سوال داری؟!!! بیا تو...

pezhman32

Member
سلام بچه ها...
در مورد سوییش هر کی هر سوالی داره بپرسه تا بهش جواب بدم...
راستی هر کی کنترل کننده (کم و زیاد کننده ) صدا در سوییش خواست بگه تا این جا بزنم...
بای

gholonbeh

Member
سلام دوست عزيز
من مي خوام يه اتوران براي سي ديم با swish max بسارم
چه طوري بايد لينك بدم به يه فايل با پسوند PDF يا هر پسوند ديگه اي و چي كار كنم كه از روي سي دي تو دستگاه هاي مختلف اجرا بشه
يه خواهش ديگم داشتم
مي خوام ببينم دستوري هيت كه روي فايل پسورد بزاره
يعني تا فايل رو باز مي كني وارد فايل بشه ولي براي اين كه فايل رو اجرا كنه پسورد لازم داشته باشه
ممنون مي شم كمكم كنيد
يه لطفي هم بكن كنترل كننده صدا رو هم بزار ممنون مي شم
فعلا باباي

pezhman32

Member
سلام
از اینکه این سوال رو پرسیدی ممنونم چون خودم هم بلد نبودم و مجبور شدم برم یادبگیرم.(خدا خیرت بده)
1-اولا برای دادن لینک ها باید به قسمت GetURL بروی و اسم فایل توی CD تو بدی. ( فقط اسم فایل نه چیز دیگه ای مثلا: Flash DE.swf که می تونه فاصله هم داشته باشه و اگه ای فایلت توی یک شاخه بود باید اسم شاخه را هم بزنی مثلا: newfolder/flash DE.swf )
2-در سوویش زمانی که می خوای فایلت رو به swf اکسپورت کنی بجاش به EXE (projector) اکسپورت میکنی.
3-کلیک سمت راست روی صفحه ی ویندوز می کنی و یک فایل not pad می سازی و داخلش اینو می نویسی:

[AutoRun]
open=Autorun.exe

بعد فایلتو save می کنی و پسوند و اسمشو به این ترتیب تغییر میدی:
AUTORUN.INF
4-سپس فایل EXE ای را که با سوییش ساخته بودی را به نام Autorun تغییر می دی.
5-این دو فایل رو درسی دی کپی می کنی (نباید در شاخه یا چیز دیگری باشند )
6- به اینجا می آی و نظر می دی!
چند تا پیشنهاد هم دارم:
بر روی مووی که می سازی این فرمانها رو بده :

onFrame (1) {
fscommand("ShowMenu","false");
fscommand("FullScreen","true");
}

اگه نفهمیدی بگو تا یه جا واست بزارم تا دانلود کنی.
موفق باشی...

NaviD.R.R

Member
چه طوری میتونم یه مسیر حرکت برای یک شکل توی Swish تعریف کنم؟
مثلا از محتصات 100×100 بره به 500×500 .
ممنون.

pezhman32

Member
سلام
اگه منظورت درست کردن یه راهیه که توسط یه چیزی مثل مداد اونو رسم کنی و شکلت اون مسیرو طی کنه بدون که فقط با فلش می شه و خیلی هم راحت می شه اما اگه واسیه ی سوییش بخوای اینجوری نمی شه
اما اگه بخوای که مثلا از 100*100 به 200*200 بره من فقط جوریشو بلدم که یکدفعه از منطقعه ای به منطقه ی دریگه ظاهر بشه مثل کد زیر:

on (release) {
_root._x = 200;
}

شما خودت می تونی اینو خیلی راحت از طریق زیر بنویسی و از امکانات دیگش هم استفاده کنی. مثلا با هر بار کلیک کردن به مقدار 1 سانتی متر جلوتر بره یا سایزش تغییر کنه:
Scripts \ add scripts \ statements \ name=expr
تنظیمتشو هم می تونی از قسمت operator مرتب کنی. یادت نره که تارگت رو روت انتخاب کنی و از قسمت name هم چیزی رو که می خوای تغییر کنه انتخاب کنی و در قسمت پایین پایین هم یه عدد خشک و خالی می زنی مثل 100
راستی لطفا از اون کدی که دادم استفاده نکن چون به علت آوردنش به اینجا یه کمی قاتی پاتی شده و از اون راهی که گفتم برو
اگه مشکلت حل نشد بگی
بای

