سوال درباره طراحی صفحه اصلی سایت

totticassano جان - عزیز - هر حرفی که میخواید بزنید سعی کنید تو یک پست باشه !
شماره بندی کنید - اینجوری حوسله همه سر میره دوست من - یکی هم که بخواد جواب بده - اینجوری نمیتونه!

آخه من یک ساعت قبل توی یه پست نوشتم هرچی صبر کردم خبری نشد
گفتم شاید مربوط به اون موضوع نیست برای همین توی دوتا پست نوشتم تا دوستان کمک کنن
واقعا معذرت میخوام

david2

Member
تبديل قالب html به php

ساده ترين راه تبديل تمپلت html به php‌چي هستش . يعني من يه تمپلت html‌ دارم مي خوام به php تغييرش بدم كه همين تمپلت رو توي سايت پي اچ پي خودم داشته باشم

ali-msh

Member
سلام

یه مشکل وجود داره اونم اینه که این کار جز پایین آوردن سرعت کار دیگه ای انجام نمیده
چونکه وقتی یک صفحه php ایجاد میکنیم بالاخره باید یک دیتا بیسی داشته باشیم یااینکه بخوایم کد طرف سروری رو در صفحه اجرا کنیم

در غیر این صورت html و php فرقی نمیکنن باهم اگر شما فقط نیاز دارید که پسوند فایلهاتون php بشه بطور دستی پسوند html رو بردارید و بزارید php

soheilweb

Active Member
سلام

یه مشکل وجود داره اونم اینه که این کار جز پایین آوردن سرعت کار دیگه ای انجام نمیده
چونکه وقتی یک صفحه php ایجاد میکنیم بالاخره باید یک دیتا بیسی داشته باشیم یااینکه بخوایم کد طرف سروری رو در صفحه اجرا کنیم

در غیر این صورت html و php فرقی نمیکنن باهم اگر شما فقط نیاز دارید که پسوند فایلهاتون php بشه بطور دستی پسوند html رو بردارید و بزارید php

تائید میشه.

pendesign

Member
خیلی توضیحاتت کامل بود
دستت درد نکنه
میرم ببینم چیکار میتونم بکنم
هرچند زیاد امیدی ندارم
ولی بازم ازت ممنونم که وقت گذاشتی و جوابم رو دادی
تشکرررررررررررررررررررررررررررررر

دوست من این فقط بخشی از کمکی بود که میتونست بهت کنم ... ولی از نظر من و اکثر دوستان بهتره شما یک برنامه مدیریت وبلاگ که کامل ترینش MT که صد البته به نسبت کامل بودنش سخت هم هست ، ولی کم کم دستت میاد :wink: برید و این برنامه رو نصب کنید ( یعنی بدید براتون نصب کنند ... نسخه فارسی ) امیدوارم بازهم بتونم کمکت کنم .
*برای تشکر میتونی از دگمه تشکر استفاده کنی :)

آخرین ویرایش:
سلام مرسی از کمک همه
هم این جا تشکر میکنم
هم با دکمه تشکر
بازم ممنووووووووووووووووووووووووون
از همه دوستا ن

dk-arta

Member
چی بگم

سلام
هاست من این طوری هست
حالا نیم دونم هاست شما هم مثله من هست یا نه
ابتدا که وارد کنترل پنل شدی وبه قسمت پوشه ها رفتی
پوشه ای به نام دامینی که خریدی هست
در داخل اون پوشه ای به نام
وارد پوشه که شدی فایلی به نام
index.html
هست
یا
defoult.html
سایت من که این طوری بود
شما به همین ادرسی که گفتم برو احتمالا هست

alisaeidi

New Member
سلام به دوستان ميخواستم بپرسم كه چجوري ميشه روي يه عكس كدي گذاشت وقتي كه موس را روي اون عكسه مياريم موس تغيير شكل بده (به شكل دست در بياد) من يه سايت دارم كه اين مشكل من رو اذيت ميكنه وقتي روي دكمه كه به شكل عكسه مياد موس تغيير شكل نميده با اين كه لينك داره www.faranoor.com

جدیدترین ارسال ها

بالا