صفر شدن پیج رنک گوگل!!!!

Mr.vAhiD.DI

New Member
سلام دوستان کسی میدونه این گوگل بر چه حسابی پیج رنک مارو صفر کرد....
سایت من قبلآ پیج رنک 2 داشت حالا یک دفه ای شد 0 ....
یکی میشه یه راه حل جلومون بزاره ؟
واقعآ ممنون . من نمیتونم دوباره از صفر شروع کنم . :cry:
http://www.learn3nter.com/?p=135 این هم بدرد ما نخورد :cry:

آخرین ویرایش:

mehdinasiri

پارس لند گروپ
این سری گوگل پیج رنک خیلی سایت ها رو کم کرد. باید تغییرات اساسی در ساختار سایت ایجاد کنید تا آب رفته به جوب باز گرده...

ms_1992

Member
یا میخواد سه بشه
یا هم کسی یه فریم از سایتت گذاشته تو سایت خودش که رنک صفر داره :shock: یه بار این بلا سرم اومده

Cyletech

Member
چند دلیل داره!

1- تصمیم گرفته رنک وب سایت هایی با زبان پارسی رو مثل سال پیش 1 الی 2 رنک کاهش بده.
2- شما به توصیه های گوگل توجهی نکردید و از مواردی که کلاه سیاه ها استفاده می کنند کردید. مثل: فریم، کد مخفی و ...
3- محتوای وب سایت شما کاملا نامرغوب بوده.
4- رنک چون یکی از اساس هاش، کاربرا هستند، حتما کاربرات کم بودند و با توجه به این، سیستم اومد و رنکتون رو کم کرد.
5- از متا تگ robots با مقدار nofollow یا noindex شاید استفاده کردید که ایندکس هاتون کم شده و رنکتون هم پشت سرش کم شده.

6- این گزینه رو از بقیه جدا می کنم چون احتمال داره این باشه! . رنک گوگل مثل گوگل دنس بالا و پایین میره تا یکجا که لازم بود ثابت بشه.

وب سایتتون رو بهینه کنید. فقط همین رو می تونم بگم. :rose:

Mr.vAhiD.DI

New Member
ممنون از همه دوستان و اساتید و رفقا . خیلی لطف کردین که جوابمون رو دادین . پیج رنک من دوباره شد 2
winked.gif
من الان توی اوج خوشحالیم
delicious.gif

خدا رو شکر
63.gif
63.gif
63.gif
63.gif
63.gif
63.gif
63.gif
63.gif
63.gif
63.gif
63.gif
63.gif
63.gif
63.gif
63.gif
63.gif
63.gif
63.gif
63.gif
63.gif
63.gif
63.gif
63.gif
63.gif
63.gif
63.gif
63.gif
63.gif
63.gif

آخه من خیلی زحمت کشیده بودم . بازم از همه تشکر میکنم .

شاد باشید و شادیهایتان را با دیگران تقسیم کنید
flower.gif

tajrobenik

Member
خوش به حالت واسه ما هم دعا کن .... : آخه من هم واسه وبم همین جور شده تازه واسه من 3 بود رنکش

meysamz

Member
مهمترین دلیل اینکه Backlink شما کاهش پیدا کرده بوده، شما همواره باید سعی کنید backlick خودتون را بالا نگه دارید و هر چه مرغوبیت لینک ها بیشتر باشه پیچ رنک بالاتر می رود. برخلاف تصور اکثر افراد پیچ رنک زیاد ربطی به بهینه بودن سایت ندارد و 90% به خاطر Link Popularity هست

asadiweb

Member
مهمترین دلیل اینکه Backlink شما کاهش پیدا کرده بوده، شما همواره باید سعی کنید backlick خودتون را بالا نگه دارید و هر چه مرغوبیت لینک ها بیشتر باشه پیچ رنک بالاتر می رود. برخلاف تصور اکثر افراد پیچ رنک زیاد ربطی به بهینه بودن سایت ندارد و 90% به خاطر Link Popularity هست

تایید میشه

پیج رنک یعنی : داشتن بک لینک در صفحه های اصلی سایتهایی که رنک بالایی دارند مثل دیارکتوری ها :shock:

dislovery

Member
به نظر من همه سرکاریم!! به این سرعت پیج رنک کسی بالا پایین نمیره شما احتمالا یکبار رنک رو با www و در بار بعدی بدون www چک کردی!!
ضمنا 90 درصد رنک بک لینک نیست

جدیدترین ارسال ها

بالا