سوال در مورد چاپ لیبیل

با سلام دوستان چند تا سوال دارم جایی سراغ دارید کاغد لیبل بفروشن قیمت چند است البته منظور اینکه برش داشته باشه کاغذ چسب دار است ولی برش دار من پیدا نکردم و اینکه جایی هست که لیبل به تعداد دلخواه بزند چون من کارم جوری هست که مثلا باید طرح عوض شود برای چاپ بد ولی چاپ خونه ها از 1000 تا کمتر نمیزنن وسوال آخر اینکه بعضی از رایتر ها هست که لیبل میزنه نحوه کار کرد اینا به چه صورت است خوب است یا نه

ArTaBaZ

Well-Known Member
سلام دوست عزیز
برای لیبل کمتر از 1000 و 500 تا باید با چاپ دیجیتال انجام بدیچون همونطوری که گفتید چاپ خونه ها فقط تعداد بالا می زنند
ولی برای تعداد پایین هزینه شما با چاپ دیجیتال بالای ، مثلا خودم اگه خواستم چاپ کنم 250-350 تومان قیمت هر صفحه آن هست که داخل هر صفحه 2 تا جا میشه و لیبلی که دارم آماده هست .
شما هم باید یک کانون تبلیغاتی تو شهرتون پیدا کنین و ازش بپرسین که می زنند یا نه ! :)
برای اون رایتر ها فکر کنم حدود 40 هزار تومن باشه (فکر کنم ها ) !!! آخه یادم نمیاد از کی بپرسیدم شاید یه چیزی گفته بود.

mml

New Member
راستش من روی اون لیبل هایی آماده گه گفته شد چاپ کردم اصلن چاپ خوبی نداشت. باچسبوندنشم مشکل داشتم.
خب اگه روی سی دی میخوای بزنی و چند طرح تفاوت داری بهتره یک طرح کلی چاب دیجیتال بزنی(تعداچاپشم متغیره).بعد روی کاغذ جدا طرحات چاپ کنی .

mamalhi

New Member
با سلام دوستان چند تا سوال دارم جایی سراغ دارید کاغد لیبل بفروشن قیمت چند است البته منظور اینکه برش داشته باشه کاغذ چسب دار است ولی برش دار من پیدا نکردم و اینکه جایی هست که لیبل به تعداد دلخواه بزند چون من کارم جوری هست که مثلا باید طرح عوض شود برای چاپ بد ولی چاپ خونه ها از 1000 تا کمتر نمیزنن وسوال آخر اینکه بعضی از رایتر ها هست که لیبل میزنه نحوه کار کرد اینا به چه صورت است خوب است یا نه

رایتر هایی که لیبل می زنن یکی رایترهای با تکنولوژی لیبل فلشه یک هم لایت اسکریپ . که سی دی های هر دو رایتر به سختی گیر میاد ولی کارشون خوبه لیبل فلش که من دارم 2 دقیقه طول می کشه رو یه سی دی لیبل بزنه با کیفیت عالی

کاغذ لیبیل از کجا میشه گیر آورد قیمتش چند است البته برش داشته باشه بدون برش همه جا هست با برش قیمتش چنده؟

imanbaraty

کاربر متخصص افتر افکتز
کاغذ لیبل چسب دار و برش خورده آماده توی بعضی کامپیوتریها و مراکز پخش پیدا میشه
من قدیما یک بسته رو خریدم فکر کنم 1200 شد .ولی یادم نیست چه تعداد بود
...
به نظر من دیگه قید لیبل رو باید زد
مراکزی هم پیدا میشن که تعداد کم حتی براتون چاپ سی دی و دی وی دی بزنن
باید بگردین .... مثلا نیازمندی همشهری
.
.

GFX Master

مدیر انجمن گرافیک دو بعدی ومسئول فروشگاه
الان لیبل هایی که توی فروشگاه مجیدانلاین استفاده میشه از همین لیبل های پشت چسب دار هست.

اصلا نیازی نیست شما کاغذ برش خورده تهیه کنید.

کافیه طرحتون رو به چاپخونه بدید و اونها براتون روی کاغذ پشت چسب دار چاپ میکنن و با استفاده از تیغ مخصوصی که دارن
برش دایره ای رو هم براتون انجام میدن.

جدیدترین ارسال ها

بالا