شرط بندي مسابقات ورزشی ایران و جهان

coolboy2004

New Member
با سلام ،
با توجه به انجام مسابقات متعدد ورزشی در سطح ایران و جهان بر آن شدیم تا به نوعی اسباب سرگرمی و کسب درآمد را فراهم سازیم . این سایت براي پيش بيني نتايج مسابقات در نقاط مختلف دنيا از جمله كشور عزيزمان ايران تهيه شده و امروز اولين روز كارش هست و اميدوارم كه آخرين روزش هم نباشد و بتوانيم با كمك همديگر هر روز بهتر از روز قبل و پر بار ترش كنيم.
تا آنجا كه من جستجو كردم و مطلع شدم اين اولين سايت در اين زمينه در ايران است كه البته سايتهاي خارجي زيادي وجود دارد كه نزديك به 95% آنها با كرديد كارت يا چك كار ميكنند.
اين سايت براي رفاه همه دوستاني كه با سايتهاي درآمد زا كار ميكنند با حساب ايگولد كار ميكنه و بصورت آفلاين هست.
براي توضيحات بيشتر لطفا به سايت مراجعه كنيد.
http://sharti.blogfa.com
در ضمن از لحاظا امنيتي ، تا وقتي كه سرور بلاگفا مشكلي بوجود نياورد ، خودم ضمانت ميكنم ( البته خودم هم ميدانم تو اين اوضاع و احوالي كه گولدن استار سايتشو ميبنده و ميره ديگه اطمينان كردن به كسي كه خود سايتشم از يك سرور رايگان پشتيباني ميشه خيلي سخته ) بهر حال سعي خودم هم اينه كه سايتي مشخص و مستقلي را سر و سامان دهم.

موفق و سربلند باشيد.

در ضمن : # مسابقات جدید لیگهای معتبر خارجی از روز شنبه ۹/۷/۱۳۸۴ بر روی سایت قرار خواهد گرفت #

جدیدترین ارسال ها

بالا