سوال در مورد وردپرس

turtel

Member
سلام من یه سوال در مورد وردپرس داشتم. من یه قالب شخصی دارم که ساختم و احتیاج فروانی به مدیریت محتوا دارم.
اما از انجا که می بینیم برای استفاده از سیستم مدیریت محتوا وردپرس و...... ما بایدیه سری ساختار کدنویسی مطابق با این سیستم ها را در کدهامو استفاده کنیم.درسته؟؟؟؟ که بنده شخصا از کد های وردپرس آنچنان شناختی ندارم و آموزشی در این مورد نیست.بعد بنده سایت شخصیم آنطوری نیست که بخوام یه مطلب بذارم و برم ادامه مطلب و ستون کناری اضافه کنم و......بلکه یه رونده پیچیده ای را سایتم داره
اصلا سایتم این روندها وردپرس رو نداره البته هیدر و فوتر و......را دارد مثلا فکر کنید دارم یه سایت دانشگاه برای دانشجو یه دانشگاه یا یه سایت نظامی و.... میسازم.حالا اگه من بخوام این روند سایتم را با توجه به مثال ها زده بسازم آیا باید از روند کدنویسی وردپرس استفاده کنم؟؟؟؟؟؟؟

سوال اولم کتابی کامل و جامع در زمینه کد نویسی وردپرس هست؟؟؟
سوال دومم این است که راهی هست بنده بتونم سایت شخصی ام را بدون نوشتن کدهای خاص مثل کد های سیستم وردپرس... بروی سایتم یه سیستم مدیریت پیاده کنم که از تمام قسمت های سایتم تبعیت کنه ومچ شه؟؟؟ البته این نرم افزار ارتیستر را شنیدم.فقط می خوام کد بنویسم .البته در مورد مدیرت محتوا نمیخوام کد بنویسم فقط می خوام سایت شخصیم با یه روند کد نویسی خودم بتونم یه سیستم مدریت محتو را در آن مچ کم
سوال سوم آیا این تفکرات بنده در مورد وردپرس درست هست؟؟؟من فکر می کنم که سیستم وردپرس فقط ساخت هیدر و فوتر و ستون کناری و ادامه مطالب هست و کد پی اچ پی ها سایتمون همون ساختار کد شخصی خوودمونه؟؟؟درسته ؟؟؟و کد های وردپرس فقط برای آن قسمت طراحی فوتر و هیدر و ستون کناری هست و در ساختارکد نویسی آن در ساختارکد پی اچ پی سایت شخصی کاربر دخالتی نداره درسته؟؟؟؟؟
سوال چهارم آیا امکان ساخت یک مدیریت محتوا امن وجود داره که کاربر خودش دست به کار بشه منبعی وجود داره در این مورد؟؟؟

جدیدترین ارسال ها

بالا