سوال درمورد فروشگاه مجیدآنلاین

narciso50

Member
سلام
این آموزشهای Video Copilot که در فروشگاه هست و 19000 تومنه تمام صد و اندی آموزشی رو شامل میشه که در سایتش هست؟

mahdi_185

New Member
با پول پست بالای 21000 در میاد البته یکی از دوستان من خریده کلی از اموزشها هم میگه توش نیست یه چندتای هست که زیاد هم کاربرد نداره کلا از خریدش ناراضیه بهترین راه به نظر من اینه که یا کاملش رو گیر بیاری یا نسبت به نیازت مثل من دونه دونه دانلود کنی که خوب البته وقت گیره

sharktech

کاربر فعال
من مجموعه آموزش های Video Copilot رو دارم و کامل هم هست به همراه پلاگین optical flare هر کسی خواست pm بده.

GFX Master

مدیر انجمن گرافیک دو بعدی ومسئول فروشگاه
با پول پست بالای 21000 در میاد البته یکی از دوستان من خریده کلی از اموزشها هم میگه توش نیست یه چندتای هست که زیاد هم کاربرد نداره کلا از خریدش ناراضیه بهترین راه به نظر من اینه که یا کاملش رو گیر بیاری یا نسبت به نیازت مثل من دونه دونه دانلود کنی که خوب البته وقت گیره
دوست گرامی شما رو چه حسابی این مجموعه رو بی ارزش میدونید؟!

مگه اصلا فروشگاه مجیدآنلاین در تهیه ی آموزشهای این مجموعه دست داشته که بخواد خوب یا بد باشه؟!

ما عینا همون چیزهایی که توی سایتش بوده رو جمع آوری کردیم و تا اون زمانی که ما این مجموعه رو آماده
میکردیم فقط 95 آموزش از طرف این سایت ارائه شده بود.

اینکه میفرمایید یه چند تا هست که زیاد کاربرد هم نداره واقعا جای سوال و تعجب داره!
اولا یه چند تا نیست و تقریبا 95% آموزش های این سایت داخل این بسته هست.
دوما ممنون میشم منظورتون رو دقیقا از کلمه ی کاربرد نداره متوجه بشم. چون واسم جای سوال داره
که مگه اینایی که توی این بسته هست با اونایی که شما دانلود میکنید تفاوتی دارن که برای شما کاربردی
هستن و اینها بدون کاربرد؟!!؟ :-?

در کل ممنون میشم اگرم علاقه ای به تهیه ی یک محصول ندارید و اطلاعاتتون هم در مورد اون ناقص هست
اظهارنظر رو به مسئول مربوطه اش بسپارید تا خدای نکرده دوستان دچار سردرگمی نشن.

جدیدترین ارسال ها

بالا