آخرین ویرایش:
سلام دوست عزیز من این را درست کردم
http://www.nabcdsoftware.com/Page2.htm
ولی همونطور که میبینی وقتی پنجره " لطفا اینجا را کلیک کنید " مشاهده میشه کرسر ماوس از فضایی خیلی بیشتر از ناحیه ای که برای دکمه تعیین کردم عوض میشه و مثلا وقتی میخواهم روی سرچ کلیک کنم از سمت راست که ماوس را نزدیک میکنم قبل از اینکه به دکمه سرچ برسه کرسر ماوس عوض میشه و دکمه هم کار میکنه !!!
البته این را هم اضافه کنم که من از دکمه استفاده کردم و توی تمام حالتها اندازه دکمه را به اندازه دکمه سرچ گذاشتم و داخل مثلا قسمت پیش فرض دکمه یه اسکریپت گذاشتم که توی اون اسکریپت این عکس " لطفا اینجا را کلیک کنید " گذاشتم

حالا ممنون میشم راهنماییم کنی تا ببینم مشکل چیه و راه درست کردنش چیه ؟؟

ولی همونطور که میبینی وقتی پنجره " لطفا اینجا را کلیک کنید " مشاهده میشه کرسر ماوس از فضایی خیلی بیشتر از ناحیه ای که برای دکمه تعیین کردم عوض میشه و مثلا وقتی میخواهم روی سرچ کلیک کنم از سمت راست که ماوس را نزدیک میکنم قبل از اینکه به دکمه سرچ برسه کرسر ماوس عوض میشه و دکمه هم کار میکنه !!!
البته این را هم اضافه کنم که من از دکمه استفاده کردم و توی تمام حالتها اندازه دکمه را به اندازه دکمه سرچ گذاشتم و داخل مثلا قسمت پیش فرض دکمه یه اسکریپت گذاشتم که توی اون اسکریپت این عکس " لطفا اینجا را کلیک کنید " گذاشتم

ahmad5331

Member
آقا پژمان من قبلا هم تاپيك زده بودم و سوالم اين بود
چطور ميشه با swish طرحي زد كه در قسمت پست وبلاگ قرار بگيره يعني اينكه كدهاي بخش پست قالب وبلاگ رو توي خودش داشته باشه
همينطور كه شما بهتر ميدونيد واسه سايت خيلي راحت ميشه با اين برنامه قالب طراحي كرد ولي واسه وبلاگ چون بايد پست ها رو كه مرتب آپ ميشه بخونه نميدونم چطور ميشه اينكارو كرد

pezhman32

Member

فکر کنم مشکل شما از درست کردن دکمه ی hit state باشه که این گزینه محدوده ی کلیک رو مشخص می کنه
و در حالت دوم من که متوجه نشدم خودش بی جا کلیک کنه
اما اگرهم می کنه احتمالا دکمه در قسمت اسکریپت روی حالت rollover است که باید تیکشو ورداری و روی on press بزاری
امیدوارم مشکلت حل شده باشه
تا بعد

pezhman32

Member
ahmad5331 گفت:
آقا پژمان من قبلا هم تاپيك زده بودم و سوالم اين بود
چطور ميشه با swish طرحي زد كه در قسمت پست وبلاگ قرار بگيره يعني اينكه كدهاي بخش پست قالب وبلاگ رو توي خودش داشته باشه
همينطور كه شما بهتر ميدونيد واسه سايت خيلي راحت ميشه با اين برنامه قالب طراحي كرد ولي واسه وبلاگ چون بايد پست ها رو كه مرتب آپ ميشه بخونه نميدونم چطور ميشه اينكارو كرد
من خودم دارم بررسی می کنم
خبرشو می دم

دوست عزیز راهی داره که موقعی که روی یکی از دهها افکت برنامه میری پیش نمایش اون به شما نشون داده بشه ؟؟ چون اینطوری انتخاب یک افکت مناسب صدها و شاید هزاران سال طول میکشه !!!!

samin.

Member
چي کار کنم که وقتي يه عکسو تو سوئيش 2006 تو حالت ترانسپرنت اضافه مي کنم رنجه رنجه نشه ؟
تو رو خدا زود جوابمو بدين خيلي ضروريه ؟

sik

New Member
سلام
ئ
من تا حالا سويشو كار نكردم ولي الان فلشو بلدم مي خواستم سويشو هم كار كنم.
ممنون ميشم اگه راهنمايي كنين

Fadaton

Farhad_Fa

Member
سلام
ببخشین من یه درخواست دارم البته اگه بتونین کمکم کنین
من یه سری templete یا همون sample می خوام کسی می تونه کمکم کنه
ممنون میشم

AliReza Bahrami

مدیر انجمن
سلام بابا دمت گرم من 1 سوال فوری دارم من اوتوران ساختم لینک اگزه هم میدم توسیستمم جواب میده آخه آدرس درایو دیگه که اگزه توش هست حالا به جای آدرس درایو چه آدرسی بدم ممنون اگه جوابمو بدی منظورم واسه سیدی

جدیدترین ارسال ها

بالا