سوال تفاوت دی وی با اچ دی چیه

rasool_jelve

Active Member

یک سوال داشتم اگه بخایم یک کاری رو برای مشتری بسازیم
اگه دی وی باشه مثلا صد هزار تومان
همین کار اچ دی یا فول اچ دیش چقدر تفاوت قیمت داره آیا تفاوتی داره یا نه اگر داره چقدر باید بالاتر بگیم

ممنون از پاسختون

Soheil_2034

کاربر متخصص افتر افکتز
ببین دوست عزیز تفاوت ساختاریشون که ت.و تعداد پیکس های نشون دهنده سه رنگ RGB هستش که برا Full HD میشه 1920*1080 و برای DV PAL میشه 720*576 و DV NTSC میشه 720*480

بسته به جای پخش داره مثلا طرف میخواد تو نمایشگاه و از تمام LED های متصل پخشش کنه که واقعا اونجا Full HD نتیجه عالی میده اما برای TV و TV های شهری بالاتر از DV فعلا جواب نمیده در واقع عملا اومدی با کیفیت تر کار کردی اما تو پخش همون میشه چون سیستم پخشش تواناییشو نداره اما بسته به قیمت بازم متفاوت اما برا یه کار 900 میشه DV
و HD همین بالای 1200 در میاد

rasool_jelve

Active Member
سلام
ممنون از پاسخت
جسارت نشه سایزها رو میدونم
تفاوت قیمت رو میخاستم بدونم
منظورت از 900نهصد هزارتومان
و منظورت از بالای 1200 یک میلیون و دویست هزار تومان
و سقفش چقدر

و در مورد هم هنری همین قیمته تصاعدیه یا نه تصویر برداری یه جور تصاعدی میره بالا -موشن گرافیک یه جور میره بالا

و یه سوال دیگه که ربطی به این مبحث نداره

من دفتر ندارم خدایی تعریف نمی خام از خودم کنم ولی وقتی دوستانی رو که در اصفهان دارن کا ر میکنن کار آشغ....... میسازن یا کانون های آگهی تبلیغات که نمی خام اسم ببرم
رو با کار خودم که با یک سییستم در حد ای تیری و 4 گیگ رم میسازم دلم به حال خودم و امثال خودم می سوزه یه دوست دارم که خودش از جلوه ویژه و تدوین و هیچی نمی دونه
یک کم در مورد تصویر برداری و عکاسی می دونه ولی با همه داره کار میکنه و پولای آنچنان.........در میاره نمی دونم اون چرا موفقه و من که هفت سال زحمت یادگیری و شب و روز بیداری
کشیدم نا موفق به نظرت من باید چه راهی روبرم

Soheil_2034

کاربر متخصص افتر افکتز
والله آشنا نداشتن اولین و اخرین دلیلشه سعی کن از یه جایی شروع کنی شده رایگان هم بزنی وایسا تا اورگانها نم نم بشناسنت اویل قیمت بالا نده اگه گیرپولی اما اگه نه کلاستو پاینن نیار و رقم بالا کار کن

من دفتر ندارم خدایی تعریف نمی خام از خودم کنم ولی وقتی دوستانی رو که در اصفهان دارن کا ر میکنن کار آشغ....... میسازن یا کانون های آگهی تبلیغات که نمی خام اسم ببرم
رو با کار خودم که با یک سییستم در حد ای تیری و 4 گیگ رم میسازم دلم به حال خودم و امثال خودم می سوزه یه دوست دارم که خودش از جلوه ویژه و تدوین و هیچی نمی دونه
یک کم در مورد تصویر برداری و عکاسی می دونه ولی با همه داره کار میکنه و پولای آنچنان.........در میاره نمی دونم اون چرا موفقه و من که هفت سال زحمت یادگیری و شب و روز بیداری
کشیدم نا موفق به نظرت من باید چه راهی روبرم

به نظرم شما باید نمونه کارهای زیادی بزنی و اونهارو پخش کنی در سطح اون شهرستان یا استان که مخصوصا اون افرادی رو که میگی ، کاراشونو بیارن پیش شما...

فکرکنم شما هنوز نشناخته هستید واسه اونها با اینکار شمارو بهتر میشناسن

موفق باشید.

*ANGEL*

Member
سلام
رسول جان شما 7 سال شبو روز کار کردی و خسته نباشی .
اما شاید اون افراد 1 سال کار کرده باشن و 6 سال دنبال مشتری باشن . برای همینه که میبینی بعضیا که کاراشون مال 5 سال پیشه و قدیمیه بیشتر مشتری دارن .
تو به یادگیری میچسبی و مشتری نداری و اون به مشتری میچسبه و یادگیری نداره . فک کنم وقتشه طرز فکرتو عوض کنی و تعادل رو بر قرار کنی .
تمام بازار دنیا روی تبلیغات میچرخه و شما تمام وقتتو گذاشتی روی یادگیری موضوع
حین این که باید بازار کارتو گسترش بدی این بین هم به یادگیری نرم افزارهات ادامه بده و بعد 1 سال هم کارو بیشتر بلدی و هم مشتری بیشتری داری .

rasool_jelve

Active Member
ممنون از نظراتتون
حرف شم هم کاملا درسته که اون طرف چسبیده به مشتری و من به کار به این نکته فکر نکرده بودم

جدیدترین ارسال ها

بالا