سوال در مورد cms های که دانلود سنتر ها ..

omrdabakhte

Member
یه سوال هست که برای من پیش اومده و شاید برای شما هم پیش اومده باشه که چرا دانلود سنتر ها همه از یه cms استفاده می کنند و اونم فکر کنم MT هست.
چون من میخوام یه سایت دانلود سنتر بزنم اینبرام پیش اومده که آیا اون چه چیزی داره که cms های دیگه ندارند .

S4DEGH

Well-Known Member
فقط چشم و هم چشمي عزيز دلم .. :)

همين ..

ايراني جماعت از بچش گرفته تا بزرگش .. چشم و هم چشمي .. !!!

مثل اين ميمونه ميگن مثلا چرا همه ميرن VB نصب ميكنن در صورتي كه IPB ؤ كلي سيستم ديگه هم هست .. ولي باز چشم و هم چشمي .. !!!!

مسئله همين هست .

وگرنه شما ميتوني از جوملا و نيوك و زوپس و ... گرفته تا سيستم دستي و يا حتي اصلا Html سايت دانلود سنتر بسازي ... مهم سليقه و اون كار كرد خودت هست نه چيز ديگه .

VAHID216

مدیر بازنشسته
مهمترین چیز اینه که فرد هیچ وقت نمی یاد به خودش بگه من یه کاری کنم که همه از روی من بیان کپی کنن ، بیشتری ها فکر می کنن با شباهت بسیار به سایت اصلی می تونن همچون محبوبیتی کسی کنن که اصلا همچین چیزی نیست. خیلی مطلب واضح هست که ما ابرانی ها دوست داریم همیشه کپی کنیم تا نفر اول باشیم.
موفق باشید

omrdabakhte

Member
متشکرم.
من فکر می کردم که امنیت ام تی خوبه و به خاطر اون همه از اون استفاده مکینند. من از دیتالایف استفاده می کنم؟
( امنیت دیتالایف رو چی جوری می بینید؟)

S4DEGH

Well-Known Member
امنيتش خوبه .. :)

به شرطي كه از نال درستش استفاده كني .. چون نسخه هاي نال كلا بعضي مواقع مشكلات امنيتي دارن ..

اتفاقا خيلي از سايت هاي وارز روسي دارن از ديتالايف استفاده ميكنن.

omrdabakhte

Member
دوستان
نظرم عوض شد
این دیتالایف خیلی مشکل داره فقط ؟ میندازه تو پست ها و این منو کفری کرده.
به نظر شما نیوک خوبه؟
در ضمن اگه کسی mt رو داره بده من دیگه از سایت اصلی دانلود نکنم

S4DEGH

Well-Known Member
نيوك هم خوبه .. جوملا هم خوبه .. همه خوبن بستگي به خودت داره .. به راحتي استفاده ..

Mt رو هم به انجمنش مراجعه كن ..

جدیدترین ارسال ها

بالا