سوال -حرکت دوربین روی متن ؟ ؟

editmagic

New Member
برای طراحی سوال مسابقه در یک برنامه تلویزیونی نیاز به حرکت دوربین روی متن دارم ( میخوام دوربین نوشته شدن متن رو دنبال کنه )
مرسی اگر راهنماییم کنید:rose:

آخرین ویرایش:

editmagic

New Member
یعنی کسی نیست که بتونه این موضع را توضیح بده
اساتید برسید به فریاد من :shock:

sabalangraphic

کار بر متخصص افتر افکتز
سلام،مهندس یه مقدار بیشتر توضیح میدید؟
حداقل یه تصویری چیزی بذارید ببینیم در سطح معلوماتمون هست سوالتون یا نه

editmagic

New Member
سلام،مهندس یه مقدار بیشتر توضیح میدید؟
حداقل یه تصویری چیزی بذارید ببینیم در سطح معلوماتمون هست سوالتون یا نه

حتما توی تیزرها و مسابقه کتابخانه دیدن ، یک سوال در حال تایپه و دوربین از بغل نوشته حرکت میکنه و تمام سوال رو نمایش میده
شرمنده سرعت نت خیلی پایینه نمیتونم تصویر آپ کنم

sabalangraphic

کار بر متخصص افتر افکتز
سلام،صبح بخیر
مهندس جان ببین همچین چیزی مد نظرتونه؟:rose:

پیوست ها

• Camera.rar
    6.6 کیلوبایت · بازدیدها: 56

editmagic

New Member
اره ولی بر عکس این حرکته دوربین تایپ شدن متن رو به صورت (typewriter ) دنبال میکنه تقریبا دوربین نزدیک حرفی قرار میگیره که در حال تایپه:-?

massomeh1

Member
خب شما متنت فارسی هست و با افکتهای متن که در پریست هست اون تایپ میشه درسته ؟
درضمن یک نکته هم باید بگم وقتی متن فارسی باشه افکت تایپ چون برای لاتین ساخته شده برعکس تایپ می کنه برای اصلاح شما باید بعد از اعمال افکت از پریستهای تکست در زیر مجموعه لایه در تایم لاین فلش کنار تکست رو باز کن و در قسمت انیماتور گزینه add رو بزار روی سابترکت بعد کافیه در قسمت کی فریم داده شده یعنی استارت عدد 100 رو برای کی فریم اولی و صفر رو برای کی فریم دومی قرار بدی حالا پلی کن کاملا صحیح تایپ میشه.
این متن رو برای جلوه بهتر داشتن به نظر من رو بکی قرار بده که بکگراند هم تری دی کرده باشی که وقتی دوربین حرکت می کنه اینگار متن روی کاغذ داره نوشته میشه و کاغذ و متن باهم حرکت می کنند نه اینکه فقط متن حرکت کند این یک نکته برای زیباتر شدن تایپ و واقعی تر بودن اون.
نکته بعد ایکه دوربین رو می تونی با کمک نال آبجکت که پوزیشن نال آبجکت رو روی متن حرکت می دی اینیمیت بشه و یا بدون نال آبجکت دوربین رو اول روی متنت و بکگراندت زوم کن به اندازه ایی که می خوای تنظیم کن بعد سرعت حرکت دوربین رو با سرعت نوشته شدن متنت مچ کن یعنی کی فریمها رو طوری نتظیم کن که اینطور نشون بده که دوربین همراه با تایپ متن حرکت می کنه برای زیایی بیشتر می تونی عمق میدان هم بدی که اگر دوربین رو طوری تنظیم کردی که از بغل به موازات متن حرکت می کنه اطرافش بلر بشه و فقط تمرکز روی حروفی که تایپ میشه باشه . نمونه اش رو در زیر گذاشتم دانلود کن ببین همین مدنظرته؟؟؟
http://uploadyar.com/downloadf-9c38c25e619-rar.html

آخرین ویرایش:

editmagic

New Member
سلام مرسی از کمکت حق با شما بود من همین کار ها رو انجام میدادم ولی بدون بک گراند نکنه خیلی ظریفی بود باز هم تشکر

جدیدترین ارسال ها

بالا