سیستم اعلام نمرات ساده

farzad_sx1

New Member
دوست عزیز بسیییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییار ازت ممنونم چون کاری کردی دو سال کارم جلو بیوفته.

بازم از تلاشت برای پیدا کردن این سیستم تشکر می کنم.

سعی می کنم هر طور شده تا چند رو دیگه فارسیش کنم.

خواهش میشه . من تنها مشکلم الان نصب کردنش هست . میشه شما راهنماییم کنی ؟

من تنظیمات GBsql.inc.php رو انجام دادم و database name رو مثلا گذاشتم elmocom_book و بعد username رو هم elmocom_GradeBook دادم .
بعد همین مشخصات رو روی هاست خودم ایجاد کردم و بعد خواستم که با استفاده از نرم افزار PHPmyadmin (که مربوط به mysql هست ) داده ی موجود در پوشه admin رو که PHP_GradeBook.sql رو Import کنم ولی همش error میده !!!.
بعد رفتم از شاخه admin فایل install.php رو اجرا کردم و از مرحله یک شروع کردم به نصب و مشخصات رو مشابه اونچه بالا گفتم وارد کردم . بعد از اینکه به مرحله سه رسیدم اون باکس رو علامت گذاشتم و بعد Finish کردم . حالا وقتی به مرحله آخر رسیدم روی این جمله که elmocom_GradeBook is finished installing. Click here to continue. هست کلیک کردم . ولی دوباره به این جمله که رسیدم It appears that phpGradeBook's Database has not been installed yet.
Please Install
کجای کار من اشکال داشت آخه ؟ :sad:

آخرین ویرایش:

mehrvarz_9

New Member
من نصبش كردم

بعد از اینکه به مرحله سه رسیدم اون باکس رو علامت گذاشتم و بعد Finish کردم :sad:

Do not check this box if database is already created for the tables to be installed on to

اينجا نوشته كه اگه ديتابيس رو خودتون ساختيد اين رو چك نزنيد.

من روي لوكال نصب كردم جواب داد.

اميد وارم كه تو هم تو نصبش موفق باشي.

farzad_sx1

New Member
من نمیدونم چرا این PHP_GradeBook.sql رو نمیتونم Import کنم . میدونم هر چی هست از اینه .
راهنمایی میکنید ؟

mehrvarz_9

New Member
من نمیدونم چرا این PHP_GradeBook.sql رو نمیتونم Import کنم . میدونم هر چی هست از اینه .
راهنمایی میکنید ؟

نیازی نیست تو import کنی خود اینستالر برات انجامش میده حتی اگه اونجا که گفتی چک بزنی خودش برات دیتابیس میسازه و همه کارا رو خودش می کنه. البته اگه اونجارو چک بزنی دیگه خودت نباید دیتابیس رو قبلا ساخته باشی

farzad_sx1

New Member
خوب من اینکارا میکنم ولی 10 تا جدول برام میساز که با اون نمیتونم برنامه رو اجرا کنم .
میشه شما از جدولهاتون export بدید تا منم از اونا استفاده کنم ؟

spsgorgan

Active Member
مومن ! تو كه بلدي بصورت يك ماژولش كني پس چرا اينقدر خودتو عذاب دادي !

سلام دوست عزيز، من يه همچين اسكريپتي براي يه مدرسه دولتي نوشتم البته اون كامله، مديريت كلاسها، دانش آموزان، نمرات، دروس، معلمين، والدين، كارنامه آنلاين، تنظيمات شخصي و ... كه يادمه عيد پارسال رو كامل فقط روي اون كار كردم! اگه صبر كني تا يه ماه ديگه ميزارمش روي وب واسه ي دانلود اما حيف كه ايراني جماعت قدر اوپن سورس رو نميدونن و دو دقيقه بعد يه اسم ميزنن پايينش ميشه مال خودشون! وقتي هم كه گير ميكنن اينجوري ديگه... به هر حال احتمال زياد تا يه ماه ديگه چون نقصهايي داره و الان هم جايي هستم كه بهش دسترسي ندارم، اگه خواستي همون يه ماه ديگه يادم بنداز _pm) تا يه كاري برات بكنم. يا حق...

mehrvarz_9

New Member
thank you

سلام دوست عزيز، من يه همچين اسكريپتي براي يه مدرسه دولتي نوشتم البته اون كامله، مديريت كلاسها، دانش آموزان، نمرات، دروس، معلمين، والدين، كارنامه آنلاين، تنظيمات شخصي و ... كه يادمه عيد پارسال رو كامل فقط روي اون كار كردم! اگه صبر كني تا يه ماه ديگه ميزارمش روي وب واسه ي دانلود اما حيف كه ايراني جماعت قدر اوپن سورس رو نميدونن و دو دقيقه بعد يه اسم ميزنن پايينش ميشه مال خودشون! وقتي هم كه گير ميكنن اينجوري ديگه... به هر حال احتمال زياد تا يه ماه ديگه چون نقصهايي داره و الان هم جايي هستم كه بهش دسترسي ندارم، اگه خواستي همون يه ماه ديگه يادم بنداز _pm) تا يه كاري برات بكنم. يا حق...

خیلی ازت ممنونم اما من همین حالا بهش نیاز دارم که یکی گیر آوردم ولی انگلیسی هست و کم کم دارم فارسیش می کنم اما فکر نکنم که به قدرت اونی که شما ساختید برسه.

خوب من فعلا با همین کار می کنم تا مال شما کارش تموم شه.

امیدوارم چرخ کسانی که در جاده اوپن سورس حرکت می کنند پنچر نشه:):D:cool:

mersiuse

Member
سلام
اینجارو یک نگاه بنداز بین چطوره کاری به قیافه سادش نداشته باش قالب براش طراحی کردم مشکلی هم نداره دیدی نظرت رو بگو

installation داره طراحی قالب هم براش سادس خودم برات یک قالب میزنم اگه خواستی :)
و... خودت ببین بهتره
www.baharit.ir/test
user: admin
pas: 1234

iranmsb

Member
سلام
اینجارو یک نگاه بنداز بین چطوره کاری به قیافه سادش نداشته باش قالب براش طراحی کردم مشکلی هم نداره دیدی نظرت رو بگو

installation داره طراحی قالب هم براش سادس خودم برات یک قالب میزنم اگه خواستی :)
و... خودت ببین بهتره
www.baharit.ir/test
user: admin
pas: 1234

این رایگانه؟
یا پولیه؟
:shock:

mersiuse

Member
سلام پیغام خصوصی نتونستم برات بزارم پیغام هات پرشده
این سیستم پولیه user و pass هم مشکلی نداره
www.baharit.ir/test/admin/index.php
user admin
pass 1234
شما ببین اگه خواستی سر قیمت صحبت میکینم ارزونه نترس :)

اگه هم سوالی چیزی بود با ID من تماس بگیر.
Yahoo! id : mersiuse

Army.Hidden

Active Member
من یه سیستم واسه اعلام نمره اونم مجانی پیدا کردم . خیلی هم ساده هست ولی نمیدونم چه جوری نصبش کنم . اگه میشه کمک کنید تا نصب کنیم تا همه فیض ببریم .
اینجا دموش هست

اینجام فایل دانلود

من هرجوری میکنم همش این ارور رو میده که
It appears that phpGradeBook's Database has not been installed yet.
Please Install

لطفا کمک کنید که کجا رو اشتباه میرم
ممنون

سلام
كسي ميتوني فايل رو براي من يك جاي ديگه آپلود كنه ؟؟
ممنون ميشم :rose:

جدیدترین ارسال ها

بالا