سوال در رابطه با هاست های ایران مدرن ( www2.iranmodern.net )

وضعیت
موضوع بسته شده است.

soooot

Member
سلام :)
میخواستم بدونم کسی تا به حال از ایران مدرن هاست گرفته ؟ :neutral:
کیفیت و پشتیبانی هاست هاشون چطوره ؟ :wink:
ممنون میشم به کلی هر مشکلی که راجع به هاست های ایران مدرن به نظرتون میرسه و یا در صورتی که خودتون و یا دوستانتون تجربه ای در زمینه خرید هاست از ایران مدرن رو دارید اینجا بنویسید :-?
ممنون
:oops:

vatanmusic

Well-Known Member
والا دفعه اوليه كه اسمش به گوشم ميخوره
اگه از يه جاي معتبر تر بگيري خيلي بهتره
موفق باشي

soooot

Member
والا دفعه اوليه كه اسمش به گوشم ميخوره
اگه از يه جاي معتبر تر بگيري خيلي بهتره
موفق باشي

سلام
ممنون از راهنمائیتون ، در کل میدونم که معروف نیست چون تا حالا خودم هم اسمش به گوشم نخورده ، میخواستم بدونم کیفیت هاستهاش و پشتیبانی و ... اش چجوریه و اصلا شرکتشون در و پیکر داره یا همنجوری واسه خودشون یه سایت زدن دارن هاست میفروشن ؟
جدا از این موضوع بین سپهر آنلاین و میهن نیک کدوم بهتره ؟ از نظر کیفیت و امکانات هاست و پشتیبانی و اینکه شرکت درست و حسابی باشه نه اینکه یه فرد بیاد سایت بزنه و هاست بفروشه و یا اینکه مثل آر اف ام ( فرا موج رایانه ) شرکتشون هیچ مکان فیزیکی نداشته باشه و وقتی هم که یه مشکل پیش میاد بگن خودتون ایمیل بزنید به کانادا !

Mrx

Active Member
منم نشنيده بودم
352nmsp.gif

بعدشم دوست عزيز sooootشما حق اينكه به كسي تيكه و يا متلك بندازين ندارين اما راست ميگه!! دوست ما bia2pc از كجا سوزش داري؟
sarcastic.gif

اما به نظر من www.sepehrOnline.com بهترين هاسته كه تا حالا كار كردم و از ديگران شنيدم!
با تشكر
grouphugg.gif

ali-msh

Member
من تعریف سپهر آنلاین رو از دوستانم شنیدم ولی فکر نمیکنم شرکت باشن ، میهن نیک هم که معلومه

bmw-love

New Member
جدا از این موضوع بین سپهر آنلاین و میهن نیک کدوم بهتره ؟

با سپهر کار نکردم ولی میهن نیک شرکته و توی مشهد هم هست...کارشم به نظر من عالیه...ولی هاستش گرونه یکمی...

vatanmusic

Well-Known Member
100% ميهن نيك بهتره حداقل يك شركت هست و مكان فيزيكي داره

منم ميهن نيك را تاييد ميكنم

Mrx

Active Member
اصلا هم اینطور نیست! سپهرآنلاین از همه بهتره به همه هم ثابت شده که ازشون هاست گرفتن!
با تشکر
thankyou.gif

soooot

Member
شما هم به حرف های اضافت یکی اضافه کردی. :D جوری صحبت میکنی انگار از قسمت پایین احساس سوزش داری :D حالا تو هم برو خوش باش.

