:: طراحي 3 بعدي سر و صورت به گونه اي بسيار واقعي با نرم افزار قدرتمند Facial Studio 1

[MASOUD]

Active Member
:: طراحي 3 بعدي سر و صورت به گونه اي بسيار واقعي با نرم افزار قدرتمند.Facial Studio1

از نرم افزارهاي بزرگ اين كار مانند 3D Studio Max , Maya , Cinema4D , MotionBuilder و ابزارهاي بزرگ و سنگين اين چنيني استفاده مي شود . حال اگر شما از كار با اين نرم افزارهاي بزرگ 3 بعدي ساز خسته شده ايد , محصول قدرتمند و موفق شركت DI-O-MATIC كار را براي شما آسان تر و تخصصي تر كرده است تا به آساني به خلق صورت ها سر هاي بسيار واقعي و يا كاريكاتوري و حتي كارتوني اقدام كنيد !
اين نرم افزار كه Facial Studio نام دارد پس از موفقيت پلاگين مخصوص 3d Studio Max اين شركت به صورت انفرادي با قيمتي بالا و چيزي حدود 899 $ امريكا عرضه شد كه فرمت منحصر به فرد FBX خود را داراست !
با كمك اين نرم افزار به آساني به خلق سرها و صورت هاي 3 بعدي بپردازيد و كنترل كاملي بر روي هر يك از اجزاي سر و صورت داشته باشيد و در ادامه صورت ها و شخصيت هاي جديد و تازه اي را خلق كنيد . فرمتهاي خروجي اين نرم افزار سازگار با فرمتهاي خروجي با تمامي نرم افزارهاي قدرتمند 3 بعدي ساز مانند 3ds max, Cinema4D, LightWave, Maya, MotionBuilder, XSI و ... سازگار است .
برخي از ويژگي هاي كليدي نرم افزار قدرتمند Facial Studio براي سيستم عامل ويندوز :
FBX file format support - استخراج فرمت FBX كه شامل سر و صورت همراه با تمامي اجزاي به كار رفته در آن است براي استفاده در نرم افزار هاي ديگر .
Head deformers - گرفتن كنترل بخشهاي مختلف صورت مانند بيني و حفره هايش , دهان , چشم ها , گوش ها , گونه ها , چانه , گردن , ابروان , دندانها و حتي مردمك چشم ها .
Head generators - خلق صورت هاي مختلف از لحاظ نژاد , سن و نوع صورت و ....
Low, Medium and High resolution - قابليت استخراح با كيفيت هاي مختلف , فشرده شده و .....
Wonderful muscles deformations - قدرت بالا در خلق عضله ها
PhotoMatching - امكان ساخت انيميشن و تصوير 3 بعدي شخصيت از روي يك تصوير داده شده .
Customizable generators - انعطاف و تغيير پذيري تمامي بخش هاي نرم افزار .
Basic Rendering engine - توانايي Rendering و خلق نهايي تصاوير 3 بعدي با سرعت بالا .
و ....
جزييات كاملتر در مورد اين محصول .....
Facial Studio را مي توانيد از اينجا :
دانلود كنيد نسخه ي 1.51 را با حجم 43 مگابايت در سايت www.p30world.com

آخرین ویرایش:

sd70

Active Member
من كه خودم خيلي وقت پيشه كه دانلودش كردم واقعا كارش حرف نداره. واقعا عاليه حتما شما هم امتحان كنيد. اگه راهنمايي در زمينه اين پلاگين داشتيد خوشحال ميشم كمكتون كنم.

black_demented

New Member
سلام به همه دوستان
من مشکلم با این پلاگین اینه که وقتی متریال خودش رو لود می کنم نمی تونم بهش اختصاص بدم ولی متریالی رو که خودم می سازم رو می تونم. اگه کمک کنیئ ممنون می شم

D.Abedi

Member
سلام
فکر کنم لینکها معیوب هستند
مثلا لینک مربوط به دانلود نرم افزار به همراه کرک که در p30world هست جواب نمیده و ....

sd70

Active Member
سلام به همه دوستان
من مشکلم با این پلاگین اینه که وقتی متریال خودش رو لود می کنم نمی تونم بهش اختصاص بدم ولی متریالی رو که خودم می سازم رو می تونم. اگه کمک کنیئ ممنون می شم
متريال خودش رو كه من نتونستم رفتم از عكسش پرينت اسكرين گرفتم و بهش نسبت دادم. جندان مشكلي نيست.

vahidmj

Member
سلام امیدوارم که حالتون خوب باشه
اینم یه سایت ایرانی که آموزش 3d میده شما می تونید نمونه کارهاتونو چه عکس چه سورس بزارید توش
تازه مقاله هم می تونید توش بزارید
اینم آدرس شه
http://www.3dspro.net

برید و حال کنید

D.Abedi

Member
من كه خودم خيلي وقت پيشه كه دانلودش كردم واقعا كارش حرف نداره. واقعا عاليه حتما شما هم امتحان كنيد. اگه راهنمايي در زمينه اين پلاگين داشتيد خوشحال ميشم كمكتون كنم

لینک دانلود بجز این که اینجاست ندارید

reloto

Member
من هرچي تلاش كردم نتونستم خروجي fbx بگيرم(غير فعال هست) چي كار بايد بكنم

reloto

Member
-->

پیوست ها

• Facial Studio.jpg
    Facial Studio.jpg
    12.2 کیلوبایت · بازدیدها: 4
  • 2.jpg
    2.jpg
    73.5 کیلوبایت · بازدیدها: 8

sd70

Active Member
من كه نمي دونم مشكل چيه چون تا حالا با اين قسمت پلاگين كار نكردم. من از همون ابزارهايي كه در پانل Create داره و از متريال هاش استفاده كردم.

جدیدترین ارسال ها

بالا