شکایت از آقا مجید علوی و سایت پرشین سرویس

وضعیت
موضوع بسته شده است.
سلام
من بر روی سرور های پرشین سرویس یک فضای 50 مگی با پهنای باند 2 گیگ اجاره کرده ام که این کار به خاطر این بود که شنیدم این سرور ها متعلق به آقای مجید علوی صاحب همین سایت مجید آنلاین می باشد و بنده به احترام ایشون و سایت بسیار خوبی که دارند از اون سایت فضا اجاره کرده ام.
ولی سایت من در چندین مرحله بصورت کامل از کار افتاد و اصلا بالا نیومد. بنده هم چندین بار با مسئولین پشتیبانی در تهران و مشهد صحبت کردم که دلایلی از جمله جابجایی سرورها و یا دلیل بسیار ... که یکی دو سایت چون بازدید کننده زیادی دارند باعث میشوند که بقیه سایتها بخوابند و ...
و در آخرین بار به من قول دادند که دیگر این اتفاق نخواهد افتاد. حال من از شخص آقا مجید این سوال رو دارم که
آیا اگر روز اول که شما کارتون رو شروع کردید این اتفاقات برای سایت شما هم می افتاد آیا باز هم به اینجا میرسیدید؟
ما با تلاش کمی که داشتیم تونسته بودیم بعد از 3 ماه از راه اندازی سایت بازدید روزانه سایت رو به 700 تا 800 و بعضی روزها به 1100 نفر در روز برسونیم. ولی آیا با این اتفاق هایی که برای سایت ما میفته آیا میتوان به آینده سایت ما امیدواربود؟
شما خودتون میدونید که وقتی یک بازدید کننده به یک سایت جدید مراجعه میکنه و سایت خراب باشه و باز نشه احتمال اینکه اون بازدید کننده دوباره برگرده خیلی ضعیفه. و درواقع تمام زحماتی که چندین ماه کشیده شده هیچ خواهد شد.
یک مسئله دیگه هم هست و اون اینه که در این روزهای تعطیل ما مشکل خرابی سایت رو با چه کسی باید درمیون بذاریم. شماره هایی که داده شده فقط برای روزهای کاری است و ایمیل رو هم که معلوم نیست کی ببنیند و رسیدگی کنند.
در آخر من از شخص آقا مجید انتظار دارم که اگر نمی تونند مشکل من رو حل کنند بفرمایند تا ما تکلیفمون رو بدونید و انتظاری از ایشون و سرور های پرشین سرویس نداشته باشیم.
ممنون

alionline1366

Active Member
دوست من بهتر نبود این مسئله رو در پیغام خصوصی مطرح میکردید و در صورت عدم پاسخ قانع کننده اینجا مطرح میکردید.

aloo

Active Member
دوست عزيز
تماميه هاستها روي يه سرور اصلي هست كه به هم مرتبطن
ما هم از يه شركت ديگه گرفته بوديم چند بار قطع شد

SME

Banned
دوست من بهتر نبود این مسئله رو در پیغام خصوصی مطرح میکردید و در صورت عدم پاسخ قانع کننده اینجا مطرح میکردید.
میشه موضوع رو عوض نکنید؟؟؟!!!
مطمین باشید مشکل شما رو حل میکنن.
و البته این مشکلات طبیعی هستش.

دوستان من این مشکل رو بصورت خصوصی هم مطرح کرده ام ولی به نظر شما یک سایت نمیتونه محل کسب و درآمد هم باشه ؟ یا اگر الان نباشه نمیشه در آینده به همچین چیزی تبدیل بشه؟
این مشکل برای چندمین بار برای من بوجود آمده و بعد از تذکرهای زیاد و قول های مختلف باز هم برای چندمین بار امروز اتفاق افتاده و تا الان هم ادامه داره و با اینکه من به قسمت پشتیبانی میل زدم هنوز کسی پیگری نکرده و حتی برای توضیح اینکه چه مشکلی بوجود اومده کسی با من تماس هم نگرفته .
من برای این بصورت عمومی مطرح کردم که شاید این مشکل رو دیگران هم بفهمند و برای همیشه و نه مقطعی مشکل حل بشه.
من میخوام بدونم حالا که در این ایام تعطیلی ما مشکل داریم با چه کسی باید درمیون بذاریم و چه کسی باید پاسخگو باشه. من چند ساعت که میل زدم ولی هنوز مشکل حل نشده .
آقا مجید پس کجائید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Majid