متاسفانه مدیران انجمن خیلی مهربون هستن و مزخرفات شما رو جزء الفاظ رکیک حساب نمیکنن ، میتونید خوش باشید ، یکی دیگه هم به پستهاتون اضافه شد ، ولی مطمئن باشید هرگز از کسی مثل شما هاست نمیخرم ( البته در صورتی که هاستی که شما معرفی کردید ربطی به شما داشته باشه ) چون وقتی یه مشکلی پیش بیاد هم همینطور جواب میدید که در این تایپیک جواب دادید ، میتونید تایپیک هائی رو که مسئولین میهن نیک در اون تایپیک ها شرکت کردن رو هم ببینید و فرق پشتیبانی و پاسخگوئی هاست های معتبری مثل میهن نیک رو با هاستهای نامعتبری مثل هاست خودتون مقایسه کنید

منم نشنيده بودم
352nmsp.gif

بعدشم دوست عزيز sooootشما حق اينكه به كسي تيكه و يا متلك بندازين ندارين اما راست ميگه!! دوست ما bia2pc از كجا سوزش داري؟
sarcastic.gif

اما به نظر من www.sepehrOnline.com بهترين هاسته كه تا حالا كار كردم و از ديگران شنيدم!
با تشكر [
img]http://www.pic4ever.com/grouphugg.gif[/img]

خدا یا شکرت ، انجمن مجید آنلاین داور هم پیدا کرد !

من تعریف سپهر آنلاین رو از دوستانم شنیدم ولی فکر نمیکنم شرکت باشن ، میهن نیک هم که معلومه

ممنون از راهنمائیتون

با سپهر کار نکردم ولی میهن نیک شرکته و توی مشهد هم هست...کارشم به نظر من عالیه...ولی هاستش گرونه یکمی...

کاملا موافقم ، پشتیبانیشون عالیه ، از نظر خدمات رسانی آنلاین هم حرف اول و آخر رو میزنن ولی با توجه به اینکه جدیدا پهنای باند هاستهاشون رو هم نصف کردن قیمتهاشون یکم زیاده

ممنون از راهنمائیتون

اصلا هم اینطور نیست! سپهرآنلاین از همه بهتره به همه هم ثابت شده که ازشون هاست گرفتن!
با تشکر
thankyou.gif

شما اگر لطف کنید و برای حرفهاتون مثل دوستان دیگه دلیل بیارید ممنون میشم
در ضمن شما که ادعای شناخت از سپهر آنلاین رو دارید آیا از اینکه اونها رسما شرکت به ثبت رسیده دارن توی ایران و شرکتشون هم مکان فیزیکی داره اطلاع دارید ؟
لطفا در تایپیکی که من زدم پست بیهوده ندید چون وقت اضافه برای خوندن پست های بیهوده شما ندارم

در ضمن از دوستان اگر کسی هاست دیگه ای با شرایطی که گفتم ( کیفیت بالا ، قیمت مناسب ، داشتن شرکت رسمی و مکان فیزیکی برای شرکت ، شهرت و اعتبار در بین عموم و پشتیبانی خوب ) سراغ داره ممنون میشم لطف کنه و اینجا معرفیش کنه
در ضمن من نمیخوام هاست بگیرم ، سوالاتم برای شناخت شرکتهای معتبر برای اخذ نمایندگی انحصاری در یک استان هست که به سفارش یکی از دوستانم این تایپیک رو برای اون در اینجا زدم

سلام
دوست عزیز می تونید از سرویس های هاستینه استفاده کنید

شرکت رسمی ثبت شده ...با مکان فیزیکی!
اعتبار( سریعترین سرور در بین شرکت های ایرانی و رتبه 120 سریعترین سرور دنیا طبق امار رسمی سایت هاستینگ اسپیدز
- رتبه دوازدهمین هاستینگ معتبر ایران طبق آمار رسمی سایت هاست فایندر

قیمت ها هم فوق العاده مناسبه با توجه به کیفیت سرویس دهی و سرور که در هلند واقع شده و عملا سرعت دوبرابر بیشتر از سرور های ایالات متحده و کانادا هست

پشتیبانی هم در سطح قابل قبولیه
ارسال تیکت
ایمیل
موبایل
اس ام اس باکس
فروم
تماس تلفنی

