سوال داری؟!!! بیا تو...

pezhman32

Member
به اينكارا همچين نيازي نيست.
چون اوتوران در داخل خود سي دي هست مي تونين اينطوري آدرس بدين:
folders/yourfile.your_extension
نيازي به زدن اسم درايو نيست

AliReza Bahrami

مدیر انجمن
سلام من لینک اگزه واسه اوتوران میخوام بلدمااا ولی برای درایو نه برای سی دی آخه آدرس سیدی رم ها با هم فرق دارن
2-یه سوال دیگه. وقتی لینک اگزه میدم فقط تو محیط برنامه جواب میده وقتی با پسوند اگزه ذخیره میکنم جواب نمیده *ممنونم*

yaser-d

New Member
سلام من 1 اوتوران ساختم ولی واسه درایوهای خودم واسه سی دی چی بايد آدرس بدم هان؟مثال: d:\ swish.exe حالا به جای دی چی بزارم؟

shirini_forush

Well-Known Member
ياسر جون اين سوال رو توي پست ديگه كه زدي جواب دادم....
راستي بهتره براي اوتوران از mmb يا حد اقل تركيبش با فلش استفاده كنيد.
من يه اوتوران كار كردم كه با فلش همه چيش ساخته شده بود. بعد بردمش توي mmb و وقتي كاربر روي يكي از دكمه هايي كه توي فلش بود كليك مي كرد فلش به mmb دستور ميداد كه فلان كار رو بكنه.
اينجوري هم زيبايي و امكانات فلش رو داريم و هم از قدرت غير قابل انكار mmb براي اوتوران بهره ميبريم.

shirini_forush

Well-Known Member
دقيقا همون مالتي مديا بيلدر...
آدم وقتي قدرت اسكريپت نويسي mmb و flash رو داشته باشه به راحتي مي تونه اين خواسته ها و خيلي چيزاي ديگه كه به راحتي به ذهن نمياد هم عملي كنه...
البته من بعضي وقتها هم اگه mmb چيزي كم داشته باشه با دلفي بهش اضافه ميكنم. اگه مي خوايد قدرت فلش رو ببينيد خوبه يه سر به مجموعه ي Encarta2007 بزنيد...

miyahoo

New Member
سلام دوست عزيز
ميشه به 2 سؤال من جواب بدي ؟ ؟ ؟
من دارم با فلش يک کتاب الکترونيکي درست ميکنم...
1-ميخوام گزينه اي که با کليک روش بشه از صفحه پرينت(print) بگيري؟؟...
2-جطوري جستجو بگذارم===>يعني يه كادري كه اگه نوشتيم توش -قناعت- تمام جملاتي كه در آنها كلمه قناعت داره رو پيدا کنه يــــــــــــــــــــــــا ساده تر براش تعريف کنيم که اگه تايپ شد 45 به فرم يا اسکن 45 رد فلشمون که با سويچ ساختيم بره. ممنون
-----------------------------------------------
به کجا چنين شتابان
به هر آن کجا که باشد
به جز اين سرا سرايم

shirini_forush

Well-Known Member
براي پرينت كه كافيه مووي كليپت رو مشخص كني و از متد print() استفاده كني( توضيحات بشترش تو help فلش هست)
اما مورد دوم به دليل ساپورت ناقص فلش از فارسي كار راحتي نيست. ميتوني از fafa^mx كمك بگيري

pezhman32

Member
سلام
مورد اول رو بايد با جاوا اسكريپت انجام بدي.
مورد دوم هم راحتترين راهش اينكه اطلاعات رو به يك فايل مثلا php (حتما serverside) بفرستي و تمام مطالبت هم بايد در يك ديتابيس ذخيره شده باشند تا اسكريپت serverside شما بتونه توي اون جست و جو كنه.

miyahoo

New Member
نه اينکه فکر کني نفهميدم...
من ديپلم دارم ...!!!
ولي ميشه اون چيزي که تو جاوا بايد براي پرينت بنويسم واين phpدوم که گفتي يه نمونه بدي يا کدش رو بنويسي ، ممنون
-----------------------------------------------
به کجا چنين شتابان
به هر آن کجا که باشد
به جز اين سرا سرايم

Mrx

Active Member
سوال!

چرا نمیشه تو Swish فارسی رو بهش افکت داد؟!

kobe_bryant

New Member
با عرض سلام
چگونگی ساخت تقویم فارسی ....
اگر میدونید چگونگی ساخت انو به من بگید
متشکرم .

farhad_fa
از سایت سویش میتونی یه سری sample دانلود کنی
اینم لینک مستقیم
http://www.swishzone.com/index.php?area=resources&tab=movies&
و یه سایت دیگه که واسه دانلود باید عضو بشی
http://www.swish-db.com/

سلام من از اين سايت چند تا تمپلت دانلود کردم ولی ميذارمش تو سويش اشکال ميگيره در ضمن وقتی که اکسپرت ميکنم
و ميذارم تو فرانت پيج همه نوشته ها برعکس ميشه اگه ميشه راهنمايی کنيد

جدیدترین ارسال ها

بالا