم خودم بدم به رييس :mrgreen:
بازم مرسي :-*

GFX Master

منم می خواستم همین رو بگم که این بنده خدا فقط ایده خواسته بود نه طرح! البته ممنون از زحمتی که کشیدین ولی به قول اون ضرب المثل چینیه (!) که میگه اگه می خوای به یه نفر کمک کنی بهش ماهی نده ماهیگیری یاد بده!!

mamad_tala

Member
من فکری که تو سره من بود تا این طرح رو بزنم این بود که اسم شرکت معلوم باشه و از انجائی که روی کارت نوشته میشه کارت اینترنتی امین اوا و اینترنت هم محدوده جغرافیائی نداره از نقشه جهان استفاده کردم البته قبلش تو اینترنت سرچ کردم و طرحای مختلفی رو میشود دید و ایده های جالبی کرفت من هم همینطوری اینو کشیدم در ضمن توی پرینتی که از ش گرفتم اندازش مناسب بود

جدیدترین ارسال ها

بالا