شاید شاهکار!

sirvan

Member
دیگه...
این از بی سلیقگی منه.
شما هم یه نمونه مشابه بزارید که یه نظرتون شاهکاره!

a Truth Seeking

Active Member
اين صفحه دفعه اول براي من باز نشد ولي ديروز تونستم بازش كنم كار خيلي جالب و قشنگيه.با چي نوشته شده؟

sirvan

Member
هرکی گفت این چیه[web:2035c89843]http://www.sharemation.com/sirvana/index.htm[/web:2035c89843] :lol:

من كه اصلا هيچي متوجه نشدم . چرا وقت مردم رو اينطوري توي اينترنت مي گيري ؟

<3pehr>

Active Member
سلام
كسي نميدونه چه شكلي ميشه مثل يه همچين عكسي كه اين بالا هست منظورم اونيه كه انگار تويه آبه رو درست كرد.

imei

New Member
SA_EB گفت:
سلام:
به نظر من به كار كرد منطق رياضي اون خوب نيست چون مي تونست براي تغيير عضلات صورت اون خانوم با فلش يك چيز سبكتر با گرافيك بالاتر و كيفيت بهتر بسازه
--- توضيحات در مورد اين ادرس -----
من موفق به ديدن اين صفحه شدم . اين يك صفحه وب است كه در صورت قرارگيري موس روي چهره اون خانپم متناسب با مكان تغيير شكل ذاذه و عوض ميشود . ضمنا از يك كد مي شه گفت پيچيده جاوا براي اين صفحه استفاده شده است
(حقير)
اون اسكريپت چندان پيچيده و سنگين نيست دوست من! فقط كافيه تست كنين كه اگر موس رفت رو عكسه يه ايميج جيف ديگه بياد به جاش! البته اگر صفحه مي ايستاد تا كل عكسها لود بشن و بعد نمايش شروع ميشئد ممكن بود كمي حوصله ها سربره ولي خيلي خوب نشون داده ميشدو جلوه طبيعي تري ميگرفت!
فرمايش شما در مورد فلش كاملا به جاست منتها بايد توجه داشته باشين كه همه كسي فلش رو ران نميكنه و اين مسابقه اي بود كه قبل و البته بعد از روي كار آمدن انيميشنهاي سبك وكتورال فلش بين برنامه نويسان پيش اومد كه كارهاي فلش رو با جي اسكربپت بكنن!

به نظر منم چيز جالبي بود و ديدنش ميارزيد ولي خب كاربردي نداره
در مورد به كار بردن فلش در سايت من عقيده دارم بايد صفر و صدي باشه يعني يا همه سايت با فلش باشه يا اصلا در سايت فلش به كار نره ( مگه بنر در حد محدود يدونه و يا لينك سايت هايي كه لوگو فلش دارن )
ولی در کل سایت فلش مخصوصا برای سرعت های ایران حتما باید سایت تکست در کنارش داشته باشه
مثلا شما اين سايت رو ببينيد:
www.jkrowling.com/en
که تماما با فلش ساخته شده و البته سایت تکست هم داره
و من از سایت هایی که اینور اونورش الکی فلش گذاشتن خیلی بدم میاد

جدیدترین ارسال ها

بالا