سوال در مورد شرکت صبا نت

Milo

Active Member
می بخشید که اینجا تاپیک می زنم .
من حدود 27 بهمن ماه از شرکت صبانت مشهد یک سرویس 3 ماهه گرفتم که الان تفریبا 2 ماه از زمان اتصالم می گذره ، ولی الان خبری رو دیدم که کمی ناراحت شدم .
جایی نوشته بود که اگر بعد 3 روز که از زمان اتمام تاریخ هزینه شازژ مجدد رو پرداخت نکنیم پورتمون رو تخلیه می کنن !!! به خود شرکت هم زنگ زدم پرسیدم گفتن بله هیمن کار رو می کنیم ، گفتم چرا ؟ گفنتد چون مشهد مشکل پورت داره !
می خوام بدونم کسی اینجا به این مشکل بر خورده ؟ چون من ممکنه نتونم تا اون موقع 21 تومن هزینه شارژ رو جور کنم .
به دلیل استفاده زیاد از اینترنت هوشمند اون زمانی که ADSL نداشتم قبض تلفنم اومده 80 هزار تومن که الان یک طرفه شده و خوب مشکلات دیگه که حالا جاش نیست بگم ولی اگه می شه و کسی با این مشکل بر خورده ممکنه منو راهنمایی کنه که چکار کنم ؟ اگه پورتم رو تخلیه کنن چقدر باید صبر کنم تا پورت دیگه ای برام باز بشه ؟ 1 ماه ؟ 2 ماه ؟ 3 ماه ؟
باز اگه برام پورت باز کنن باز هزینه نصب می گیرند برای وصل مجدد ؟؟
سره وصل شدنش هم مشکلات داشتم آخه .
از نمایشگاه کامس حدود 9 آذر ثبت نام کردم و 14 بهمن ( حالا به دلایلی ) که اومدن نصب کردند 2 روز استفاده بیشتر نکردم بعد خط رو تخلیه کردند گفتند خط تون فیبر نوری شده و ... کلی دوندگی و اذیت شدم تا 1 هفته بعدش اومدن دوباره برام وصل کردند ولی گفتند 2000 تومن دیگه بدید چونکه توی این دو روز 2000 تومن استفاده کردید !!!! آخه من اصلا استفاده ای نکرده بودم .
حالا کلا به ایناش کاری ندارم ، می خوام بدونم اینجا کسی از شرکت صبا نت اشتراک گرفته و می دونه که قوانین شون چطوریاست ؟

(تورو خدا واسم دعا کنید کارم جور بشه باز این Adsl ام قطع نشه که هزار تا بدبختی باز بکشم واسه وصلش :sad:)

Milo

Active Member
تشکر ، ولی آخرش چی شدش ؟ قطع شد ؟ وصل کردند ؟ چقدر طول کشید ؟ چقدر هزینه گرفتند واسه وصلش ؟ اصلا هزینه گرفتن ؟

راستی یه چیزه دیگه اینکه من از شرکت سابین نمایندگی این صبانت adsl گرفتم .

www.sabinnet.com

چرا الان که می خوام ریز مصرفم رو ببینم می گه این کاربر موجود نیست ؟ من که الان کانکت ام !!!!

آخرین ویرایش:

shayanboy

Active Member
سایت شون در دست ساخته کامل نیست
چند روز کاری کار می بره
همون هزینه شارژ می گیرن

reza699

Active Member
من از صبا نت مشهد گرفتم. اینو بهتون بگم که بله ! اگه 3 ماهتون تموم بشه و شارژ نکنید پورت رو خالی میکنند. (ولی نه بلافاصله .من یه بار شارژم تموم شد و حدود 8 روز بعدش رفتم شارژ کردم. و تو این مدت مدام زنگ میزدند و تهدید به قطع میکردن.)
راستی اینم بگم که اگه پورت رو خالی کنند واسه دوباره وصل کردن هزینه 10 تومن دریافت میشه.

Milo

Active Member
من از صبا نت مشهد گرفتم. اینو بهتون بگم که بله ! اگه 3 ماهتون تموم بشه و شارژ نکنید پورت رو خالی میکنند. (ولی نه بلافاصله .من یه بار شارژم تموم شد و حدود 8 روز بعدش رفتم شارژ کردم. و تو این مدت مدام زنگ میزدند و تهدید به قطع میکردن.)
راستی اینم بگم که اگه پورت رو خالی کنند واسه دوباره وصل کردن هزینه 10 تومن دریافت میشه.

