سيستم فال حافظ

moniran

Member
به نام خدا
بار ديگر گروه اينترنتي منيران سيستم طراحي و ساخت براي كاربران عزيز ايراني و دوستار سنت ايراني
سيستم طراحي شده با نام فال حافظ ارائه شده است اين سيستم دو نوع است يكي رايگان و يكي پولي
كه نوع اول سيستم رايگان را شما با مراجعه به سايت منيران ميتوانيد دانلود كنيد و نوع دوم را نيز ميتوانيد
با واريز هزينه سيستم پولي سيستم را دريافت كنيد
مشخصات دو صورت سيستم در زير درج شده است كه شما ميتوانيد يكي را انتخاب و از استفاده از ان لذت ببريد
fal.gif
مشخصات سيستم رايگان
داراي 12 نوع فال رايج و مهم سيستم
محيط كاربر پسند
طراحي شده با html
بدون نياز به بانك اطلاعاتي و فايل نصب كننده
مشخصات سيستم پولي
داراي پك كامل فال براي كاربران
داراي سيستم ضد هك و داراي سيستم مديريت و سيستم اعضا
امكان اضافه كردن بلوك و امكانات ديگر به سيستم
طراحي شده با aspx
داراي 4 نوع قالب متفاوت و زيبا
هديه يك دامنه و 300 مگابايت هاست رايگان
امكان ارسال فال به ايميل كاربران
امكان دريافت فال از طريق موبايل
امكان بستن سايت توسط مديريت سيستم
داراي سيستم پيشرفته تبليغات براي مشتريان تبليغاتي
فايل نصب كننده
داراي بانك اطلاعاتي و سيستم بك اپ گيري
داراي بخش پشتيباني و بخشهاي متتنوع ديگر
داراي سيستم سخنگو فال(خواندن فال گرفته شده توسط كاربر)با امكانات كم و زياد كردن صدا
و امكانات ديگر
براي دانلود سيستم رايگان به ادرس سايت مراجعه كرده و پس از عضويت دانلود كنيد
براي خريد سيستم پولي و اطلاع از قيمت با ايميل زير مكاتبه كنيد
----------------
لينك دانلود مستقيم از سايت

mehdinasiri

پارس لند گروپ
فکر کنم بر خلاف قوانین سایت عمل کردید دوست من.قرار دادن لینک و فروش.

YTERROR

Active Member
والا تا جای که ما می دونیم این یز فری تون جز یک Class خالی Php یک دو تا کد جاوا اسکریپت و ..... بیشتر نیست که یکسری عکس رو از یک فولدر به صورت رندوم می خونه وسلام

این یکی پولیه هم که میگین نه دموی نه قیمتی نه چیزی گزاشتین

+ همه سیستمهای فال و طالع بینی و ..... به یک شکلن که مهمتر از هر چیز اطلاعاتشون هست که تویی سایتهای مانند نیکی صالحی و نرم افزارهای به این شکل به صورت عکس و متن موجوده

موفق و پیروز باشید

moniran

Member
در جواب mehdinasiri
من لينك فروش نزاشتم لينك دانلود گذاشتم گفتم كسي خواست با امكانات بيشتر براي فروش هست و قانوني هست
در جواب YTERROR
قيمت گفتن تو انجمن درست نيست و مخالف قوانين بعد ما اين نمونه رو هم براي ارائه رايگان ساختيم هم مثل يك دمو باشه براي سيستم فروشي اگر قيمت خواستيد بگيد پيغام خصوصي بفرستم

همچین کار شاقی هم نکردید . این سیستم قبلا توسط یکی از دوستان در بهمن 85 آماده شده بود و منتشر هم شده بود . دقیقا با همین مشخصات . و حالا شما آمدی اینو به نام خودت تموم کردی .
خیلی با حالی پسر فکر کنم بحث خانوادگی باشه که اینو زدی . آخه روز روشن و ... ؟؟؟
البته از ایرانی جماعت این چیزا خیلی راحت برمیاد ...

در ضمن این سیستم برای اولین بار توسط wmt.ir ارائه شد و بعد توسط ابزار و کدهای رایگان وبلاگ ها http://code-weblog.blogsky.com که می تونی ببیی که دقیقا همینه . تازه تاریخ انتشارش هم قبل از سال هست نه الان .
بار ديگر گروه اينترنتي منيران سيستم طراحي و ساخت براي كاربران عزيز ايراني و دوستار سنت ايراني سيستم طراحي شده با نام فال حافظ ارائه شده است
ایول . این منو کشته :eek:

moniran

Member
دوستان عزيز نسخه رايگان اين سيستم ما چند سال پيش منتشز كرديم من منظورم نسخه پولي سيستم بود

جدیدترین ارسال ها

بالا