شبكه كردن دو كامپيوتر (چه طور)

hamed_xp

Member
آي پي

منظورم اين بود كه ويندوزت چيه؟! چون در ويندوزهاي مختلف فرق مي كنه ! در ويندوز 98 رويNetwork Neighboorhood دكمه سمت راست بزن و properties و بعد tcp/ip و بعد specify An Ip Address مي توني آي پي وارد كني و در 2000 و xp اگه روي connection شبكه در ويندوز كليك كني و properties بگيري. مي توني آي پي وارد كني ! به هر حال تو اگه شرايطت رو بگي بهتره !

pamjadi

Member
Re: آي پي

hamed_xp گفت:
منظورم اين بود كه ويندوزت چيه؟! چون در ويندوزهاي مختلف فرق مي كنه ! در ويندوز 98 رويNetwork Neighboorhood دكمه سمت راست بزن و properties و بعد tcp/ip و بعد specify An Ip Address مي توني آي پي وارد كني و در 2000 و xp اگه روي connection شبكه در ويندوز كليك كني و properties بگيري. مي توني آي پي وارد كني ! به هر حال تو اگه شرايطت رو بگي بهتره !

مرسي من الان شبكه كردم ولي مي خوام به طور كلي بدونم كه اگه بخوام

از راه دادن آي پي وارد بشم چي كار بايد بكنم كه شما گفتين اگه توضيحات بيشتري هم

داره بدين خيلي ممنون مي شم !

hamed_xp

Member
لطفا range آي پي هايي كه مي دين.. از يه نوع باشه ! مثلا 192.168.0در همه آدرسهايي كه مي دي مشترك باشه !

shelerance_f

New Member
شبكه كردن چند كامپيوتر چند تا نه دو تا

سلام . من مي خواهم دو تا pc و يك لپ تاپ رو با هم شبكه كنم اما در واقع من از adsl استفاده مي كنم و مي خواهم كه اون دو سيستم ديگه هم از adsl استفاده كنند و فايل هايي رو با هم share كنيم . امكانش هست كامل راهنمايي ام كنيد . خيلي مهمه و عجله هم دارم :sad:

Mahyar Es.

New Member
در ضمن نوع کابلت هم باید Cross Over باشه یعنی یک سرش 568-A و سر دیگرش 568-B

Niloofari

New Member
فرقی نداره دو تا یا 30 تا
اگه میخوای کارت راحت بشه یه هاب بزار 3 تا رو به هم وصل کن به هر سه Ip بده یادت باشه 192.168.0.1 تا 192.168.0.بینهایت
سومی حتما باید 0 یا یک باشه مال 3 تا کامپیوتر بعدم از کانکشنت شیر کن تا اونا هم بگیرن اگه بازم متوجه نشدی بگو تا بیشتر توضیح بدم

rzel55

New Member
سلام عزيزان
ممنون از اموزشهاي مفيد و با ارزش شما
من ميخوام دوتا كامپيوتر را كه فاصله آنها حدود يك كيلومتر است را با هم شبكه كنم يعني ميخوام توسط خط تلفن به هم وصل بشيم كارت شبكه هم روي هر دو تا سيستم هست
ايا امكان داره؟
و ايا ميتوانم از اي دي اس ال كامپيوتر ديگر استفاده كنم ؟
ممنون از راهنماييتون

جدیدترین ارسال ها

بالا