شرایط دریافت وام با چک صیادی

taradiss

New Member
دریافت وام فوری با چک صیادی در سریع ترین زمان ممکن توسط موسسه میهن وام انجام میشود. مبلغ دریافتی این وام بستگی به شرایط و بازپرداخت شما دارد. شما برای دریافت این وام نیاز به ضامن ندارید و فقط با یک چک شخصی میتوانید وام فوری با چک صیادی تماس بگیرید. شما میتوانید برای اطلاعات بیشتر با مجموعه ما تماس بگیرید.
مبلغ دریافتی بر اساس شرایط مالی شمازمان بازپرداخت16 الی 36 ماهمدارک مورد نیاز
چک شخصی
عدم چک صیادی
اصل شناسنامه
کپی کارت ملی
شرایط مورد نیاز
عدم چک برگشتی در تمامی سیستم های بانکی
تسویه حساب تمامی وام های موجود
داشتن در آمد کافی
فیش حقوقی
مبلغ اقساط وام در طول ماهمبلغ اقساط ماه بستگی به زمان بازپرداخت و مبلغ دریافتی شما دارد.

وام با چک صیادی​

وام با چک صیادی همان وام با ضمانت چک شخصی صیادی می باشد. امروزه با اجرای قوانین جدید چک های صیادی همه افراد باید چک خود را در سامانه‌ای به نام سامانه صیاد ثبت کنند. این کار باعث افزایش اطمینان به فردی است که چک در وجه او صادر میشود. بانک قطعا در ارائه وام‌هایی که بدون ضامن و فقط با وثیقه چک می باشد با دریافت چک صیادی نسبت به ضمانت وام و پرداخت اقساط وام، با ضمانت چک صیادی شما خاطرجمع‌تر می شود اما دریافت وام با چک صیادی توسط بانک ها بسیار طول میکشد به همین خاطر یکی از خدمات مجموعه میهن وام، پرداخت وام فوری یک روز می باشد. شما بعد از مراحل دریافت وام میتوانید وام با چک صیادی خود را در کمتر از یک روز دریافت کنید.
اگر نیاز به دریافت فوری وام دارید یا به دنبال دریافت وام بدون ضامن هستید می‌توانید از وام با سند خودرو، وام با سند ملکی و وام با چک صیادی استفاده کنید. کارشناسان مجموعه میهن وام آماده پاسخگویی به تمامی سوالات شما نیز می باشند و شما میتوانید برای اطلاعات بیشتر با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

حداکثر و حداقل دریافت وام با چک صیادی چقدر است؟

یکی از سوالاتی که برای بسیاری از افراد پیش می آید و از کارشناسان مجموعه ما میپرسند این است که حداقل و حداکثر دریافت وام با چک صیادی در میهن وام چقدر است؟
شما میتوانید تا سقف 50 میلیون تومان و در صورت داشته وثیقه مانند سند خودرو، سند ملک و... تا یک میلیارد تومان وام دریافت کنید. البته این نکته را در نظر بگیرید که دسته چک صیادی برای پرداخت وام برای افرادی که ساکن تهرانی 25 برگ و برای شهر های دیگر 60 برگ میباشد. شما میتوانید برای دریافت وام فوری با کارشناسان ما تماس بگیرید.

مبلغ اقساط و بازپرداخت وام با چک صیادی چگونه است؟​

باز پرداخت وام و مبلغ وام با چک صیادی بستگی به شرایط شما دارد. شما میتوانید به صورت یک ماه، دو ماهه و... وام خود را پرداخت کنید. البته هرچه میزان دریافتی وام شما بیشتر باشد بازپرداخت آن بیشتر خواهد بود.

شرایط دریافت وام با چک صیادی​

 1. داشتن درآمد کافی
 2. اعتبار خوب
 3. رتبه اعتبارسنجی A الی C
 4. داشتن چک صیادی

مدت زمان دریافت وام با چک صیادی​

یکی چالش هایی که بسیاری از متقاضیان با آن روبهرو هستند مدت زمان دریافت وام با چک صیادی است. به طور کلی گرفتن وام از بانک ها پروسه زمانبری است وممکن است چند ماه طول بکشد تا وام به دست شما برسد اما شرکت میهن وام کم تر از 24 ساعت به شما وام با چک صیادی میدهد و شما میتوانید بعد از 24 ساعت از وام خود استفاده کنید.

مدارک لازم برای دریافت وام با چک صیادی​

شما برای دریافت وام با چک صیادی مدارکی را باید آماده کنید این مدارک شامل:
 1. اصل یا کپی شناسنامه
 2. کپی یا اصل کارت ملی
 3. همراه داشتن چک صیادی

وام با چک شخصی

شما با داشتن چک شخصی میتوانید از موسسه میهن وام، وام دریافت کنید. شما بر اساس نیاز خود توسط چک شخصی وام دریافت کنید. شما میتوانید برای اطلاعات بیشتر با مجموعه ما تماس بگیرید.

مزایای دریافت وام با چک صیادی​

 • در مدت زمان بسیار کوتاه و بدون فروش سرمایه خود میتوانید وام دریافت کنید.
 • شما بدون نیاز به ضامن های بانکی فقط با داشتن چک صیادی میتوانید وام دریافت کنید.
 • پرداخت وام توسط مجموعه میهن وام بستگی به شرایط شما دارد و شما میتوانید به صورت ماهانه، دوماه یکبار اقساط خود را پرداخت کنید.
 • ارائه وام بدون نیاز به ضامن
شما میتوانید برای اطلاعات بیشتر با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

دریافت وام چک صیادی با سند خودرو

یکی از خدمات شرکت میهن وام، دریافت وام با سند خودرو است متقاضیان به اندازه 60 الی 70 درصد ارزش خودرو خود وام بگیرند شما تنها با داشتن سند خودرو و چک صیادی میتوانید به راحتی وام دریافت کنید. شما میتوانید برای دریافت وام چک صیادی با ضمانت سند خودرو با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.
https://mihanvam.com/blog/مقالات/P45333-دریافت-وام-با-چک-صیادی.html
 

جدیدترین ارسال ها

بالا