مدیر سایت
عضو کادر مدیریت
سلام

اول اینکه شما از وقتی این تاپیک رو زدید تا الان حدود 5 ساعت میگذره و من هم 24 ساعته آنلاین نیستم که اینجا بتونم جواب پیغام خصوص و یا این تاپیک شما را بدم..

در مورد سوالی که فرمودید ، اگر واقعیت را بخواهید و نخواین بذارید روی حساب توجیه کردن، بله ما هم ابتدای کار خیلی از این مشکلات داشتیم ، و برای همین به سمت سرور اختصاصی روی آوردیم.
نه تنها پرشین سرویسز بلکه تمامی هاستینگ های Shared ممکن هستش که یک همچین مشکلی داشته باشند.
اگر سرور رو مانیتور کرده باشید ، طی تقریبا دو سه هفته گذشته ما اصلا مشکلی نداشتیم و یا در حد چند ثانیه بوده که برای ریست شدن سرویس ها بوده... مخصوصا که ما خیلی قوانین فشار بر روی سرور رو جدی تر گرفتیم و خیلی از سایتهایی که فشار می آوردن رو بستیم .

بعد از انتقال سرور هم ما دیگه مشکلی نداشتیم ، تا امروز که برای چند ساعت بدلیل مشکلی که برای cPanel بوجود اومده بود سرور crash کرده بود. این مشکل هم از اونجا ناشی میشه که ما یک مشکل در cPanel پیدا کردیم و به اونها گزارش دادیم و اونها هم قبول کردند و از ما اجازه خواستند که روی سرور کار کنند و پس از اینکه کارشون تمام شد گفتند باید سرور Restart بشه که اینکار هم انجام شد و بعدش این مشکل بوجود اومد (سرور بعد از restart بالا نیومد) و در نتیجه باید بصورت دستی restart می شد که متاسفانه در این بازه کسی از بچه های ادمین ما روی سرور حضور نداشت که اینکار رو بکنه و تا من خودم رسیدم اینکار رو بکنم حدود 4 ساعت طول کشید.

این کل ماجرا بود ، در ضمن الان پرشین سرویسز منحصرا مال من نیست ! قبلنا اینطور بود اما الان شرکت هستش و چند نفر سهام دار هستند ، من هم یکی از سهامداران هستم ...

ما در سایت هم گفتیم که در تمامی ایام از طریق ایمیل میتوانید با ما در تماس باشید، ایمیل شما رو در همان ساعات اولیه توسط بخش پشتیبانی مشاهده شده بود اما باید یکی از بچه های تیم فنی / ادمین به مشکل شما رسیدگی می کرد برای همین پاسخی برای شما ارسال نشده است.

پس هر وقت مشکلی داشتید ممنون میشم که ایمیل بزنید و مطمدن باشید مشکل رسیدگی خواهد شد ، اگر جواب را سریع نگرفتید بدین معنا نیست که ما ایمیل شما را پاسخ نخواهیم داد، بلکه ابتدا مشکل را رفع خواهیم کرد و سپس به شما اطلاع می دهیم.

موفق باشید
مجید

ممنون از رسیدگیتون
ولی باور کنید این مشکلات اون هم چندین مرتبه برای سایت ما که سایتی نو پاست خیلی گرون تموم میشه و تمام تلاش های چندین ماهه ما ازبین میره
باز هم از تون ممنونم

Majid

مدیر سایت
عضو کادر مدیریت
فرمایش شما کاملا صحیح است و ایراد از ما بوده که از این بابت از شما عذر خواهی میکنیم.
اما باید قبول کرد که هر سروری ممکن هستش در طول مدت به یک سری مشکلات بر بخوره که گذرا هستش ...

