سیب سرخ - نقاشی دیجیتال

dr.mohammad

Member
سلام

red-apple-art-details.jpg

این طرح رو تو این چند روز تعطیلی ساختم
پایه کار تو Illustrator ساخته شده و جزئیاتش در Photoshop تکمیل شده. به جز بافت زمینه، بقیه از پایه توسط خودم ساخته شده. الگوی کار، عکس طبیعی نبوده.
سعی میکنم بعدا آموزش ساختن پایه کار تو نرم افزار Illustrator رو در انجمن قرار بدم.

__amir__

Well-Known Member
سلام و خسته نباشید :rose:
واقعا انگار نقاشیه:paint:
فقظ یه ذره بیشتر روی دور سیب کار کن

MrHossein

Well-Known Member
خسته نباشید کار خیلی قشنگی شده. با اینکه نمیدونم روش طراحی به چه صورت هست و امیدوارم بعداً بهمون یاد بدی اما در مورد دور سیب با نظر بقیه دوستان موافقم. بیشتر روش کار کنید.

E-Boy

کاربر فعال انجمن طراحی وب سایت
سلام دوست عزیز .
خسته نباشید .
کاره بسیار زیبایی شده اما بنظرم همون طور که دوستان گفتن باید بر روی افکت دور سیب کار کنید .
اما در کل کاره بسیار زیبایی شده .
موفق باشید .

Legend

Member
بسیار کار زیبایی شده ..
البته دوستان به نکتهای اشاره کردن که دور سیب بود ...
من فکر می کنم با چنین پس زمینه زیبایی بهترین حالت برای رساندن اینکه این تصویر یک نقاشی هست همان کاری بود که شما انجام دادید ..
بسیار زیبا ..

dr.mohammad

Member
بسیار ممنون از نظرات دوستان
لطفا توجه کنید که من سعی کردم این کار به نقاشی رنگ روغن تبدیل بشه، نه به تصویر واقعی سیب.
به همین خاطر به نظرم پراکندگی و بی نظمی اطراف سیب یکی از نکته های مثبت این تصویره که کار رو به یک نقاشی رنگ روغن نزدیک کرده.
اگر قرار بود تصویر رو به real نزدیک کنم، هیچ احتیاجی نبود از این پراکندگی ها و بافتهای دقیق و پیچیده ای مثل سطح زبر بوم نقاشی (که در کادر پایین سمت چپ دیده میشه) استفاده کنم.

reza_playmat

Active Member
کار زیبایی شده
ولی نظر من در مورد اطراف سیب اینه که اگر یکم افکتش رو ریز تر میزدید بهتر میشد افکتها درشت هستن مخصوصا سمت راست تصویر...
کارتون به نقاشی رنگ روغن شبیه ولی افکت دورش حتی در نقاشی رنگ روغن هم به این زیادی نیست
موفق باشید

GFX Master

مدیر انجمن گرافیک دو بعدی ومسئول فروشگاه
من چرا این تاپیک رو ندیده بودم؟! :|

محمد جان کار خیلی خوبی شده. من که خیلی خوشم اومد.

برخلاف نظر بعضی از بچه ها من مشکل خاصی با اون حالت دور سیب ندارم. چون کار رئال نیست که بخوایم اون رو با دنیای واقعی بسنجیم.

بنظرم نباید خودمون رو توی هیچ کار هنری محدود به واقعیتها کنیم. مگر اینکه هدفمون نشون دادن واقعیت یا همون ارائه ی یه کار رئال باشه.

در هر صورت تبریک میگم خیلی عالی شده. منتظر اون آموزشی که گفته بودی هستم.

aliReza

Well-Known Member
درود!
خيلي خوكشله، حال كردم
فضا با سيب خيلي خوب جور شده، من اشكال خاصي نمي بينم، همه چيز رعايت شده
خسته نباشيد دكتر :lol:
قربانت، عليرضا :rose:

Mohamad

O-.-O
کار خیلی قشنگی شده دوست جان ,
خسته نباشی

موفق باشی