سوال در مورد خواندن از بانک اطلاعاتی در php با دستور select

M Like Mother

کاربر متخصص فیلم سازی
سلام
من یه جدول دارم که ازش آی دی کاربر رو میخونم و در جدول دیگه ازش استفاده می کنم به اینصورت

;"SELECT `name` FROM `karbaran` where `Idkarbar` IN (SELECT `idkarbar` FROM `ban` order by `id` desc ) Limit $start $perpage"

الان همه چیز درست کار می کنه اما دستور order درست کار نمیکنه چون جه صعودی میدم چه نزولی چه جور دیگه، کار نمی کنه

در واقع آنچه که من بهش رسیدم اینه که چون آی دی کاربران در جدول "کاربران" یونیک است . در جدول "بن" ممکنه یک آی دی دو یا چند بار آمده باشه یعنی من میخوام اگر آی دی شماره 10 برای نام "علی" است و این آی دی در جدول "بن" سه بار قرار دارد خروجی این دستور نیز سه بار نام علی باشد اما یک بار نام علی را بیرون می دهد و سورت من بهم میخورد چکار کنم که اگر خروجی داخل پرانتز سه بار یک آی دی تکراری بیرون داد خروجی نهایی هم سه بار نام تکراری را بیرون بدهد نه یک بار؟

آخرین ویرایش:

alirezador

New Member
ساختار جدول ها رو نمی دانم ولی دستور زیر درست تر خواهد بود
PHP:
;"SELECT `name` FROM `karbaran` where `Idkarbar` IN (SELECT `idkarbar` FROM `ban` ) order by `id` desc  Limit $start $perpage

M Like Mother

کاربر متخصص فیلم سازی
ساختار جدول ها رو نمی دانم ولی دستور زیر درست تر خواهد بود
PHP:
;"SELECT `name` FROM `karbaran` where `Idkarbar` IN (SELECT `idkarbar` FROM `ban` ) order by `id` desc  Limit $start $perpage

اینم درست کار نمی کنه کلا ساختار اصلی این دستور رو کجا می تونم ببینم چون هر کاری می کنم ایراد داره

جدیدترین ارسال ها

بالا