سونی تلويزيون Bravia دستی را آماده می‌كند

PhonieX

مدیر انجمن <A href="forum.majidonline.com/forums/6
توكيو- سونی تكنولوژی Bravia خود را در تلويزيون جديد دستی كه در صدد ارائه آن در ماه آوريل در ژاپن می‌باشد را بسته‌بندی نموده است.
XDV-D500 دارای صفحه نمايش 3 اينچی و با سرويس تلويزيون ديجيتالی سيار OneSeg است كه قراردادی را بر كانال‌های هوايی بدون هزينه‌ای فراهم می‌كند. اين مجموعه شامل پردازشگر تصوير ديجيتالی موتور Bravia سيار می‌باشد كه به دنبال افزايش رنگ تصوير، كنتراست و درخشندگی تصوير كلی بهتر است.
مثل ساير ديوايس‌های OneSeg، توانايی ضبط برنامه‌های‌تلويزيونی را دارد. كاربران می‌توانند برنامه را از راهنمای برنامه الكترونيك تلويزيون ضبط نمايند و نيز حافظه كافی برای بيش از 10 ساعت ويديو را ارائه می‌دهد.
همچنين بستری برای شارژ نمودن و سوكتی كه امكان اتصال آنتن خارجی به تلويزيون را برقرار می‌سازد، دارد. اين ديوايس شامل راديو FM/AM می‌باشد. عمر باتری در زمان تماشاي تلويزيون 8 ساعت، هنگام گوش دادن به راديو FM حدود 27 ساعت و براي راديو AM حدود 34 ساعت است.
اين محصول در 10 آوريل با قيمت 38000 ين معادل 355 دلار آمريكا به بازار ارائه خواهد شد. سوني اين ديوايس را تحت نام تجاری Bravia به بازار عرضه خواهد نمود. اين شركت از نام سونی اريكسون در تلفن‌های‌همراه استفاده می‌كند.
سونی، تلويزيون پورتابل دومی را در همان روز به فروش خواهد رساند، اما اين تلويزيون شامل تكنولوژی Bravia نمی‌باشد. XDV-G200، صفحه نمايش 2 اينچی داشته و به قيمت 30000 ين به فروش می‌رسد.
سرويس OneSeg TV بر اساس استاندارد ISDB-T است كه تنها در ژاپن استفاده شده است. بنا براين اين دستگاه در خارج از آن كشور كار نخواهد كرد.
 

جدیدترین ارسال ها

بالا