صاف کردن خطوط

nourooz

New Member
سلام
من یه طرح روی کاغذ با مداد کشیده و عکس گرفتم شده را می خوام خطوطش کاملا صاف بشه یعنی مثل این که خط ها را با براش فوتوشاپ کشیدی بشه.
اگه با فوتوشاپ میشه که خوبه اگه هم نه که اگه از دوستان نرم افزاری به سراغ داره بگه.

nima_dsnr

کاربر VIP
خب میتونی با پن تول از روش ترسیم کنی
یا با نرم افزارهای دیگه نطیر -ایلیستریتور- یا -کرل دراو- که البته اونها هم ابزارهایی شبیه پن تول دارن رسم کنی.

nourooz

New Member
چون شکل پیچیده است و من هم زیاد با پن کار نکردم یکم سخته را ساده تری سراغ ندارین؟

SajadCG

کاربر فعال
اگه طرح Skatch تون خوب هست و هشکلی نداره
می تونید از ویژگی live trace توی ایلاستراتور استفاده کنید.

با این ویژگی اسکچ تون را در عرض چند ثانیه به وکتور تبدیل میکنه.

موفق باشید.

nourooz

New Member
اگه طرح skatch تون خوب هست و هشکلی نداره
می تونید از ویژگی live trace توی ایلاستراتور استفاده کنید.

با این ویژگی اسکچ تون را در عرض چند ثانیه به وکتور تبدیل میکنه.

موفق باشید.

درسته ولی من میخوام خط ها مثل کناری صاف شه نه که مثل سمت راست شه بلکه کل کیلی هاش گرفته شه.
قسمتی از تصویر تو ضمیمه.

پیوست ها

• Capture.JPG
    Capture.JPG
    27.5 کیلوبایت · بازدیدها: 5

30min

Banned
نوروز جان امکانش به صورت اتوماتیک نیستش که خطوطت صاف بشه و نیاز به هوش مصنوعی بالایی داره که فکر نمیکنم به نسل من و شما قد بده ساخت یک همچین امکانی .
اما میتونی به صورت دستی همونطور که خودت گفتی با براش فتوشاپ یا PenTool که به نظرم بهترین گزینه هست برای اینکار کار کنی .
چون شکل پیچیده است و من هم زیاد با پن کار نکردم یکم سخته را ساده تری سراغ ندارین؟
باید این سختی رو به جان بخری !
موفق باشی

SajadCG

کاربر فعال
ابزار Smoth tool را روش تست کن
فکر کنم نتیجه خوب بشه.

nima_dsnr

کاربر VIP
نوروز جان امکانش به صورت اتوماتیک نیستش که خطوطت صاف بشه و نیاز به هوش مصنوعی بالایی داره
البته فکر کنم برنامه فلش این هوش رو داره
وقتی با مداد فلش خطی رو رسم میکنی بطور عجیبی صاف در میاد یعنی همینطوری که دوستمون میخواد
البته من برنامه فلش رو برای این کار پیشنهاد نمیکنم فقط این نکته رو خواستم بگم.

30min

Banned
کاملا درست هستش .
در فلش این امکان هست که البته میتونی غیر فعالش کنی یا حالت اسموس رو به حالت دیگه ای تغییر بدی .
اما اونجا هم همون خط رو که میکشی نرم میکنه و مثل این میمونه که یک مادیفایز تکی روی خط اجرا میکنه که البته هوش مصنوعی زیادی هم نمیخواد ! ( فقط واسه اینکه حرف نیما نباشه ! :wink: )
شاید خودم دست به کار شدم یک نرم افزاری بنویسم ! این مهندسین آدوبی که چیزی بلد نیستن با !
موفق باشید

جدیدترین ارسال ها

بالا