بی بی کد طراحي نما

saeed taghizade

کاربر متخصص
سلام
خسته نباشید دوست عزیز
پیشنهاد میکنم اگر به یادگیری مکس علاقه دارین دیدتون رو به محیط واقعی اطرافتون باز کنید یعنی هر چیزی رو با معیار واقعی خودش بسنجید اگر دوربین میخواید بزارید از بیرون یک نما واقعی بهش نگاه کنید زاویه ها رو بسنجید
اگر نور میخواید تنظیم کنید قبلش چند بار و هر بار چند دقیقه به نور آفتاب مقدار روشناییش حالت سایه و نیمسایش روی سطح های مختلف دقت کنید
به متریال های واقعی روی یک نما خیره بشید تمام این تصاویر که در ذهن شما ثبت شد حالا بشینید پای سیستم .متاسفانه ما مکس رو تخیلی کار میکنیم .وقتی تمام شد حالا میبینیم اینجا و اونجاش شبیه واقعیت نیست. در صورتی که اصل کار ما شبیه سازی هست و محیط واقعی اطرافمون بزرگترین معلم برای ما...بعد از سالهای زیادی من به این نتیجه رسیدم که هر چی میخوام توی همین محیط واقعی باید دنبالش باشم..تز من این نبود که برم دنبال ابزارهای بیهوده و حالا ربطش بدم به محیط بیرون برعکس اول توی محیط واقعی موردی رو افکتی رو میدیدم و حالا تو نرم افزار دنبال راه حلش بودم... اگه بجای شما باشم همین الان مکس رو میزارم کنار و چند روز راه میفتم تو کوچه خیابونا با دقت تمام میبینم و عکس میگیرم و تو ذهن خودم ثبت میکنم.و دوباره با یک تفکر جدید شروع بکار میکنم.
این بزرگترین چیزی هست که من میتونم به شما پیشنهاد بدم.
موفق باشید.

maxmya

New Member
تشکر دوست عزیز ، دقیقا به نکته ایی اشاره کردید که خودمم رنج میبرم ،، اونم همینه که دور بودن از طبیعت و شبیه سازی 100%
حتما کاری که گفتید رو انجام میدم ممنونم :rose:

mohammad@er

Well-Known Member
سلام ..
وقت بخیر ..

اگر نخام بهت امید الکی بدم اصلاً خوب نیست ..

متریال هات افتضاح ـن !!!

شیدر سازیت خوب نیست ..

بک گراند اصلا مناسب نیست ...

تناسبات رایت نشده ...

در کل خیلی کار داره تا یه کار خوب بشه ..

همه ی ماهم از همینجا شروع کردیم ... سعی کن با تمرین بیشتر کارای بهتری بدی ...
یا علی ..

جدیدترین ارسال ها

بالا