سوال در مورد سرور های چینی

myhost

Member
سلام
نظرتون را راجع به سرور های چینی از همه لحاظ
کیفیت و پایداری
امنیت
استاندارد
و .......
در این تایپیک بیان کنید

اين كه موقعيت يك سرور در كدام كشور باشيد ، تاثير چنداني در فاكتور هايي كه شما گفتيد ( امنيت ، استاندارد و...) ندارد ، يعني نمي توان گفت كه مثلا يك سرور در كانادا امنيت بيشتري نسبت به يك سرور در چين دارد ، چون اين فاكتور ها به طور كلي بستگي به كشور ندارد.
مهم شناخته بودن ديتاسنتر است كه مي توان در آن صورت اين موارد را بررسي كرد. موفق باشيد.

چرا میشه گفت !
تو کانادا چون سرور ها امنیت + ... رو رعایت میکنند بقیه هم برای اینکه کارشون بگیره مجبورن رعایت کنند و ... !
به چینی ها نمیشه زیاد اعتماد کرد

myhost

Member
مثلا سایت دانلود ها فکر کنم روی یکی از این سرور هاست فکر کنم خوب باشه تا الان
و از پشتیبان هاست داره
نظرتون چیه

webmizban.com

Active Member
اين كه موقعيت يك سرور در كدام كشور باشيد ، تاثير چنداني در فاكتور هايي كه شما گفتيد ( امنيت ، استاندارد و...) ندارد ، يعني نمي توان گفت كه مثلا يك سرور در كانادا امنيت بيشتري نسبت به يك سرور در چين دارد ، چون اين فاكتور ها به طور كلي بستگي به كشور ندارد.
مهم شناخته بودن ديتاسنتر است كه مي توان در آن صورت اين موارد را بررسي كرد. موفق باشيد.

سخت در اشتباه هستید دوست عزیزم....

سخت در اشتباه هستید دوست عزیزم....
دوست عزيز !
اينكه سرور تو كدوم كشور هستش مهمه ، ولي اين دليل نميشه كه يك سروري كه مثلا تو كانادا هستش 100% تمام فاكتور ها و استاندارد ها رو رعايت مي كنه و يا سروري كه تو كشور چين هستش اين ها رو رعايت نمي كنه !

نگفتیم همرو رعایت میکنه که ...
تو کانادا مجبورن برای رقابت خودشون رو متمایز تر نسبت به بقیه کننده و ...
تو چین خیلی کمتر رعایت میشه اینجور موارد D:

myhost

Member
حالا به نظرتون در کل برای سایتی مثلا مثلا پرشین وی یا نیک صالحی سرور چینی با مشخصات زیر که در پشتیبان هست به دردشون میخوره
البته از لحاظ حجم و پهنای باند که خیلی زیاده از لحاظ دیگر مثلا استفاده از منابع سخت افزاری براش همچین سروری خوبه ؟

سرورهای اختصاصی

در حال حاضر در پشتیبان، سرور های اختصاصی تنها در کشور چین با پهنای باند بسیار زیاد ارائه می شود که مناسب وب سایت هایی است که دارای بخش دانلود با ترافیک زیاد هستند. رعایت قوانین کپی رایت بر روی سرور های چین الزامی نیست.
در حال حاضر فقط سرور با مشخصات زیر ارائه می گردد. قیمت سرور فوق ماهانه ۱۵۰۰۰۰ تومان می باشد:
پردازنده: Intel Xeon 3.0Ghz/1M
حافظه موقت: ۱GB DDR-2 400MHz ECC
هارد دیسک: ۱۶۰GB (7200 RPM) SATA
سیستم عامل: لینوکس یا ویندوز
پهنای باند در ماه : ۱۰۰۰۰ گیگابایت(ده ترابایت) ضمانت شده، ۲۰۰۰۰ گیگابایت(بیست ترابایت) در شرایط خاص

webmizban.com

Active Member
دوست عزيز !
اينكه سرور تو كدوم كشور هستش مهمه ، ولي اين دليل نميشه كه يك سروري كه مثلا تو كانادا هستش 100% تمام فاكتور ها و استاندارد ها رو رعايت مي كنه و يا سروري كه تو كشور چين هستش اين ها رو رعايت نمي كنه !

lol
احتملا"دانش و تجربه شما در این زمینه بیش از من هستش و فرمایش شما با تجربه ای که در این زمینه دراید درست هست:lol:
من عضر می خوام:D

حالا به نظرتون در کل برای سایتی مثلا مثلا پرشین وی یا نیک صالحی سرور چینی با مشخصات زیر که در پشتیبان هست به دردشون میخوره
البته از لحاظ حجم و پهنای باند که خیلی زیاده از لحاظ دیگر مثلا استفاده از منابع سخت افزاری براش همچین سروری خوبه ؟
حالا بستگی داره که خرجی که میکنن از توش در بیا یا نه :)

شما ميتونيد از هنگ كنگ يا مالزي يا پاناما يا باهاماس بگيريد.
اگه ميخواهيد بامن تماس بگيريد تا درمورد اينگونه سرورها راهنماييتون كنم.
09355126003

myhost

Member
حالا بستگی داره که خرجی که میکنن از توش در بیا یا نه :)

خرج که مطمئن باش در میاره
مسئله پولش نیست چون ماهی 150 هزار هست
مسئله اینه که با ین وضعیت برای سایتی با بازدید 130 هزار و 25 هزار نفر
خوب میتونه باشه
یعنی سرور جواب میده ؟؟؟
چون الان نیکصالحی داره ماهی 750 پول یک سرور را میده پس چرا نیاد و ماهی 10 تومن را نگیره و ؟؟؟؟

اگه اينجوريه من به شما سرورهاي ايراني را پيشنهاد ميكنم.
با فرشاد مدير هاست ايران تماس بگيريد.

آخرین ویرایش:

myhost

Member
و من از نظر پولش مطمئنم در میارم
فقط میخوام مشکلی برام پیش نیاد

جدیدترین ارسال ها

بالا