اطلاعات کامل در وبسایت شرکت
www.hostine.net

ارادتمند:)

sargardon

Banned
irammodern تا حالا نشنیدم....
تحقیقاتم..اینو نشون داد
iranmodern.net internet address = 72.233.9.96
iranmodern.net nameserver = ns1.top-monitor.com
iranmodern.net nameserver = ns2.top-monitor.com
sepehronline.com هم که رسلر هاستینه هست ...100% بهتر از هاستینه بگیری

soooot

Member
سلام
دوست عزیز می تونید از سرویس های هاستینه استفاده کنید

شرکت رسمی ثبت شده ...با مکان فیزیکی!
اعتبار( سریعترین سرور در بین شرکت های ایرانی و رتبه 120 سریعترین سرور دنیا طبق امار رسمی سایت هاستینگ اسپیدز
- رتبه دوازدهمین هاستینگ معتبر ایران طبق آمار رسمی سایت هاست فایندر

قیمت ها هم فوق العاده مناسبه با توجه به کیفیت سرویس دهی و سرور که در هلند واقع شده و عملا سرعت دوبرابر بیشتر از سرور های ایالات متحده و کانادا هست

پشتیبانی هم در سطح قابل قبولیه
ارسال تیکت
ایمیل
موبایل
اس ام اس باکس
فروم
تماس تلفنی

اطلاعات کامل در وبسایت شرکت
www.hostine.net

ارادتمند:)

سلام
ممنون از معرفی هاستتون
این رتبه های جهانی هاست ها رو از کجا میتونم ببینم ؟ معتبر ترین سایتهائی که رتبه ها رو اعلام میکنن آدرسشون چیه ؟

تحقیقاتم..اینو نشون داد

واقعا سپهر آنلاین رسیلر هاستینه هست !!!

sepehr10

Banned

شبكه ارائه خدمات اينترنتي ديتاهاست با نام قبلي سپهر آنلاين ميباشد .
در ضمن . مكان فيزيكي هم داريم :
خراسان رضوي - تربت جام - خيابان المهدي - خيابان نصر - پلاك 13 - مجتمع تبليغاتي بيتا .
در ضمن هاستينگ و ثبت دامنه يك خرده فعاليت از مجتمع تبليغاتي بيتا هست اونم بيشتر براي وبسايت هايي كه توسط اين تيم ساخته ميشه .
در مورد شركت هم بايد بگم كه تا آخر تابستان اين امر هم محقق ميشه .

sepehr10

Banned
تحقیقاتم..اینو نشون داد
حرفه اي ترين مشتريان ما تاييد ميكنند كه ما سرور داريم . گرچه آن چنان افتخاري نيست سرور داشتن .
موفق باشيد

آخرین ویرایش:

soooot

Member
شبكه ارائه خدمات اينترنتي ديتاهاست با نام قبلي سپهر آنلاين ميباشد .
در ضمن . مكان فيزيكي هم داريم :
خراسان رضوي - تربت جام - خيابان المهدي - خيابان نصر - پلاك 13 - مجتمع تبليغاتي بيتا .
در ضمن هاستينگ و ثبت دامنه يك خرده فعاليت از مجتمع تبليغاتي بيتا هست اونم بيشتر براي وبسايت هايي كه توسط اين تيم ساخته ميشه .
در مورد شركت هم بايد بگم كه تا آخر تابستان اين امر هم محقق ميشه .

ممنون از اینکه خودتون اومدید و به سوالات پاسخ دادید

برای اینکه دوستانی که لطف کردن و در این تایپیک شرکت کردن یه زنگ تفریح داشته باشن و مدیران فروم هم یه خورده از مهربانیشون با همچین افرادی کم کنن پیغام خصوصی یکی از دوستانمون رو که در همین تایپیک یه خورده ناراحت شدن رو براتون میذارم ، البته گذاشتن پیغام خصوصی افراد در تایپیک عمومی کار درستی نیست ولی خب لازمه که افرادی که میخوان از ایشون هاست بگیرن با نحوه برخورد و پشتیبانی ایشون آشنا بشن

111.jpg

آخرین ویرایش:

amirlol

Well-Known Member
دوست من برای اینکهبخوای خودتونو بهتر جلوه بدین و خدماتتونو بگین بهتره لزومی نداره هاست های دیگر رو هم مورد سوء زن قرار بدید

شاید از دیدگاه شما میهن نیک خوب باشه ! ولی اگه نیازی به مسایل خاص باشه متمعنآ نمی تونید به اون نیاز ها با این شرکت برسید !
نه برخورد قشنگی دارند و نه خیلی چیز های دیگه !!!

