سيستم Chat Box با فلش

zomorrod

Member
كسي يه Chat Box ساده با فلش داره به من معرفي كنه ؟ البته ثبت عصويت نداشته باشه و كاربر فقط با دادن يك ID بتونه وارد اتاق Chat بشه . من خيلي دنبال يه سيستم ساده و كارآمد گشتم و چيزي عايدم نشد . اگر كسي ميشناسه معرفي كنه . اگر فايل Source ش باشه كه چه بهتر . من ترجيحاً بدنبال فلش اون مي گردم ولي با اين حال اگر به شكل ديگه اي هم بود كه اين كار رو انجام بده ، باز هم ممنون ميشم ! :oops: :cool:

Sunboy454

Active Member
یه موقعی سایت rahehal.com یه همچین سیستمی ارائه داده بود ، البته الان که چک میکنم مثل اینکه عوض شده ولی میتونین با ایمیل درون سایت تماس بگیرین و قضیه رو پیگیری کنین

zomorrod

Member
نيما ، پسر گل ، اين آقا كه گفت من همچين چيزي ندارم !!!!

From: [email protected]
Subject: Darkhast
Baa Salam
man chenin systemi nadaram va az roomhaaye yahoo baraye rafe eshkaal kaaraamoozan estefaade mikhonam.Khoshhaal shodam.

Movafagh baashid

جاي ديگه اي سراغ نداري ؟

amir_s

Active Member
جناب ... توی این سایت یه سیستم چت قوی که با Flash و Asp نوشته شده وجود داره ! که از قابلیت های خوبش هم میشه به تبادل Webcam اشاره کرد ... چند وقت پیش ، همین یوزر در مورد سیستمی که درست کردن توی همین انجمن فلش یه نظر خواهی هم راه انداخته بود !
اگر ایشون یه همچین جوابی دادن ... احتمالا وقت کافی برای توضیح دادن نداشتن !

Sunboy454

Active Member
علیرضا اگه پیدا کردم خبرت میکنم ، ولی عجیبه که اینجوری جواب دادن ،,

-=-=-=-=-

راستی امیر جان کم پیدایی ؟

amir_s

Active Member
مشخصات دقیق رو اگر بدید شاید بتونم کمکی بکنم ...

راستی امیر جان کم پیدایی ؟

به دلیل اینکه یه مقدار کار عقب افتاده دارم ( درسی و غیر درسی) مدتی کم تر سر میزنم ... اگر چه دوستان خوبم مثل شما و جناب محسن حضور خیلی پر رنگ تری دارن !

zomorrod

Member
سيستم Flash with ASP رو ديدم. جالب بود . ولي چيزي كه من دنبالشم خيلي ساده تر از اين حرفاست . نميخوام ثبت نام داشته باشه و هر كس خواست بتونه با يك نام كاربري وارد بشه و چت كنه چون اين امكان فقط در محيط كاربران وجود داره كه قبلاً ثبت نام كرده اند . ضمناً برنامه نويسي ASP نداشته باشه بهتره براي من . جون سرورم Unix هستش .

zomorrod

Member
اين سيستم رو ببينيد . خيلي جالب و زيباست . ولي متاسفانه سورسش بعيد مي دونم بشه پيدا كرد :

Web Chat

ولي اين دقيقاً همون چيزيه كه من دنبالشم : http://kurdchat.net
كه كاملاً هم با فلش ساخته شده !!!

deepdish

New Member
chat box

با سلام.این 2 سایت ابزار chat box ارائه میدن.امید وارم به کارتون بیاد.
www.bravetools.com
www.cbox.ws
brave tools فارسیه ولی من که تو سایتم گذاشتم فونتاشو نخوند! حالا کسی میتونه در این مورد کمکم کنه؟؟!!

mshgames

Well-Known Member
با سلام.این 2 سایت ابزار chat box ارائه میدن.امید وارم به کارتون بیاد.
www.bravetools.com
www.cbox.ws
brave tools فارسیه ولی من که تو سایتم گذاشتم فونتاشو نخوند! حالا کسی میتونه در این مورد کمکم کنه؟؟!!

دوست عزیز یه نگاه به تاریخ پست بکن 2005 الان 2007 تورو خدا پستای قدیمی رو بالا نیارین.
ولی بازم ممنون میتونستی تو یه پست جدید اینو بزاری اون آقا دیگه فکر نکنم به این پست بیاد.
موفق باشی

جدیدترین ارسال ها

بالا