صدا گذاری انیمیشن

pclord

کاربر متخصص
سلام به همه ی دوستان عزیز

من زیاد به میکس و صداگذاری وارد نیستم،معمولا انیمیشن ها رو با چه نرم افزاری صداگذاری و اهنگ گذاری میکنن؟

یه نرم افزار که برای میکس صدا مناسب باشه و امکانات کاملی داشته باشه رو هم معرفی کنید؟

تو فایل زیر پیوست کردم،که حجمش خیلی کمه چند نمونه صدا گذاشتم،میخواستم راهنمایی کنید این صداها رو چطوری درست میکنن،آیا فیلتر به صداها میدن؟اگه آره با چه برنامه ای؟

نظرتون در مورد SONY Vegas Pro چیه؟

ممنون :oops:

آخرین ویرایش:

wild-mans

Member
سلا بر دوست گلم پادشاه کامپیوترهای شخصی صدای اولی و دومی کاملا ساختگی هستن به جز صدای گوینده که البته همون رو هم میشه ساخت شما یه سری به نرم افزار ej Dance بزن متوجه کل ماجرا میشید.
سومی یک سمغونی هست که با یکسری جلوهای صوتی قاطی شده این رو با cool edit pro یا acid میشه ساخت.

درمورد سونی هم که من دارم خودم رو میکشم که شما هارو متقاعد کنم باهاش کار کنید سونی معرکس سرعتش نسبت به نرم افزارهای همطرازش عالیه زیاد درمورد این بحث نمیکنم دارم یکسری از ویدئو های آموزشیش رو میگیرم که واستون میزارم تا متوجه قدرتش بشید
الان رضا دوباره میاد «زاد پرستی میکنه هی میگه افتر هی من میگم سونی .:lol:
یا حق

عزیز دل من خیلی متوجه نشدم تو باید با تصویر کار کنی تا کامل باشه
یه صدا می تونه به تنهایی خیلی مسخره باشه ولی وقتی با توجه به تصویر صدا گذاری بشه میتونه خیلی معرکه باشه (منظورم ترک های تو نبود کلی گفتم):green:

آدیوشن حالتی داره که تصویر رو هم داشته باشی تا راحت تر کار کنی تو قسمت ورک گوروپ ویدیو...

موفق تر از همیشه

wild-mans جان
آخه تو چه جوری وگاسو با افتر مقایسه می کنی ؟؟؟:green:
این 2 تا زمین تا زیر زمینه هسته ایی با هم کارایشون فرق میکنه آخه

:rose:

wild-mans

Member
سلام آقا سهیل این بحث بین من و رضا قضیش هم اصلا ربطی به همسطح یا همکار بودن نرم افزار ها نداره فقط و فقط یه شوخیه:lol:.

shirani

مدیر انجمن <A href="http://forum.majidonline.com/f
من هم این SONY Vegas Pro تایید میکنم از نظر خوب بودن ولی

تو افتر بهتر میشه تیکه های کوچیک صدا گذاری کرد

ولی برای صدا گذاری روی متن و ... یا پریمیر و یا SONY Vegas Pro

راستی یک سوال در مورد SONY Vegas Pro ؟ ( شاید مفید باشه برای همین بحث)

می خوام بدونم که میشه مثلاً صدای گوینده را بم ، زیر و یا ... کرد ( صدای خشن ، یا نرم و اینا )

pclord

کاربر متخصص
از همه ی دوستان تشکر میکنم.

در واقع منم سوال ایمان جان رو دارم، با این SONY Vegas Pro پرو میشه این کار رو کرد؟

با پریمیر چطور؟

پریمیر برای صدا گذاری انیمیشن های بلند مناسبه؟

wild-mans

Member
سلام به آقای شیرانی بله شما همانطور که هنگامیکه در نرم افزاری مثل پریمیر به مشکل می خورید و به فتوشاپ لینک می کنید در داخل نرم افزار سونی هم می توانید به نرم افزارهای اسید و سوند فورج لینک شوید البته در خود نرم افزار سونی کلی تنظیمات و پلاگین واسه صوت هست ولی کسی که بخواهد کارش حرفه ای بشه میتونه این کار رو بکنه.
یا حق

اضافه مطلب :
از خوبی این نرم افزار میشه به پک بودنش اشاره کرد
sony vegas
sony sound forge
sony dvd architect
sony acid pro
sony sinescore
sony photo go
psp media manager

اینها همه یک پکو تشکیل میدن:rose:

جدیدترین ارسال ها