شیء GRID در نرم افزار

ali.2

Active Member
این مولتی مدیا بیلدر پلاگینی نداره که شیء grid یا همون جدول که بشه عرض فیلدهاشو با موس تغییر داد به پروژه اضافه کنه؟

rahaomidi

Member
بله، پلاگین "مولتی مدیا بیلدر" برای وردپرس این امکان را به شما می‌دهد که شیءهای مختلف را در قالب یک جدول یا شبکه قرار دهید و به راحتی عرض فیلدها را با استفاده از موس تغییر دهید. این پلاگین به شما امکان می‌دهد تا محتوا، تصاویر، آیکون‌ها، دکمه‌ها، فرم‌ها و سایر المان‌های وب را در ستون‌ها و سطرهای مختلف قرار دهید و سپس آن‌ها را به طور دلخواه تغییر دهید.

به عنوان مثال، شما می‌توانید یک جدول را با استفاده از پلاگین مولتی مدیا بیلدر ایجاد کنید و به هر سلول از جدول محتوای متفاوتی اضافه کنید. سپس با کشیدن مرزهای ستون‌ها و سطرها، می‌توانید عرض فیلدها را تغییر داده و طرح جدول را طبق سلیقه خود بهینه کنید.

در نهایت، شما می‌توانید جدول را در پروژه وب خود قرار دهید و با استفاده از پلاگین مولتی مدیا بیلدر، آن را سفارشی کنید.

ali.2

Active Member
وردپرس چیه. شما متوجه سوال من نشدید. من برای نرم افزار multimedia builder پلاگین میخوام.

ali.2

Active Member
فکر کنم حالا که کسی نیست راهنمایی کنه بهترین کار همون ساخت جدول html درریک فایل متنی کنار پروژه و نمایش اون توسط شیء Browser باشه. تا ببینم بعدا راه بهتری پیدا میشه...

جدیدترین ارسال ها

بالا