یعنی ماله من که 27 اردیبهشت تموم می شه مدتش ممکنه تا یک هفته بعدش هم اینترنت ام رو قطع نکنند ؟
بعد یه سوال دیگه اینکه من زنگ زدم شرکت سابین گفتن تا 24 ساعت بعدش فرصت دارید الکی می گه ؟ :sad:
اگه 10 تومن رو بگیره + پوله شارژش می شه حدود 31200 ؟ بعد باز باید 1 ماه منتظر بمونم که پورت خالی بشه ؟ :shock:

reza699

Active Member
یعنی ماله من که 27 اردیبهشت تموم می شه مدتش ممکنه تا یک هفته بعدش هم اینترنت ام رو قطع نکنند ؟
بعد یه سوال دیگه اینکه من زنگ زدم شرکت سابین گفتن تا 24 ساعت بعدش فرصت دارید الکی می گه ؟
اگه 10 تومن رو بگیره + پوله شارژش می شه حدود 31200 ؟ بعد باز باید 1 ماه منتظر بمونم که پورت خالی بشه ؟
من نمیدونم الکی میگه یا نه ، اما گفتم ماله منو تا 8 روز قطع نکردند
ولی خوب شما ببینید بیشتر به سودشون هست که مشتری قدیمی شارژ کنه چون دردسرش واسه شرکت خیلی کم تر هست تا اینکه یک کاربر جدید بیاد . وقتی مشتری قدیمی بخواد شارژ کنه کار با چند تا کلیک تموم میشه اما کاربر جدید هزار تا دردسر داره
به دلیل بالا که گفتم فکر میکنم پورت مشتری قدیمی رو به همین راحتی خالی نکنند و سعی کنند راضیش کنند که مجددا شارژ کنه

yasser255

Member
از بد بختی ما ایرانیاس 4 شرکت دره پیت مثل صبا نت 4 تای دیگه واسه ی اینترنت آشغال خون مردم می کنن تو شیشه اونم با این سرویسای افتضاحشون ی پورتا بین 2000 نفر شییر می کنن:mad:

alionline1366

Active Member
برای تخلیه پورت کاملا راست میگن و بعد از مدتی پورت رو تخلیه میکنن در ضمن اگه تخلیه کنن حالا حالا ها باید منتظر پیدا شدن پورت خالی باشی چون کلی تو رزرو هستند

Milo

Active Member
خوب کاملا مشخصه که پورت تخلیه میشه !
راستش منم اولش هر چی فحش بود توی دلم به این شرکت دادم ، منتها بدش حق رو به اونها دادم به چند دلیل :
منم اگر یک شرکت isp داشتم عوض نگه داشتنه یک مشتری بد قول یک مشتریه خوش قول رو کارش رو راه می انداخنم .
به هر حال هر چیزی هزینه ای داره ! باید برای مصرف بهای اون رو پرداخت کرد !
به شکر خدا که مشکلم حل شد و الآن دارم با اکونت شارژ شدم به نت وصل می شم . کار این شرکت نمی گم خوبه ! ولی بد هم نیست .
شرکت شاتل که البته در مشهد مایندگی نداره البته بعد از 15 روز پورت رو تخلیه می کنه !
این شرکت به دلیلیه اینکه متقاضی زیاد داره این کارو می کنه . :neutral:
ولی خوب تا به حال که کاره منو راه انداخته . :D

ولی خدا پدر و مادر اون کسی رو که ADSL رو اختراع کرد بیامرزه .... :D قبض تلفنم این ماه کم اومد .

منتها یک سوال ! هزینه ای که روی فبض تلفن بابت شارژ ADSL میاد چقدره ؟ 8800 ؟ یا 6000 ؟
واسه من نوشته بود 8800 !!!! زنگ زدم پرسیدم و کلی زنگ زنگ بازی تا اینکه اون مقداری رو که اضافه کرده بودند کم کردند منتها توی قبض المثنی هم باز نوشته بود 8800 :shock:

کسی تا به حال به این قسمت قبض توجه کرده ؟
اگه ممکنه بگید واسه شما چقدر می نویسند ؟ ممنونم .

جدیدترین ارسال ها

بالا