سیستم مدیریت تبلیغات مجید آنلاین OpenX یا OpenAds قدیم فارسی شد

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Ali_oop

Member
سلام
من وقتی می خوام نصب کنم ، این ارور رو میده :

sorry, but the openx installer system cannot currently be started

detected problem:
  • the php "memory_limit" value is set to less than the required minimum of 128mb, but because the built in php function "ini_set" has been disabled, the memory limit cannot be automatically increased.
رم هاست شما محدود هست
یعنی نمیتونید از 128 مگابایت بیشتر ازش استفاده کنید
بخاطر همین ارر میده

Ali_oop

Member
همین ارر را براش بفرستید بگین مشکلش را حل کنه
بگین به رم بیشتری نیاز دارید

hamed01

Member
رم هاست شما محدود هست
یعنی نمیتونید از 128 مگابایت بیشتر ازش استفاده کنید
بخاطر همین ارر میده

اين اسكريژت نياز به 128 رم داره ولي سرور هاي ايراني از اين خيلي كمتر ميزارند

شما فايل memory.php رو باز كنيد خط 50 و 52 رو به 64 يا كمتر تعغير بديد تا سايت بياد بالا ارور نده و عدد هاي return هم تعغير بديد

PHP:
        return 34217728; // 64MB in bytes (128 * 1048576)
    }
    return 34217728; // 64MB in bytes (128 * 1048576)

fazli

Active Member
سلام .
یه نکته عجیب واسه من پیش اومده :
من این سیستم رو توی لوکال نصب کردم و مشکلی نداشت ، اما روی ساب دامنه سایت که اومدم نصب کنم ، تمام گزینه های اینستال رو که میگفت صحیح نیست ، درست کردم (سرور اختصاصی) اما مشکلی که هست اینجاست که حالا به هیچی گیر نمیده ولی روی writable گیر میده و میگه که چهارتا فولدر امکان نوشتن ندارند در حالی که همه 777 هستند .
این قضیش چیه و چه باید کرد ؟ آیا صحیح است که از php چک کردن writable رو برداشت ؟ یا چاره دیگه ای داره ؟

Ali_oop

Member
سلام .
یه نکته عجیب واسه من پیش اومده :
من این سیستم رو توی لوکال نصب کردم و مشکلی نداشت ، اما روی ساب دامنه سایت که اومدم نصب کنم ، تمام گزینه های اینستال رو که میگفت صحیح نیست ، درست کردم (سرور اختصاصی) اما مشکلی که هست اینجاست که حالا به هیچی گیر نمیده ولی روی writable گیر میده و میگه که چهارتا فولدر امکان نوشتن ندارند در حالی که همه 777 هستند .
این قضیش چیه و چه باید کرد ؟ آیا صحیح است که از php چک کردن writable رو برداشت ؟ یا چاره دیگه ای داره ؟
نخیر
زیر شاخه ها هم باید 777 باشه
همه زیر شاخه های مورد نظر هم باید 777 باشه
مثلا www و کلیه زیر شاخه هاش

MJ Rayaneh

Well-Known Member
سلام.
يه سوال: اين اسكريپت ارتباطي با phpAdsNew داره؟! چون ظاهرش خيلي شبيهشه!
ممنون ميشم اگر جواب بديد.

internet

Member
سلام
من اين سيستم رو نصب کردم و راحت هم اجرا مي شه
فقط چيزي که هست نمي دونم واقعاً کار اين سيستم چيه اگه يکي از دوستان دقيق بگه اين سيستم براي تبليغات يک سايت در بيرون از سايت يا درون خود سايت هست يا نه يک سيستم مثل سوران يا اکسين ادز هست
اگه به صورت کامل شرح بدهيد ممنون مي شم
با تشکر

YTERROR

Active Member
يه سوال: اين اسكريپت ارتباطي با phpadsnew داره؟! چون ظاهرش خيلي شبيهشه!

این ورژن جدید phpadsnews هست که تغییر نام داده

فقط چيزي که هست نمي دونم واقعاً کار اين سيستم چيه اگه يکي از دوستان دقيق بگه اين سيستم براي تبليغات يک سايت در بيرون از سايت يا درون خود سايت هست يا نه يک سيستم مثل سوران يا اکسين ادز هست

این اسکریپت کارآیی خاص زیاد داره که بستگی به توانایی طراح داره شما می توانید با تعریف یک مشتری جدید یکسری تبلیغات خاص از جممله بنر و تسکت و ..... برای یک سایت تعریف کنید سپس با خروجی جاوااسکریپت یا پی اچ پی یا xml یا .... در سایت خود در بین کدها استافده کنید مانند ( مجید آنلاین )

ولی برای ساخت سایتهای شبیه سوران و .... هم این کارآیی را داره یکم سخت میشه کار

موفق و پیروز باشید

A2D3D

Well-Known Member
سلام
من اينو نصب كردم .
حالا اين كد آخر رو نمي دونم كجا بزارم .
مي خوام توفروم VBulletin ازش استفاده كنم .
مي خوام در فوتر ، هدر ، بين پست ها و ... بزارم .
آيا آموزش كاملي در اين رابطه هست ؟

ehsan-ets

Member
این اسکریپت رو از سایتش دانلود کردم ولی هر کاری می کنم نمی تونم روی هاست نصب کنم.
همش با این پیغام روبه رو می شم
نقل قول:
Installation failed to write database details to the configuration file
دسترسی فولدر var و images رو درست کردم. (حتی تک تک فایل های زیر مجموعه رو 777 کردم اما بازم مشکل پا برجاست)
روی لوکال تست کردم و مشکلی نداشت. باید چه کار کنم؟

jaberpc

New Member
سلام من الان می خوام این فونت زیر بنر می نویسه رو tahoma کنم چیکار کنم پیدا نمی کنم...؟

VAHID216

مدیر بازنشسته
از درون فایل CSS دنبال اون محدوده مورد نظرتون بگردید یا کل فونت ها رو باز هم از توی فایل CSS به Tahomaتغییر بدید.

jaberpc

New Member
می شه بیشتر توضیح بدید ماشا... انقدر فایل داره آدم گم می شه که الآن کجا اسکریپت ...؟

VAHID216

مدیر بازنشسته
دوست عزیز و گرامی از درخواست خودتون بزارید حداقل چند ساعتی بگزره بع دوباره سعی کنید .
من این نسخه رو ندیدم ولی معمولا فایل CSS در پوشه های Skin یا Template یا theme موجود هست.

\\\\\\\\\قفل//////////

وضعیت
موضوع بسته شده است.

جدیدترین ارسال ها

بالا