سیکبار برای موزیک (همه جا ازش استفاده کنید)

ali abedian

Banned
seekbar موزیک (بی نیاز از تغییر کد)

سلام!

این پروژه رو تقدیم می کنم به یکی که از تمومه آسمونا و زمین خدا هم برام عزیز تره!

این پروژه مربوط میشه به یه seekbar جمو جور و ساده که می تونید توو هر پروژه ای که دلتون بخواد ازش استفاده کنید.. فقط کافیه چند تا آبجکت رو به پروژه خودتون منتقل کنید بدون اینکه کدی رو تغییر بدید.. در ضمن اندازه میله seekbar هم به دلخواه خودتون فقط تغییرش بدید بدون اینکه نیازی باشه جایی کدی رو دست بزنید..
فایلهایی که پشتیبانی می کنه فقط همینها هستن:
*.mpg;*.mp1;*.mp2;*.mp3;*.ogg;*.wma;*.asf
این پروژه با مالتی مدیا بیلدر 4.9.8.13 انجام شده و شما پروژه ها رو که دانلود می کنید باید با این برنامه باز کنید.. البته کدنویسی برنامه از نسخه 4.9.5 به بالا رو قبول می کنه..

در ضمن برای استفاده راحت تر شما اگه با دانلود حجم بالا مشکل دارید و یا اگه می خواید با ورژنای پایین تر بیلدر بتونید بازش کنید می تونید فایل پیوستی دومی رو دانلود کنید.. اونی که نوشته 4.9.6a
قابل توضیح اینکه .. این مثل حجم بالاهه کامله و فقط در مورد سیکباره و به طور کامل هر جا دلتون خواست می تونید ازش استفاده کنید..

در ضمن برای فقط استفاده از این چند تا آبجکت و انتقالش به پروژتون عکس help همراه این مجموعه رو حتماً‌ ببینید..

باز هم میگم.. برای استفاده از این سیکبار اصلاً نیازی به تغییر کد ندارید.. فقط تنها کاری که می کنید اینه که این آبجکتهایی رو که بهتون تووی عکس راهنما گفتم به هر پروژه ای که دلتون می خواد انتقال بدید.. در ضمن می تونید رنگ و اندازه میله سیک بارتون رو تغییر بدید. برای اینکار فقط کافیه که اندازه نوار مشکی رنگ رو تغییر بدید تا اندازه کل سیکبارتون به دلخواه شما در بیاد.. ولی برای رنگ می تونید هر دو نوار رو تغییر بدید (یعنی رنگ نوار مشکی و نوار سبز) سعی کنید برای زیبایی کار، خط دور نوار سبز رنگ رو حذف نکنید و رنگش همیشه با رنگ نوار اصلی (که در حال حاضر رنگش مشکی هست) همیشه یکی باشه.. خط دور نوار مشکی رو هم حذف نکنید و سعی کنید رنگش با رنگ زمینه نوار یکی باشه!

اگه ایشاالله کارام یه خورده سبک تر شد، راهنمای کامل چگونگی کدنویسی این پروژه رو هم براتون می زارم.. (البته وقتی میگم کامل یعنی واقعاً کامل.. یعنی توضیح خط به خط کدها که الآن اصلاً فرصت اینکار نیست)

help.gif

یا علی!

پیوست ها

• fahana audio seekbar (4.9.8.13) .zip
    564.1 کیلوبایت · بازدیدها: 936
  • fahana audio seekbar (4.9.6a) free.zip
    13.5 کیلوبایت · بازدیدها: 294
آخرین ویرایش:

ali abedian

Banned
سلام!

اگه دانلود این حجم فایل واقعاً سخته براتون:neutral:... خب... این یکی رو دانلود کنید.. دقیقاً همونه .. فقط چیزای اضافیش برداشته شده..

این فایل کم حجم و کامله.. اینو دانلود کنید::

پیوست ها

• fahana audio seekbar (4.9.8.13) free.zip
    43.1 کیلوبایت · بازدیدها: 250

silvercover

کاربر متخصص
من پیشنهاد میکنم برای اینکه کارتون همیشه در دسترس باشه اون رو توی قسمت مثال های کاربردی هم قرار بدین.

splinter cell

Well-Known Member
ali abedian عزیز!
خیلی مایلم این سمپلی که گذاشتین رو ببینم.فقط اگر امکان داره با ورژن4.9.7 بذارینش اینجا.با تشکر

ali abedian

Banned
داش سیلور.. والله ما از این جور جاهای شما توو این انجمن خبری نداریم که.. تازه تو گفتی متوجهش شدم.. چشم!

داش اسپلینت، اون هم به چشم!

blackbord

New Member
با سلام اگه می شه لینک دانلود این ورژن رو بذارید چون ما وقتی می خوایم این پروژه رو اجرا کنیم می گه باید ورژن جدید بیلدر رو داشته با شی آگه می شه برامون بذار

ali abedian

Banned
سلام!

اینم نسخه کم حجم و کاملش که با ورژن 4.9.6a مالتی مدیا بیلدر save شده..

میتونید از قسمت پست اول همین مبحث دانلودش کنید.. اونی رو که نوشته 4.9.6a

آخرین ویرایش:

x26xmax

Member
كار خوبي كردين من هم يه مدت دنبال سيكبار مي گشتم

يه سورس ميخواستم كه متني كه توي paragraph text مينويسم رو توي يه فايل TXT ذخيره كنه
اگه زحمت بكشي و زود جواب بدي خيلي كار منو راه انداختي آخه يه مطلب اورژانسيه

در ضمن ميشه پلاگين رو ويرايش كرد يعني يه چيزايي بهش اضافه كرد يه چيزهاييشو كم كرد
و چطور ميشه پلاگين ساخت

silvercover

کاربر متخصص

يه سورس ميخواستم كه متني كه توي paragraph text مينويسم رو توي يه فايل TXT ذخيره كنه

در ضمن ميشه پلاگين رو ويرايش كرد يعني يه چيزايي بهش اضافه كرد يه چيزهاييشو كم كرد
و چطور ميشه پلاگين ساخت

سلام،

جناب x26xmax گویا شما اصلا به شرایط توجه نمی کنید. اگر پنج دقیقه قوانین سایت رو مطالعه کنید همه چیز رو متوجه خواهید شد. شما سوالتون درباره فایل متنی رو در جای نامناسبی مطرح کردین. ثانیا ابزار جستجوی سایت رو گذاشتن برای همچین مواقعی و...

لطفا توجه کنید.

ali abedian

Banned

و چطور ميشه پلاگين ساخت

سلام!

واقعاً شرمندم! من زیاد به سوالا نمی تونم جواب بدم.. اصلاً اینکاره نیستم.. ولی اینجا رو ببین شاید بدردت خورد.. خودم تووش نرفتم ببینم چه خبره.. ولی خواهشاً در مورد اختصاصی مبحث که خودم راه انداختمش سوال بپرسین .. مخلصتونم هستم!!:)

http://forum.majidonline.com/showthread.php?t=93058

یا علی!

جدیدترین ارسال ها

بالا