[سوال]: از من میخواد مموری کارت رو فرمت کنم ولی من نمیخوام!

Cyletech

Member
سلام به همه، :rose:
امیدوارم روزه هاتون مورد قبول درگاه حق (پروردگار خودم) واقع بشه و براتون آرزوی سلامتی دارم به خصوص بچه های بهینه ساز و برنامه نویس و تویی که این رو می خونی :cool:
یکی یه اشتباهی کرد و الآن مموری کارت از من میخواد که فرمتش کنم در غیر اینصورت نمیتونم ازش استفاده کنم. چون محتوای توش برام مهمه نمیخوام از دستش بدم با فرمت کردن. آیا راهی هست که بتونم دست کم محتواشو خارج کنم؟

اطلاعاتی که شاید بدردتون بخوره

• تو ویندوز 7 امتحان کردم
  • با نرم افزار Acronis هم امتحان کردم
  • تو خود دستگاه اون مموری هم امتحان کردم
  • تو خود دستگاه خطا میده که مموری کارت ایراد داره

ممنونم،
:oops:

Rezvani Soft

Active Member
اگه مموریه اون رو درون یک دستگاه
Portable
مثلا گوشی قرار بدین و یک
Backup
از محتویات آن تهیه کنید.
اگه نشد

attachment.php

از
Run
ویندوز نام درایو فلش رو وارد کنید و کلید
Enter
رو بزنید.
فکر کنم از این طریق بتونین واردش بشین
اگه تونستین وارد بشین بعد از کپی فایل ها مموری را با استفاده از برنامه

Low Level Format

فرمت کنید. به نظرم یا ویروسی شده و یا بد سکتور گرفته و یا اونو فرمت کردید و نصفه فرمت شده.

پیوست ها

• 111.jpg
    111.jpg
    61.7 کیلوبایت · بازدیدها: 60
آخرین ویرایش:

Cyletech

Member
با run شد دوست خوبم و محتوایی نداشت :shock: ولی خب عوض یه چیزی جدید یاد گرفتم. اگر می شد 100 بار ازت تشکر می کردم. مرسی :rose:

Cyletech

Member
ببخشید اشتباه شد ، حواسم نبود فلش مموریم که مشکلی نداشت رو چک کردم :d الان اون مموری رو چک کردم و بازم خطا میده و اجازه دسترسی نمیده. نمیتونم هم بذارم تو گوشی مگر خود دستگاه که دوربین عکس برداری هست و مموریش به گوشی نمی خوره !

راه دیگه ای نیست؟

Rezvani Soft

Active Member
یه راه دیگه که به نظرم منطقی نمیاد ولی من خودم انجام دادم
اینه که مموری تو فرمت کنی سپس با نرم افزار های بازیابی اطلاعات
Recovery
اطلاعات از دست رفته تو برگردونی

نکته مهم!
ممکنه نیمی از اطلاعاتت از بین بره اگه دیگه هیچ راهی نمونده این راه هم امتحان کن

Cyletech

Member
ممکنه نیمی از اطلاعاتت از بین بره اگه دیگه هیچ راهی نمونده این راه هم امتحان کن
به ریسکش نمی ارزه آقا. باید صبر کنم شاید یا خود شما یا یکی دیگه فکری به ذهنش برسه. واقعاً محتواش مهمه. :shock:

sinaeslami

Member
سلام
من هم الان مموری رو زدم به کامپیوتر و شناخت و داشتم عکس هاش رو نگاه میکردم که به دفعه هنگ کرد و مجبور شدم ریست کنم سیستم رو و حالا رم رو که میخوام باز کنم ارور میده و میگه باید رم رو فرمت کنی.در حالی که من به اطلاعات رم احتیاج دارم و نمیخوام فرمت کنمش
بعد ازین که ارور فرمت کردن میده ارور زیر رو هم میده که منظورش اینه که قایل هایی سیستمی توی رم نیست

s7lgpd529yu9vhp4kp6b.png

H00ti

Active Member
یه بار رم من اینطوری شده بود که با Data Recovery Wizard Pro همه فایل ها رو از رم بیرون کشیدم و بعدش رم رو فرمت کردم. :green:

Cyletech

Member
یه بار رم من اینطوری شده بود که با Data Recovery Wizard Pro همه فایل ها رو از رم بیرون کشیدم و بعدش رم رو فرمت کردم. :green:
یعنی قبل فرمت اینکارو کردید؟ تمام اطلاعات برگشت و صد در صد سالم؟ ریسکه ها!!! البته قبل فرمت ریسکی نیست ولی بعدش ... :sad:

H00ti

Active Member
یعنی قبل فرمت اینکارو کردید؟ تمام اطلاعات برگشت و صد در صد سالم؟ ریسکه ها!!! البته قبل فرمت ریسکی نیست ولی بعدش ...
وقتی شما یه درایوی رو ریکاوری می کنی،هم فایل های پاک شده میاد و هم فایل های موجود و در محلی که شما می خوای ذخیره میشه.
به امتحانش می ارزه.یه بار درایوت رو ریکاوری کن ببین چی میشه

mrtnet

Member
سلام

دوست عزیز برای بنده ماه پیش به سر هارد اکسترنالم این موضوع پیش اومد و به کمک یکسری از دوستان 100 درصد اطلاعتم برگشت و بعد از اون فرمت کردم تازه اطلاعات بنده حدود 400 گیگ بود ... یک صبح تا شب طول کشید تا اطلاعات برگرده بهترین نرم افزار این هست GetDataBack که طی 2 نسخه هست fat و ntfs که فکر کنم مموری شما fat باشه ولی هر 2 تا دانلود کنید و به شما این تضمین میدم ک 100 درصد اطلاعات شما بر میگرده فقط حتما توجه داشته باشید که قبل از فرمت باید اینکارو انجام دهید و اگر با fat جواب نگرفتید با ntfs انجام دهید اگر سوالی داشتید در خدمتون هستم ...

موفق و پبروز باشید ( ایشالا تمام اطلاعات بر میگرده غصه نخورید )

جدیدترین ارسال ها

بالا