ممنونم
مجید

آقا مجید عزیز
آیا مشکلات سرور شما تمامی نداره ؟؟؟ امروز باز هم به فاصله 1 روز از مشکل قبلی دوباره سرور های شما خوابیده .... واقعا این در شان شما و سایت بزرگ شما نیست.
واقعا تنها راه حل اینه که من برم و یک سرور اختصاصی تهیه کنم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ یعنی هیچ سروری در مقابل پولی که میگیرده جوابگو نیست ؟؟؟

LordEfazati

Member
خیر
مسئله رو شما دارید بزرگ می کنید
معمولا قضیه اینطوری هست که هر کس از سرویس راضی نباشه خیلی راحت انتقال سرور میده
همیشه سرور هایی هستند که همیشه آپ هستند
که اگه بخواین معرفی می کنم
فقط باید خیلی راحت با آقای علوی زاده مطرح کنید
و ایشون هم قبول می کنه
اینجوری آسیبی هم به تعداد بازدید کننده های شما نمی خوره

موفق باشید .

خیر
مسئله رو شما دارید بزرگ می کنید
معمولا قضیه اینطوری هست که هر کس از سرویس راضی نباشه خیلی راحت انتقال سرور میده
همیشه سرور هایی هستند که همیشه آپ هستند
که اگه بخواین معرفی می کنم
فقط باید خیلی راحت با آقای علوی زاده مطرح کنید
و ایشون هم قبول می کنه
اینجوری آسیبی هم به تعداد بازدید کننده های شما نمی خوره

موفق باشید .

من که فکر نمی کنم این مشکلات طبیعی باشه. واقعا فقط بعضی از سرورها همیشه آپ هستند؟؟؟؟ اگر اینطوره چرا موقع خرید برای ما توضیح داده نشد؟
یه سوال...!! مطرح کردن یعنی چه؟؟؟ من چطوری باید مطرح کنم ؟ من بارها تلفنی و با ایمیل با قسمت پشتیبانی تماس گرفته ام. و تا حالا فکر نمی کردم باید مشکل رو با شخص آقای علوی زاده مطرح کرد.
جناب افازاتی اگر لطف کنید و راهنمایی کنید ممنون می شم.

آقا مجید عزیز
آیا مشکلات سرور شما تمامی نداره ؟؟؟ امروز باز هم به فاصله 1 روز از مشکل قبلی دوباره سرور های شما خوابیده .... واقعا این در شان شما و سایت بزرگ شما نیست.
واقعا تنها راه حل اینه که من برم و یک سرور اختصاصی تهیه کنم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ یعنی هیچ سروری در مقابل پولی که میگیرده جوابگو نیست ؟؟؟

خوب بايد قبل از خريد تحقيق کرد.
بهتره شما از يکی از سايت های معتبر سايتتون رو مانيتور کنيد.
مثلا سايت http://host-tracker.com/
برای مدت 1 هفته ای
اگر مدت زمان آپ تايم بودن کمتر از اون زمان توافقتون باشه حق با شما هستش.
اما اگر اينطور نبود حق با پرشين سرويس هستش.
چون بلاخره قطعی هر سرور طبيعی هستش و هر سروری تو بهترين کانفيگ ها باز هم قطعی های موقتی رو خواهد داشت.
اما قطعی های طولانی برای هيچ کس قابل قبول نيستش!

با تشکر
علی اميری

SME

Banned
یک سوال از آقا مجید:
سرور تو ایران هستش یا خارج از ایران؟؟

Mrx

Active Member
با سلام

دوستان بقيه صحبت ها رو در پيغام خصوصي با ايشون در ميان بگذاريد :)

قفل شد

مهران

وضعیت
موضوع بسته شده است.

جدیدترین ارسال ها

بالا