سوال در مورد کپی رایت.

toofaan

Member
با سلام.
دو سوال:
من می خواهم یک سایت برای دانلود کتب PDF انگلیسی باز کنم چنانچه هاست آن خارجی باشه از نظر قانون کپی رایت مشکلی هست یعنی امکان داره سایتم رو ببندند ؟

ایا گوگل برای این سایت بهم تبلیغ میده؟ (adsense)

با سپاس فراوان

BetaMaster

Member
بله

ممكنه بعضي ها ادعا كنند هيچ مشكلي پيش نمياد ولي مطمئن باشيد دير يا زود مچتونو مي گيرن و ...

toofaan

Member
خواهش می کنم نظر بدید.

اگه من بخوام نمایندگی مستقل میزبانی وب در پارسی نیک را اجاره کنم که سرور آن در مالزیه آیا باز هم گیر میدن (منظور قوانین مالزی) پیشنهاد شما چیه؟

در مورد گوگل ادسنز هم بایستی بگم چرا سایت های مشابه از آن استفاده می کنند. من مقیم ایران نیستم و از این نظر مشکلی ندارم .

با سپاس

آخرین ویرایش:

toofaan

Member
آقا کسی نیست به ما بگه این سرور های لینوکس که سایت پارسی نیک نمایندگی فروششون هست و در مالزی قرار دارند وارز قبول می کنند؟

J4vad

Member
خیر ! یکبار در همین انجمن پاسخ دادم ! می توانید از مدیریت سایت Persiandmins.com هم سوال بفرمایید برروی این سرور VB نال شده داشتند ! با وارز مشکل دارد .

موفق باشید.

toofaan

Member
با سلام .
آقا شما نمایندگی فروش http://www.Warez-Host.Com رو دارید؟

من می خوام پلان ResDABusiness را سفارش دهم حال چند سوال دارم؟
1- DNS سرور رایگانه؟
2-می تونم ماهیانه پولش رو بدم.
3- محل سرور در کجا هست؟
4- هزینه هر دلار 840 تومانه؟

با سپاس

BetaMaster

Member
بار كج به مقصد نمي رسد.

به هر حال فعاليت غير قانوني يك جور شما را گير مي اندازد،اما در مورد e-book فارسي فعلا قوانين درستي وجود ندارد و مي توانيد با خيال راحت فعاليت كنيد.

در مورد انگليسي اگر شكايت خيلي گردن كلفت باشد مي تواند حتي تا بستن دامين شما از ICANN كشيده شود (كه البته خيلي بعيد ميدونم)

ضمنا اميدوارم دوستان گرامي بحث را منحرف نكنند،اينجا هاست فروشي نيست !

toofaan

Member
آقا کار غیر قانونی چیه؟

پس چرا گوگل به این گونه سایت ها تبلیغ میده؟

J4vad

Member
بار كج به مقصد نمي رسد.

دوست من ! فکر می کنم همه ما از ویندوز کرک شده داریم استفاده می کنیم! بهتر است فکر خود را باز کنید ، اینگونه هاست ها الان جا افتاده هستند ! و مشکلی ندارند .

ضمنا اميدوارم دوستان گرامي بحث را منحرف نكنند،اينجا هاست فروشي نيست !

برادر کسی که تاپیک را زده سوال کردند و بنده پاسخ دادم ! در هر حال فکر می کنم انجمن هاستینگ باشد اینطور نیست ؟

نمونه ای از سایت هایی که Ebook کار می کنند در روی سرور ما : http://www.gomumy.com

toofaan در پیغام خصوصی ارسال شد.

موفق باشید.

آخرین ویرایش:

salar2010

Member
سلام

منم میخوام هاست بخرم ولی نمیدونم از کی ؟

من میخوام رو هاستم VB Null شده نصب کنم ! چون vb قانون کپی رایت داره پس باید از جایی هاست بخرم که قانون کپی رایت = پخ ! :دی

فعلا فعلا ! برای شروع به 2-3 گیگ هاست نیاز دارم

البته قیمت مناسب باشه

سایتمم یه سایت Security هست که بنابر این باید امنیت سرور خیلی بالا باشه !

درضمن تبلیغ میزبانی رو هم انجام میدم

J4vad

Member
دوست من , فکر کنم این تاپیک محل مطرح کردن نباشد ! بنده پست ها متعددی در این باره زدم لطفا جست و جو کنید

ما با نصب اسکریپت نال مشکل نداریم . اگر اطلاعات بیشتر خواستید به http://www.ajahost.net/clients بروید و سوالاتتان را مطرح کنید .

موفق باشید.

Majid

مدیر سایت
عضو کادر مدیریت
در مورد VB‌نال شده :
با خيال راحت استفاده كنيد، تا زماني كه كسي از شما شكايت نكرده كسي بهتون گير نميده ! اما ساپورت نداريد ديگه
زماني هم كه بهتون بخوان گير بدن ، يك ايميل ارسال ميكنن كه بيا برو لايسنس بخر، اگر نخري به ديتا سنتر ايميل ميزنن كه فلاني بدون لايسنس داره استفاده ميكنه بهش بگيد بره لايسنس بخره كه ديتا سنتر هم از طريق ادمين سرور شما بهتون اين موضوع رو ميگه.. اگر خواستيد ميتونيد بريد بخريد و استفادتونو بكنيد اگر هم نخواستيد بايد پاكش كنيد. به همين راحتي.. پس تا زماني كه گير ندن ميتونيد استفاده كنيد :) البته به شرطي كه سرويس دهنده بهتون اين اجازه رو بده

در مورد فايل هاي Warez هم شما اگر فايل رو روي سرور خودتون نذاريد ، حتي اگر سرورتون در آمريكا هم باشه بهتون كار ندارن.. مگر در شرايط خاص يا اينكه يكي خيلي پاپيچ سايت شما بشه (كه بازم خيلي سخته براي اون فرد كه بياد اثبات كنه) ، اگر فايلهاتونو در rapidshare يا اينجور سايتها آپلود كنيد هيچ مشكلي براتون بوجود نمياد

موفق باشيد
مجيد

در مورد adsense هم بايد بگم adsense تو شرايط معمولی تبليغ خودش رو هميشه نشون ميده.
اما اگر سايت وارز باشه یا اکانتت رو کامل می بنده يا اگر بخواد خوش رفتاری کنه ديگه نمايش تبليغ تو اون سايت رو متوقف می کنه و ديگه چيزی نشون نميده.
بهتره اين کار رو بکنی: اونم اينکه لينک دانلود رو فقط به کسايي بدی که عضو سايت هستند.
اون وقت کارهات با سر و صدای کمتر پيش می ره!

علی اميری

toofaan

Member
Adsense

اگه سایت من برای معرفی کتاب های Pdf باشه و فایل های Pdf روی راپید شیر باشند و من مقیم خارج باشم و زبان سایت انگلیسی باشه آیا گوگل بهم تبلیغ میده؟

اگه سایت من برای معرفی کتاب های Pdf باشه و فایل های Pdf روی راپید شیر باشند و من مقیم خارج باشم و زبان سایت انگلیسی باشه آیا گوگل بهم تبلیغ میده؟

اگر شما مستقيم و تابلو به همون فايل در رپيد شير لينک بديد مطمئنا بعد از يک مدت کوتاه تبليغ رو قطع می کنه!

علی اميری

پيشنهاد می کنم لينک دانلود رو فقط به اعضا نشون بديد.
هر کس می خواد دانلود کنه بايد عضو بشه.
اينجوری احتمال گير دادن گوگل خيلی کمتر ميشه!

علی اميری

جدیدترین ارسال ها

بالا