شماره تلفن شرکت مجید آنلاین برای ارتباط با جناب مجید

Cyletech

Member
سلام دوستان عزیز،

من یک کار واجب و خدا پسندانه ای میخوام انجام بدم تو نت که نیاز به مشورت و همکاری با این انجمن و خود شخص مجید جان (مدیریت). خواهش می کنم اگه کسی شماره تلفن تماسی با جناب مجید رو داره برام پیام خصوصی کنه > البته اگه شماره تلفن شرکت باشه خیلی بهتر هست.

قابل توجه مدیران محترم: شاید این درخواست اینجا جاش نباشه اما من به کاربر Mandana_ns پیام خصوصی دادم و بعد گذشت 1 هفته و خورده ای هنوز جوابی نگرفتم و تصمیم گرفتم بهترین انجمن رو برای ارسال این درخواست انتخاب کنم.

موفق و پیروز باشید ... :rose:

Mandana

Active Member
دوست جان می که بهتون همونجا گفتم در حال حاضر مجید مسافرت هستش شما ایمیلتونو بدین میگم خودش باهاتون با ایمیل در تماس باشه!!! ولی جوابی ندادین گفتم شاید مشکلتون حل شده باشه:-?
بهر حال، هنوزم میگم ایمیلتون رو بدین بهترین حالت هستش
موفق باشی حبیبی:rose:

Cyletech

Member
دوست جان می که بهتون همونجا گفتم در حال حاضر مجید مسافرت هستش شما ایمیلتونو بدین میگم خودش باهاتون با ایمیل در تماس باشه!!! ولی جوابی ندادین گفتم شاید مشکلتون حل شده باشه:-?
بهر حال، هنوزم میگم ایمیلتون رو بدین بهترین حالت هستش
موفق باشی حبیبی:rose:

عذر میخوام خانم ماندانا،

راستش من از اون موقعی که اون پیام خصوصی رو بهتون دادم هیچ پیامی نه از شما و نه از دیگر کاربران انجمن دریافت نکردم!
خوب پس اگه لطفا کنید ایمیل من رو براشون ارسال کنید خیلی ممنون میشم: [email protected]

ممنونم :rose:

آخرین ویرایش:

جدیدترین ارسال ها

بالا