!
ای کاش بجای کلکل کردن و بدست آوردن مشکلات دیگران مشکلات خودمان را پیدا می کردیم

آخرین ویرایش:

soooot

Member
دوست من برای اینکهبخوای خودتونو بهتر جلوه بدین و خدماتتونو بگین بهتره لزومی نداره هاست های دیگر رو هم مورد سوء زن قرار بدید

سپهر از نظر اینکه کارش خوبه و پشتیبانیش عالیه شکی توش نیست و فقط و فقط بخاطر رضایت مشتریانش از خدماتی دیگر شاید کمکی بگیر ولی دلیل بر این نیست که سپهر آنلاین ریسلر است !!!

تیم eLol که حد.ده 9 ساله داره فعالیت میکنه در اینترنت و تغریبآ اکثرآ می شناسنش ! میشه گفت سپهر رو از هر جهت قبول داره و داره باهاش در پروژه های خاص همکاری می کنه !!!

متمعآ هستم آبروی من و یک تیم 9 ساله خیلی بیشتر از این است که بخواهم از کسی طرفداری خواصی داشته باشم !

شاید از دیدگاه شما میهن نیک خوب باشه ! ولی اگه نیازی به مسایل خاص باشه متمعنآ نمی تونید به اون نیاز ها با این شرکت برسید !
نه برخورد قشنگی دارند و نه خیلی چیز های دیگه !!!

!
ای کاش بجای کلکل کردن و بدست آوردن مشکلات دیگران مشکلات خودمان را پیدا می کردیم

به به ، بالاخره یه مدیر هم به این تایپیک اومد ، جالبه مدیران فقط برای مشتریان هاست سخت گیری میکنن و برای فروشندگان قانونی وجود نداره و به هرکس که بخوان توهین میکنن و به هر نحوی که دوست داشته باشن کلاه برداری میکنن ، هاستشون رو اینجا تبلیغ میکنن و موقعی که مشتری تبلیغاتشون رو اینجا دید و ازشون خرید کرد و سرش کلاه رفت و اومد و اینجا اعتراض کرد بن میشه !
چند وقت پیش یکی از دوستانم از یکی از هاستینگ هائی که در همین انجمن تبلیغ کرده بود هاست خرید با اینکه مبلغ هاست فوق العاده ناچیز بود ولی فروشنده دزد از آب در اومد و حاظر به دادن پسورد کنترل پنل نمیشد و هر چقدر هم که دوستم و خودم براش ایمیل زدیم جواب سر بالا میداد !
وقتی این مشکل رو در این انجمن مطرح کردم صاحب هاست اومد و هر توهینی که خواست به من کرد و بعد هم مدیران انجمن من رو بن کردند !!
پیش خودم گفتم شاید مشکل موردی بوده و مدیر انجمن اشتباه کرده ، ولی باز هم دارم همین موارد رو میبینم و باز هم یک فروشنده هاست حق داره به خریداران هاست توهین کنه و حتی وقتی توهینش گزارش داده میشه هیچ رسیدگی نمیشه !
فکر کنم اگر یه نفر تو قسمت هاستینگ مجید آنلاین فعالیت کنه بیشتر از مسائل فنی فحش و الفاظ رکیک یاد بگیره ...
اگر دوست ندارید با تذکر شما به دوستان فروشنده هاستتون بر بخوره حد اقل تایپیک رو قفل کنید تا چند تا فحش جدید اختراع نشده !!!
امیدوارم من اشتباه کنم و این فقط یه سوء تفاهم باشه

وضعیت
موضوع بسته شده است.

جدیدترین ارسال ها

بالا